Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
andrzejek_84 #1853211 13/12/2007 15:37
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Wpisuje się ... Chelsea biore

Bonus: Unibet
Ozeszlol #1853338 13/12/2007 19:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
A więc tak, wieczorem postaram się wyszukać jak najwięcej drużyn o takiej samej ilości gwiazdek i wtedy wybierzemy. Będą to raczej na pewno kluby, nie reprezentacje.

I jeszcze jedna kwestia, żeby nie było żadnych wałków smile czy grając przez neta składy są jakoś ujednolicone? Tzn. jak ktoś ma w swojej grze ulepszony jakiś team (transfery itd.) to grając przez internet gra na swoich ustawieniach, czy jakiś ogólnych? Mam nadzieję, że ktoś pojmie o co mi chodzi tongue

_Korver_ #1853417 13/12/2007 20:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
i trzeba ustalic zasady, ile minut polowa, stopien trudnosci gry bramkarza (proponuje na amator wtedy bedzie wiecej bramek), czy gramy dogrywki i karne, mozna np zroznicowac: 3 pkt za zwyciestwo w 90 minutach, a po dogrywce albo karnych 2 pkt dla zwyciezcy i 1 dla przegranego . Albo co w przypadku gdy w polowie meczu bedzie zerwane polaczenie - jesli np przerwie w 30 minucie to proponuje laczyc sie ponownie i dograc 60 min

andrzejek_84 #1854413 14/12/2007 02:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
z zespołów o największej ilości gwiazdek jest 8 reprezentacji i 10 klubów. Bez sensu jest mieszać, więc poszukam klubów o 4 gwiazdkach wink

_Korver_ #1854528 14/12/2007 03:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
A więc tak, niech każdy wybierze sobie jeden zespół z niżej wymienionych. Każdy team ma 4 gwiazdki, więc wielkiej różnicy nie ma. Zasada kto pierwszy, ten lepszy wink

Fiorentina
Roma
Porto
Olympiakos
Atletico M.
Espanyol
Osasuna
Sevilla
Villareal
Celtic
Arsenal - zajęty, ja biorę
Bolton
Everton
Man City
Newcastle
Tottenham
Lyon
Marseille
B.Dortmund
Schalke
Leverkusen
Stuttgart
W.Brema

_Korver_ #1854569 14/12/2007 03:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Lyon

_Korver_ #1854599 14/12/2007 03:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by _Korver_
I jeszcze jedna kwestia, żeby nie było żadnych wałków smile czy grając przez neta składy są jakoś ujednolicone? Tzn. jak ktoś ma w swojej grze ulepszony jakiś team (transfery itd.) to grając przez internet gra na swoich ustawieniach, czy jakiś ogólnych? Mam nadzieję, że ktoś pojmie o co mi chodzi tongue

Z tego co się prientuję, to jakiekolwiek zmiany skłądów nie są ujęte w multi, gra się skłądami oryginalnymi. Tak samo nie można chyba ustawić długości meczu, poziomu bramkarza itp. Po prostu odpalasz i jedziesz. Co do wałków to mam nadzieję, że nie będzie przerywania spotkań w przypadku przegrywania, tu można liczyć tylko na uczciwość.

Pav__ #1854630 14/12/2007 03:30
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Atletico M.

"Arsenal ja biore... "

spoko, wybrales sobie moim zdnaiem najlepszy zespoł.

Pav__ #1854649 14/12/2007 03:32
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
no to hmmm....ekhm...trudny wybór...

Niech będzie....Everton ! :]

Arsenal ma tylko 4 gwiazdki? tongue

Kameleon #1854667 14/12/2007 03:35
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
Valencia!!!Obym nie żałował ...

giede #1854676 14/12/2007 03:36
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
ale zabłysnełem , pół gwiadki za duzo

giede #1854686 14/12/2007 03:37
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
jednak Villareal

giede #1854696 14/12/2007 03:40
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
A jeszcze chcialem dodac ..ze nie patrzac na gwiazdki ..wielka roznice robia zespoly z innycn lig.

Np: dla mnie Atletico a ten Twoj Arsenal ..to ... tongue

giede #1854708 14/12/2007 03:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
brema

andrzejek_84 #1854721 14/12/2007 03:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a co do ustawien to myslalem ze sa one takie jakie ma zapisane aktualnie osoba hostujaca, nie jest tak?

andrzejek_84 #1855368 14/12/2007 05:43
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
mysle że dogrywka ,ewentualnie karne normalnie rozstrzygać będa mecz , niech bedzie normalna punktacja jak jest w rzeczywistosci.10 minut połowa , no i ta dogrywka.Zgadzam sie co do poziomu bramkarza jako amator.

giede #1855482 14/12/2007 05:57
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Newcastle

buldog #1855522 14/12/2007 06:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Sevilla

andrzejek_84 #1855717 14/12/2007 07:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by andrzejek_84
a co do ustawien to myslalem ze sa one takie jakie ma zapisane aktualnie osoba hostujaca, nie jest tak?

Raczej nie, jak graliśmy sparing to ja długo graliśmy? Mam ustawione 2 min połowa.

Gib01 #1855949 14/12/2007 10:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Gib01
Atletico M.

"Arsenal ja biore... "

spoko, wybrales sobie moim zdnaiem najlepszy zespoł.

uwierz, że nie najlepszy, chociażby ze względu na ofensywę, Roma ma lepszą tongue

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08), 1,147 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1