Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Ja używam programu WinAVIVideoConverter, a jak długo to trwa? To zależy jaki komputer masz.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
kiedyś VirtualDub używałem bardzo dobry programik do tego typu rzeczy

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Skąd moge ściągnąc Microsoft office 2003?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
dzieki za programy panowie.
sciagnalem win avi video converter, ale cos sie zawiesza na 93% ;/ sprobuje virtual duba

pozdr

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jest jeszcze DVDShrink (o ile jeszcze istnieje wink ).

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
Poszukuje programu (jeśli jest tongue ), który nagrywa to co dzieje się na ekranie monitora. Muszę zrobienić prezentację typu "jak to się robi".
jakby jeszcze dźwięk nagrywał to byłbym hura

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
ja mam inny problem

nie mogę w nic wejść na gmailu

komunikat pokazuje się takiej treści :Nie klikaj w ten link - zabezpieczenie przeciwko robotom

chcę nadmienić , że mam zamontowany Sunbelt personal firewall


pomóżcie co zrobić by gmail działał normalnie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Mam denerwujacy problem.Mianowicie na jednym kompie(wyszukiwarka mozilla)jest 3 użytkowników,na kontach innych użytkowników otwiera sie strona www.widelec.org-otwieraja [widelec.org-otwieraja] sie zdjecia,a na moim nie otwieraja sie zdjecia na tej stronie,próbowałem wszystkiego zdjecia na moim koncie z tej strony sie nie otwierają,na innych kontach bez problemu.O co kaman?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mogą być zablokowane. Sprawdź w filtrach.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Witam, sciaglem gre, wypakowałem ją i co teraz zrobić? Myślałem że bedzie trzeba wypalic ale nie ma zadnego obrazu...

Mam tylko po wypakowaniu takie pliki: Co z nimi zrobić?


[Linked Image] [img225.imageshack.us]


Bardzo prosze o PRIVka

Z gory dzieki piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
Znalazlem to w postach przy grze w dziale XBOX w tym serwisie
tak wygląda krok po kroku nagrywanie:
POTRZEBUJEMY:
1) nagrywarki obsługującej DVD-DL (double layer)
2) czystą płytkę DVD+DL (double layer) - DVD-DL też mogą być ale raczej takich już nie znajdziesz smile.gif
3) Program NERO, CLONECD (ja mam wersję 5.2.9.1) lub inny program obsługujący wiele formatów image.
4) obraz gry (ściągnięty z neta np torrent)
- obraz gry - tu mam na myśli np. plik "nazwagry.000" oraz "nazwagry.dvd"
Muszą być te dwa pliki (gdzie jeden musi mieć rozszerzenie .dvd a drugi to już różnie .iso, .000 itp). Czasem się zdarzy że nie ma tego małego pliku o rozszerzeniu *.dvd , który jest bardzo ważny! Bez niego nie wypalimy odpowiednio naszej płytki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
shocked zwykła DVD płytka nie spasuje grin ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
mam taki problem, gram w FMa 2008, slucham winampa, uTorrent sciaga i udostepnia filmy i po max 10 minutach ekran robi sie czarny i zaczyna migac swiatelko przy wlaczaniu monitora, ale winamp dalej gra, a dopiero po kilku sekundach muzyka przestaje grac i pomaga tylko reset kompa, co moze byc tego przyczyna??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
wracam! ;]

ciagle szukam jakiegos programu do konwertowania dvdr na avi.

WinAviVideoConverter jest spoko ale sie zawiesza przy konwertowaniu
Virtualdub jakos mi nie podpasowal ;]
a dvdshrink mimo ze jest jeszcze fajniejszy niz winavi to niestety nie ma opcji konwertowania a jedynie kompresji

jakies inne sugestie ?;)
pozdr

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Dziabor
mam taki problem, gram w FMa 2008, slucham winampa, uTorrent sciaga i udostepnia filmy i po max 10 minutach ekran robi sie czarny i zaczyna migac swiatelko przy wlaczaniu monitora, ale winamp dalej gra, a dopiero po kilku sekundach muzyka przestaje grac i pomaga tylko reset kompa, co moze byc tego przyczyna??

sciagnalem program everst do monitorowania systemu, nie jest to napewno wina przegrzewania sie procesora ani plyty glownej bo tu temperatury maja odpowiednio 58 stopni i 36 stopni, wydaje mi sie ze to bedzie albo karta graficzna albo pamiec ram, ma ktos jakies propozycje??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by lelu
wracam! ;]

ciagle szukam jakiegos programu do konwertowania dvdr na avi.

WinAviVideoConverter jest spoko ale sie zawiesza przy konwertowaniu
Virtualdub jakos mi nie podpasowal ;]
a dvdshrink mimo ze jest jeszcze fajniejszy niz winavi to niestety nie ma opcji konwertowania a jedynie kompresji

jakies inne sugestie ?;)
pozdr

http://www.programosy.pl/program,dvd-to-avi.html [wersja demo, nie wiem co potrafi]
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=472&t=113 [trial]
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=113&id=809 [GNU]
http://www.pcworld.pl/news/126591.html [AutoGK wraz z instrukcją]

papa

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Dziabor
sciagnalem program everst do monitorowania systemu, nie jest to napewno wina przegrzewania sie procesora ani plyty glownej bo tu temperatury maja odpowiednio 58 stopni i 36 stopni, wydaje mi sie ze to bedzie albo karta graficzna albo pamiec ram, ma ktos jakies propozycje??

Szczerze mówiąc to może być wszystko (w tym grafika). Na twoim miejscu przed włączeniem gry wyłączałbym to co niepotrzebne...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
zawsze jak gram w FMa to slucham muzyki i sciagam\udostepniam filmy, tak robilem zawsze i gralem nawet caly dzien, od 2 dni nie moge pograc nawet 10 minut, po wylaczeniu winampa i utorrenta problem rowniez sie powtarza

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
To już nie wiem. Instalowałeś coś dodatkowego dwa dni temu? Może jakiś wirus, proces Ci zjada zasoby i powoduje wywalenie.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon), 2,594 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1