|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Ja używam programu WinAVIVideoConverter, a jak długo to trwa? To zależy jaki komputer masz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
kiedyś VirtualDub używałem bardzo dobry programik do tego typu rzeczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Skąd moge ściągnąc Microsoft office 2003?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
dzieki za programy panowie. sciagnalem win avi video converter, ale cos sie zawiesza na 93% ;/ sprobuje virtual duba
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jest jeszcze DVDShrink (o ile jeszcze istnieje  ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
Poszukuje programu (jeśli jest  ), który nagrywa to co dzieje się na ekranie monitora. Muszę zrobienić prezentację typu "jak to się robi". jakby jeszcze dźwięk nagrywał to byłbym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
ja mam inny problem
nie mogę w nic wejść na gmailu
komunikat pokazuje się takiej treści :Nie klikaj w ten link - zabezpieczenie przeciwko robotom
chcę nadmienić , że mam zamontowany Sunbelt personal firewall
pomóżcie co zrobić by gmail działał normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
Mam denerwujacy problem.Mianowicie na jednym kompie(wyszukiwarka mozilla)jest 3 użytkowników,na kontach innych użytkowników otwiera sie strona www.widelec.org-otwieraja [ widelec.org-otwieraja] sie zdjecia,a na moim nie otwieraja sie zdjecia na tej stronie,próbowałem wszystkiego zdjecia na moim koncie z tej strony sie nie otwierają,na innych kontach bez problemu.O co kaman?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Mogą być zablokowane. Sprawdź w filtrach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Witam, sciaglem gre, wypakowałem ją i co teraz zrobić? Myślałem że bedzie trzeba wypalic ale nie ma zadnego obrazu... Mam tylko po wypakowaniu takie pliki: Co z nimi zrobić? [Linked Image] [ img225.imageshack.us] Bardzo prosze o PRIVka Z gory dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Znalazlem to w postach przy grze w dziale XBOX w tym serwisie tak wygląda krok po kroku nagrywanie: POTRZEBUJEMY: 1) nagrywarki obsługującej DVD-DL (double layer) 2) czystą płytkę DVD+DL (double layer) - DVD-DL też mogą być ale raczej takich już nie znajdziesz smile.gif 3) Program NERO, CLONECD (ja mam wersję 5.2.9.1) lub inny program obsługujący wiele formatów image. 4) obraz gry (ściągnięty z neta np torrent) - obraz gry - tu mam na myśli np. plik "nazwagry.000" oraz "nazwagry.dvd" Muszą być te dwa pliki (gdzie jeden musi mieć rozszerzenie .dvd a drugi to już różnie .iso, .000 itp). Czasem się zdarzy że nie ma tego małego pliku o rozszerzeniu *.dvd , który jest bardzo ważny! Bez niego nie wypalimy odpowiednio naszej płytki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
 zwykła DVD płytka nie spasuje  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
mam taki problem, gram w FMa 2008, slucham winampa, uTorrent sciaga i udostepnia filmy i po max 10 minutach ekran robi sie czarny i zaczyna migac swiatelko przy wlaczaniu monitora, ale winamp dalej gra, a dopiero po kilku sekundach muzyka przestaje grac i pomaga tylko reset kompa, co moze byc tego przyczyna??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
wracam! ;]
ciagle szukam jakiegos programu do konwertowania dvdr na avi.
WinAviVideoConverter jest spoko ale sie zawiesza przy konwertowaniu Virtualdub jakos mi nie podpasowal ;] a dvdshrink mimo ze jest jeszcze fajniejszy niz winavi to niestety nie ma opcji konwertowania a jedynie kompresji
jakies inne sugestie ?;) pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
mam taki problem, gram w FMa 2008, slucham winampa, uTorrent sciaga i udostepnia filmy i po max 10 minutach ekran robi sie czarny i zaczyna migac swiatelko przy wlaczaniu monitora, ale winamp dalej gra, a dopiero po kilku sekundach muzyka przestaje grac i pomaga tylko reset kompa, co moze byc tego przyczyna?? sciagnalem program everst do monitorowania systemu, nie jest to napewno wina przegrzewania sie procesora ani plyty glownej bo tu temperatury maja odpowiednio 58 stopni i 36 stopni, wydaje mi sie ze to bedzie albo karta graficzna albo pamiec ram, ma ktos jakies propozycje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
sciagnalem program everst do monitorowania systemu, nie jest to napewno wina przegrzewania sie procesora ani plyty glownej bo tu temperatury maja odpowiednio 58 stopni i 36 stopni, wydaje mi sie ze to bedzie albo karta graficzna albo pamiec ram, ma ktos jakies propozycje?? Szczerze mówiąc to może być wszystko (w tym grafika). Na twoim miejscu przed włączeniem gry wyłączałbym to co niepotrzebne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
zawsze jak gram w FMa to slucham muzyki i sciagam\udostepniam filmy, tak robilem zawsze i gralem nawet caly dzien, od 2 dni nie moge pograc nawet 10 minut, po wylaczeniu winampa i utorrenta problem rowniez sie powtarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
To już nie wiem. Instalowałeś coś dodatkowego dwa dni temu? Może jakiś wirus, proces Ci zjada zasoby i powoduje wywalenie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|