Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Heh sypneło wczoraj niespodziankami.

Na dziś planowany powrót Lebrona. Do złapania było 1.50 w Millenium, bo chyba zapowiadają się dużo niższe kursy na Cavs (póki co mało który buk oferuje zakłady na to spotkanie).

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
A no sypnęło..niestety mad

Nawet T-Mac "musiał" odnieść kontuzję..ah

Co do Cavs, to rzeczywiście LeBron prawdopodobnie dziś zagra, a ponadto wrócił także Larry Hughes i Anderson Varejao, wypadnie za to prawdopodobnie Gibson , ale i tak ich skład prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w ostatnich spotkaniach.

Wszystko to skłania do grania "1" w tym spotkaniu.

Póki co tyle, może później napiszę coś więcej

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Fakt, wczoraj sypnelo kilkoma niespodziwanymi wynikami. Lekko forme podgubili Magic, ktorzy polegli z srednia Atlanta.
Wygrali rowniez skazywani na porazke Miami, pokonujac zdecydowanie faworyzowanych Suns.
W interesujac mnie meczu, SAC wygrali, ale nie zdolali pokryc spreadu frown swietna koncowka nie wystarczyla na conajmmiej 5-punktowe zwyciestwo...
Walczymy dalej boks


[Linked Image] vs [Linked Image]


W Atlancie dojdzie dzisiaj do spotkania miejscowych Jastrzebi z Toronto Raptors. Obie ekipy prezentuja sie podobnymi bilansami, goscie 11-10, gospodarze zas 10-10. Spotkanie zapowiada sie dosc wyrownanie...

Podopieczni Mike'a Woodsona dosc niespodziewanie byli wczorajszej nocy gora w spotkaniu przeciwko Orlando Magic w ich hali. Bylo to ich czwarte wyjazdowe zwyciestwo w tym sezonie oraz trzecia juz z kolei wygrana w ostatnich pojedynkach. Dla Hawks jest to pierwszy taki wyczyn w tym sezonie, kiedy to udaje im sie zanotowac 3 wygrane z rzedu.
Jak juz wspomnialem, gospodarze grali wczoraj w Orlando. Nie wiem czemu, ale lubie grac przeciwko zespolom, ktore graly dzien wczesniej, podczas gdy ich rywale tego samego dnia odpoczywali tongue a taka sytuacje mamy wlasnie w tej parze. O czym takze warto wspomniec, to fakt, iz liderzy Jastrzebi Joe Johnson oraz Josh Smith, grali wczoraj kolejno az 48 i 45 minut. Lekkie zmeczenie moze dac sie we znaki w dzisiejszej grze przeciwko wypoczetym Dinozaurom.

Przyjezdni nie beda mieli latwego tygodnia. Poza dzisiejszym wyjazdem do Atlanty czeka ich jutrzejszy mecz z Dallas (dom), piatkowy z Indiana (wyjazd) oraz niedzielny przeciwko Boston Celtics (dom). O zwyciestwa latwo nie bedzie, a jednym z latwiejszych spotkan wydaje sie wlasnie dzisiejszy mecz z Atlanta.
Ostatnie spotkanie, podopieczni Sama Mitchella wygrali, pokonujac Houston Rockets. Fantastyczne zawody rozegral Chris Bosh, glownie dzieki ktorego postawie udalo sie Raptors wygrac niedzielny pojedynek. Przeciwnie do swojego kolegi zagral T.J. Ford, ktory rzucil zaledwie 3 punkty, a skutecznosc 1/9 chluby mu nie przynosi. Gorzej juz chyba byc nie moze...
Co wiecej, jest dzisiaj szansa na powrot do gry Andrei Bargnaniego (11.9 ppg; 4.5 rpg; 1.3 apg). Wloch prezentuje sie w tym sezonie bardzo solidnie i jego powrot wzmocnilby z pewnoscia Raptors.

