|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Wpisuje się ... Chelsea biore
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
A więc tak, wieczorem postaram się wyszukać jak najwięcej drużyn o takiej samej ilości gwiazdek i wtedy wybierzemy. Będą to raczej na pewno kluby, nie reprezentacje. I jeszcze jedna kwestia, żeby nie było żadnych wałków  czy grając przez neta składy są jakoś ujednolicone? Tzn. jak ktoś ma w swojej grze ulepszony jakiś team (transfery itd.) to grając przez internet gra na swoich ustawieniach, czy jakiś ogólnych? Mam nadzieję, że ktoś pojmie o co mi chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
i trzeba ustalic zasady, ile minut polowa, stopien trudnosci gry bramkarza (proponuje na amator wtedy bedzie wiecej bramek), czy gramy dogrywki i karne, mozna np zroznicowac: 3 pkt za zwyciestwo w 90 minutach, a po dogrywce albo karnych 2 pkt dla zwyciezcy i 1 dla przegranego . Albo co w przypadku gdy w polowie meczu bedzie zerwane polaczenie - jesli np przerwie w 30 minucie to proponuje laczyc sie ponownie i dograc 60 min
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
z zespołów o największej ilości gwiazdek jest 8 reprezentacji i 10 klubów. Bez sensu jest mieszać, więc poszukam klubów o 4 gwiazdkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
A więc tak, niech każdy wybierze sobie jeden zespół z niżej wymienionych. Każdy team ma 4 gwiazdki, więc wielkiej różnicy nie ma. Zasada kto pierwszy, ten lepszy  Fiorentina Roma Porto Olympiakos Atletico M. Espanyol Osasuna Sevilla Villareal Celtic Arsenal - zajęty, ja bioręBolton Everton Man City Newcastle Tottenham Lyon Marseille B.Dortmund Schalke Leverkusen Stuttgart W.Brema
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
I jeszcze jedna kwestia, żeby nie było żadnych wałków  czy grając przez neta składy są jakoś ujednolicone? Tzn. jak ktoś ma w swojej grze ulepszony jakiś team (transfery itd.) to grając przez internet gra na swoich ustawieniach, czy jakiś ogólnych? Mam nadzieję, że ktoś pojmie o co mi chodzi  Z tego co się prientuję, to jakiekolwiek zmiany skłądów nie są ujęte w multi, gra się skłądami oryginalnymi. Tak samo nie można chyba ustawić długości meczu, poziomu bramkarza itp. Po prostu odpalasz i jedziesz. Co do wałków to mam nadzieję, że nie będzie przerywania spotkań w przypadku przegrywania, tu można liczyć tylko na uczciwość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Atletico M.
"Arsenal ja biore... "
spoko, wybrales sobie moim zdnaiem najlepszy zespoł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
no to hmmm....ekhm...trudny wybór... Niech będzie....Everton ! :] Arsenal ma tylko 4 gwiazdki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
Valencia!!!Obym nie żałował ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
ale zabłysnełem , pół gwiadki za duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
A jeszcze chcialem dodac ..ze nie patrzac na gwiazdki ..wielka roznice robia zespoly z innycn lig. Np: dla mnie Atletico a ten Twoj Arsenal ..to ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a co do ustawien to myslalem ze sa one takie jakie ma zapisane aktualnie osoba hostujaca, nie jest tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
mysle że dogrywka ,ewentualnie karne normalnie rozstrzygać będa mecz , niech bedzie normalna punktacja jak jest w rzeczywistosci.10 minut połowa , no i ta dogrywka.Zgadzam sie co do poziomu bramkarza jako amator.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
a co do ustawien to myslalem ze sa one takie jakie ma zapisane aktualnie osoba hostujaca, nie jest tak? Raczej nie, jak graliśmy sparing to ja długo graliśmy? Mam ustawione 2 min połowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Atletico M.
"Arsenal ja biore... "
spoko, wybrales sobie moim zdnaiem najlepszy zespoł. uwierz, że nie najlepszy, chociażby ze względu na ofensywę, Roma ma lepszą 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|