|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no to hmmm....ekhm...trudny wybór... Niech będzie....Everton ! :] Arsenal ma tylko 4 gwiazdki?  tak ma 4, proszę sprawdzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
1. Al Capone 2. kolo_w_moro - VILLAREAL 3. andrzejek_84 - W.BREMA 4. Gib01 - ATLETICO M. 5. Misiek 6. John Boone - LYON 7. _Korver_ - ARSENAL 8. ice18 9. yaaho - SEVILLA 10. tomason 11. buldog - NEWCASTLE 12. Kameleon - EVERTON 13. Ozeszlol
=> panowie, jeszcze jedna osoba potrzebna, żeby było parzyście... Nie ma ktoś, jakiegoś znajomego, który by zagrał, nie musi być z forum  => proszę osoby, które jeszcze nie wybrały zespołów, o zrobienie tego. Do wyboru zostały: Fiorentina Roma Porto Olympiakos Espanyol Osasuna Celtic Bolton Man City Tottenham Marseille B.Dortmund Schalke Leverkusen Stuttgart
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
wchodze w to! dzieki za priva _Korver_
moja druzyna to AS Roma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
mysle że dogrywka ,ewentualnie karne normalnie rozstrzygać będa mecz , niech bedzie normalna punktacja jak jest w rzeczywistosci.10 minut połowa , no i ta dogrywka.Zgadzam sie co do poziomu bramkarza jako amator. Mi się wydaje, że takie ustawienia są niemożliwe, gra się na ustawieniach standardowych. Co do punktacji, to preferowałbym standardową rozgrywkę, a więc za ZWYCIĘSTWO 3pkt, za remis 1pkt, a dogrywka i karne mogą być grane dla zabawy, bez dodatkowych konsekwencji. Było by to myślę bardziej realistyczne. Ale wszystko jest oczywiście do przedyskutowania. A więc jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe uwagi, zapraszam do ich przedstawienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wchodze w to! dzieki za priva _Korver_
moja druzyna to AS Roma ok, to mamy 'szczęśliwą 14-tkę'  zapisy ZAMYKAM. Teraz pozostaje kwestia wyboru drużyn oraz dogadania spraw organizacyjnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
prawdopodobnie ustawienia gry są takie jakie ma Host, więc każdy niech najlepiej ustawi jednakowe, czyli world class, czas 6 minut.. chyba że wiecej...
A co do ligi to proponuję normalną punktację, czyli 3 pkt za wygraną, 1 za remis.. dogrywek nie powinno być w lidze.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
World class? Toż to same UNDERY będą w naszej lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
ja chetnie zagram z kims teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
World class? Toż to same UNDERY będą w naszej lidze  no nie wiem, ja cały czas gram na World Class z ludźmi i bywa sporo goli, różnie oczywiście, jak ktoś słabo gra w obronie to i na World Class moze dostać 6:0 w pupe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
jak ktoś chce zagrać sparing to gg: 4230058
jakoś koło 17-18 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak ktoś chce zagrać sparing to gg: 4230058
jakoś koło 17-18 ;] szefie ja się na to piszę  odezwę się (jak nie zapomnę  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
World class? Toż to same UNDERY będą w naszej lidze  no nie wiem, ja cały czas gram na World Class z ludźmi i bywa sporo goli, różnie oczywiście, jak ktoś słabo gra w obronie to i na World Class moze dostać 6:0 w pupe  to może masz jakiegoś kumpla, który by z nami zagrał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
up
1. Al Capone 2. kolo_w_moro - VILLAREAL 3. andrzejek_84 - W.BREMA 4. Gib01 - ATLETICO M. 5. Misiek - SCHALKE 6. John Boone - LYON 7. _Korver_ - ARSENAL 8. ice18 9. yaaho - SEVILLA 10. tomason 11. buldog - NEWCASTLE 12. Kameleon - EVERTON 13. Ozeszlol
=> Al Capone, ice18, tomason, Ozeszlol proszę o wybór drużyny. Do wyboru zostały:
Fiorentina Roma Porto Olympiakos Espanyol Osasuna Celtic Bolton Man City Tottenham Marseille B.Dortmund Leverkusen Stuttgart
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
Wybieram Man City. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Kiedy zaczynacie, bo jak za 2-3 dni to bym zdążył ściągnąć 2008  Czekam na opdowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
az dziw bierze że nikt Romy nie wziął
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kiedy zaczynacie, bo jak za 2-3 dni to bym zdążył ściągnąć 2008  Czekam na opdowiedź Myślę, że pierwsza kolejka będzie jakoś od poniedziałku, więc jeśli byś zdążył to było by fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
az dziw bierze że nikt Romy nie wziął dokładnie, też mnie to zdziwiło. Przeglądając składy zauważyłem, że Roma ma najlepszy atak ze wszystkich drużyn do wyboru, ale widać nie jest to główne kryterium wyboru, większość nastawia się wyraźnie na defensywę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|