Sklaniam sie dzisiaj ku postawieniu na Raptors. Gospodarze maja prawo byc podmeczeni wczorajszym pojedynkiem w Orlando. Co wiecej, jeszcze seria 4W im sie w tym sezonie nie przydarzyla. Ba! Nawet pierwsze 3W odniesli dopiero wczoraj - poki co wystarczy laugh
Patrzac na historie, na ostatnie 5 meczow, ktore odbyly sie w Atlancie, 4 wygrali Raptors! Oby i dzis rowniez wygrali wink


Moj typ: Toronto Raptors -3 1.94

Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Cleveland - Indiana 1 1.57

Dla mnie jest to zdecydowanie najlepszy typ dzisiejszej nocy. Cleveland po tym jak kontuzji nabawił sie Lebron zaliczyli az 6 porazek z rzędu, nie wazne czy rywal był słaby czy mocny.Te spotkania pokazaly jak waznym elementem zespolu jest Lembronek :)Dzisiaj W składzie gospodarzy juz zagraja HUghes, James oraz Varejo , wiec ekipa bedzie grać w pełnym składzie.Lary w poprzednim spotkaniu pokazal ze jest w dobrej formie , jednak sami nie miał szans nic zdziałac, ale napewno dobrze to wrózy na przyszlosc.Bilans Cleve to 4-8 , wiec jak na mozliwosci tego zespolu tragiczny.Dzisiaj zagraja przed wlasna publicznoscia i nie widze innego wyjscia jak zwyciestwo ,a zarazem przełamanie fatalnej serii 6 lost.Czas sie przebudzic i zaczac wygrywac smile
Powodzenia !!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Przychylam się do typu juancarlosa. Do składu Toronto powrócił Bosh i ich gra od razu wyglądała lepiej. Atlanta wczoraj pokonała Orlando, ale nie przeceniałbym tego zwycięstwa, gdyż drużyna Magic znalazła się w małym dołku i przewiduję, że w najbliższych spotkaniach poniesie jeszcze parę porażek.

Do Raptors postanowiłem dorzucić jeszcze Washington Wizards. Czarodzieje pokonali ostatnio New Jersey Nets. Znakomicie spisuje się duet Butler - Jamison i nie widzę w ekipie gości zawodników, którzy mogliby tą dwójkę skutecznie powstrzymać. Sam Al Jefferson to wg mnie zdecydowanie za mało.

Reasumując:
kosz Atlanta Hawks - Toronto Raptors --> 2 /@1,67
kosz Washington Wizards - Minnesota Timberwolves --> 1 /@1,23

AKO: 2,10
Stawka: 5/10
Buk: Betgun

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Panowie a wypowie się ktoś na temat meczu DET Pistons - MEM Grizzlies bo mi osobiście bardzo się podoba smile a z tego co widzę bardzo popularny typ za oceanem !

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dzisiaj stawiam na 2 najlepsze, najbardziej zdyscyplinowane taktycznie, potrafiace grac "full-control-basketball" zespoly.

Pistons za sesjami wyjazdowymi po zachodzie nie przepada, ale z ogóry pokroju misków powinno łyknąć. Spurs idą na 41-0 u siebie... z wojownikami na wyjezdzie latwizny nie bedzie, ale ostrogi potrafią grac z zespolami typu Suns czy Worriors grajacym w ofensywnie na wariata. Zresztą, z kim Spurs nie potrafią grać ? Obu zespolow nie widzialem od dluzszego czasu, gdyz moj komputer nie odtwarza dzwieków... ani obrazu na sopscacie. blush Widzialem, Pistons z Bykami... gdzie pomimo porazki sie niezle zaprezentowali.

Pistons 95-91 Spurs 123-117 wink

Dołączył: Dec 2007
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 4
Oglądałem wczoraj mecz Magic vs Hawks i w związku z tym nie jestem przekonany do stawiania na Raptors. Atlanta z łatwością poradziła sobie w Orlando, praktycznie kontrolowała mecz od początku do końca, mimo iż niewiele pograł podstawowy środkowy Al Horford, który bardzo szybko łapał faule na Howardzie. Z tym, że Toronto z Boshem gra dużo lepiej to nie sposób się nie zgodzić, ale nie zapominajmy, że naprzeciw niego stanie świetny defensor dodatkowo będący w bardzo dobrej dyspozycji - Josh Smith. Nie wiadomo jak po przerwie zaprezentuje się Bargnani. Mam nadzieję, że u gospodarzy zagra już Josh Childress. Sądzę, że gospodarze pomimo zmęczenia wczorajszym meczem są w stanie dziś wygrać, bo ich forma jest ostatnio bardzo wysoka.

Hawks (+3) vs Raptors 1 1,91 Expekt


Bulls (-8,5) vs Supersonics 1 1,88 Expekt
Odkąd do zespołu wrócił Deng byki grają naprawdę dobrze i jestem przekonany, że we własnej hali nie będą mieli problemów z odniesieniem zwycięstwa w starciu z bezbarwnymi goścmi z Seattle. Jedyną niewiadomą pozostają rozmiary ich zwycięstwa, jednak porównując potencjał obu ekip wydaje się, że gospodarze są w stanie zanotować zwycięstwo przynajmniej 9 punktami.

Mnie mecz Grizzlies vs Pistons również się podoba. Spodziewam się tu wygranej gości z Detroit, choć gospodarze to trochę nieprzewidywalna drużyna o sporym potencjale. Widziałem ich dwa spotkania w tym sezonie. Potrafili świetnie zagrać z Hornets, gdzie ulegli po świetnym meczu dopiero w dogrywce, a następnego dnia w Atlancie zupełnie nie przypominali tamtej, tak dobrze grającej drużyny. Wydaje się, że słynące z doskonałej defensywy tłoki nie dadzą się rozbujać niedźwiadkom i zwycięsko wyjdą z tego pojedynku.

Grizzlies vs Pistons 2 1,45 Expekt

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Kurs na GSW leci na pysk .... czyżby T.Duncan OUT ?

Było < @2 teraz 1,83 =/

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
panowie ma ktoś potwierdzone info odnośnie występu Duncana w dzisiejszym meczu kilka godzin temu kurs na Spurs był ok 1,6 w tej chwili @2
Fakt że ostrogi wygrały kilka juz meczy z rzędu ale bez tima poradzili sobie z utah, solidnie zgrane ostrogi po takim kursie chyba grzech nie wziąsc...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Na to Stoin wygląda. Ja osobiscie ten mecz odpuszczam choć bede trzymał kciuki za swoimi wink

Kurs na Cle równiez rośnie, nie wiem co jest przyczyną ale w bet365 już 1.71 ..

Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Originally Posted by platynowy007
Na to Stoin wygląda. Ja osobiscie ten mecz odpuszczam choć bede trzymał kciuki za swoimi wink

Kurs na Cle równiez rośnie, nie wiem co jest przyczyną ale w bet365 już 1.71 ..

na game channel wyskoczyly pierwsze piątki i nie ma w clevland lebrona ...ale w 100% pewnym byc nie mozna

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Beautiful Mind
panowie ma ktoś potwierdzone info odnośnie występu Duncana w dzisiejszym meczu kilka godzin temu kurs na Spurs był ok 1,6 w tej chwili @2

Game time decision wink

Duncan ? a może Parker nie zagra ? Cos musi byc na rzeczy wiec zagram sobie delikatnie GSW

Mimo że ostatnio Wariors troszkę słabiej sie prezentuja ale gdy Duncan i Parker mają problemy ze zdrowiem to wydaje mi sie ze dziś GSW poczują szanse na wygranie z wielkimi Ostrogami ... mają czym straszyc wiec ja im zaufam ... każdy z pierwszej piątki potrafi zdobyc over 20 pkt więc nie martwi mnie słabsza forma jednago z nich ... ale argumentem za GSW sa dla mnie przede wszystkim problemy zdrowotne Duncana i Pakera

GSW @1,83 Expekt boks


Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Kolejną noc mam pecha..

Zobaczcie sami frown

http://img412.imageshack.us/my.php?image=expektoy3.jpg

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
dla wiekszosci noc chyba udana piwo w zasadzie jedyna niespodzianka w SLC...


środa

Dallas Mavericks @ Toronto Raptors - 01:00
Minnesota Timberwolves @ Philadelphia 76ers - 01:00
Los Angeles Clippers @ Charlotte Bobcats - 01:00
Chicago Bulls @ Indiana Pacers - 01:00
Sacramento Kings @ Boston Celtics - 01:30
Seattle SuperSonics @ New York Knicks - 01:30
Orlando Magic @ Milwaukee Bucks - 02:00
Detroit Pistons @ Houston Rockets - 02:00
New Orleans Hornets @ Denver Nuggets - 03:00
Golden State Warriors @ Portland Trail Blazers - 04:00
Utah Jazz @ Phoenix Suns - 04:30


boks


Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
[Linked Image] vs [Linked Image]


Alez idzie chlopakom z Portland w ostatnich dniach! Obecnie notuja serie 4 wygranych, a dzis we wlasnej hali podejma Golden State Warriors.
Gdy dzisiejszego ranka ujrzalem wyniki nocnych spotkan w oczy rzucil mi sie wynik, jaki padl w Salt Lake City. 97-89 dla Blazers! Bylem w lekkim szoku. Szczegolnie, ze poza kontuzjowanym od poczatku sezonu Gregiem Odenem, nie mogl grac wczoraj najlepszy strzelec zespolu, LaMarcus Aldridge (18.7 ppg; 7.7 rpg; 0.8 apg)! Drugoroczniaka nie zobaczymy rowniez dzisiaj, co sowiecie oslabia druzyne gospodarzy.

Z drugiej strony parkietu, stanie dzisiaj ekipa Wojownikow. Zeby bylo sprawiedliwie, oni rowniez grali wczoraj spotkanie - pokonali San Antonio Spurs (wciaz bez Tima Duncana) 96:84, zostajac dopiero czwartym zespolem ktory dokonal tego w dotychczasowych spotkaniach.
Druzyna pod wodza Dona Nelsona wyglada naprawde bardzo ciekawie. Typowy dla nich styl run&gun przynosi niezle efekty i sa bardzo grozni dla najlepszych - o czym swiadczy chociazby ogranie Suns, Rockets, czy wspomnianych Spurs. O ile juz niejednokrotnie chwalilem w moich postach Davisa, Jacksona, czy tez Ala Haringtona, uznanie trzeba oddac rowniez Monta Ellisowi. Obroncy grajacego z osemka na koszulce, moze jednak dzisiaj zabraknac, po tym jak we wczorajszym spotkaniu nabawil sie urazu uda. Mlody zawodnik prezentuje sie w tym sezonie na dobrym poziomie i ma niezly przeglad pola.

Nie bardzo wierze w kolejne, piate juz z rzedu zwyciestwo Blazers. Fakt faktem, pokonali wczoraj Utah w ich hali, grajac bez LaMarcusa Aldridge, ale przy szybkim stylu gry GSW moze zabraknac jego gry pod koszem.
Patrzac na historie pojedynkow, w ostatnich 10 spotkaniach, az 8-krotnie lepsi okazywali sie Golden State Warriors, a co wiecej, zaledwie raz w ciagu tych osmiu wygranych nie zdolali pokryc 5-punktowego spreadu, jaki obecnie dostepny jest na rynku bukmacherskim. Wierze w nich dzisiaj, i nawet ewentualny brak Ellisa, nie powinien byc taka strata, jaka dla Portland jest absencja LaMarcusa Aldridge...


Moj typ: Golden State Warriors -5 1.94

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
wwujek szok wspolczuje:( dzisiaj sie odegrasz !!:) no ale kurs 91 frown ehh.. dlugo mialbym w pamieci ;>

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by mxk
wwujek szok wspolczuje:( dzisiaj sie odegrasz !!:) no ale kurs 91 frown ehh.. dlugo mialbym w pamieci ;>

Takich kuponow mam oststnio duzo.. Kilka dni temu tez byla jedna niespodzianka i polozyla mnie Atlanta, przegrali z Memphis, kurs 92.. Łącznie w ostatnim tygodniu przeszlo mi kolo nosa okolo 30.000zl.. Albo jeden meczyk wypada, albo braknie do pokrycia hc w jednym spotkaniu (kupony do wgladu oczywiscie, ale po co to komu..) :((

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Chetnie sie dolacze do tematu, jdnak musze na wstepie powiedziec, ze nie umiem tak jak Wy wymieniac wszystkich nazwisk graczy itp.
W graniu NBA swoje typy opieram glownie na statystyce, bilansie ostatnich spotkan, informacjach z sieci, kontuzjach i trendach na roznych forach.. Jesli to Wam nie przeszkadza, to chetnie sie przylacze do typowania..

Ja gram na dzis..: zaraz dopisze..

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by wwwujek
Chetnie sie dolacze do tematu, jdnak musze na wstepie powiedziec, ze nie umiem tak jak Wy wymieniac wszystkich nazwisk graczy itp.
W graniu NBA swoje typy opieram glownie na statystyce, bilansie ostatnich spotkan, informacjach z sieci, kontuzjach i trendach na roznych forach.. Jesli to Wam nie przeszkadza, to chetnie sie przylacze do typowania..

Ja gram na dzis..: zaraz dopisze..
"Wujku" nie badz taki pazerny a napewno wyjdzie to na dobre... Kurs max 10 tez by Ci wystarczyl smile Pozdrawiam i zycze powdzenia. Mi sie rzuca w oczy mecz SEATTLE +5, ale analize napisze niebawemm jesli sie skusze na ten typ w 100%

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1