Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
Kameleon #1855950 14/12/2007 10:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Kameleon
no to hmmm....ekhm...trudny wybór...

Niech będzie....Everton ! :]

Arsenal ma tylko 4 gwiazdki? tongue

tak ma 4, proszę sprawdzić wink

Bonus: Unibet
_Korver_ #1855959 14/12/2007 10:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397

1. Al Capone
2. kolo_w_moro - VILLAREAL
3. andrzejek_84 - W.BREMA
4. Gib01 - ATLETICO M.
5. Misiek
6. John Boone - LYON
7. _Korver_ - ARSENAL
8. ice18
9. yaaho - SEVILLA
10. tomason
11. buldog - NEWCASTLE
12. Kameleon - EVERTON
13. Ozeszlol



=> panowie, jeszcze jedna osoba potrzebna, żeby było parzyście... Nie ma ktoś, jakiegoś znajomego, który by zagrał, nie musi być z forum wink


=> proszę osoby, które jeszcze nie wybrały zespołów, o zrobienie tego. Do wyboru zostały:

Fiorentina
Roma
Porto
Olympiakos
Espanyol
Osasuna
Celtic
Bolton
Man City
Tottenham
Marseille
B.Dortmund
Schalke
Leverkusen
Stuttgart

_Korver_ #1855964 14/12/2007 11:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
wchodze w to!
dzieki za priva _Korver_

moja druzyna to AS Roma

giede #1855972 14/12/2007 11:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kolo_w_moro
mysle że dogrywka ,ewentualnie karne normalnie rozstrzygać będa mecz , niech bedzie normalna punktacja jak jest w rzeczywistosci.10 minut połowa , no i ta dogrywka.Zgadzam sie co do poziomu bramkarza jako amator.

Mi się wydaje, że takie ustawienia są niemożliwe, gra się na ustawieniach standardowych. Co do punktacji, to preferowałbym standardową rozgrywkę, a więc za ZWYCIĘSTWO 3pkt, za remis 1pkt, a dogrywka i karne mogą być grane dla zabawy, bez dodatkowych konsekwencji. Było by to myślę bardziej realistyczne. Ale wszystko jest oczywiście do przedyskutowania. A więc jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe uwagi, zapraszam do ich przedstawienia.

AnJay #1855974 14/12/2007 11:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by AnJay
wchodze w to!
dzieki za priva _Korver_

moja druzyna to AS Roma

ok, to mamy 'szczęśliwą 14-tkę' tongue zapisy ZAMYKAM. Teraz pozostaje kwestia wyboru drużyn oraz dogadania spraw organizacyjnych wink

_Korver_ #1855984 14/12/2007 11:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
prawdopodobnie ustawienia gry są takie jakie ma Host, więc każdy niech najlepiej ustawi jednakowe, czyli world class, czas 6 minut.. chyba że wiecej...

A co do ligi to proponuję normalną punktację, czyli 3 pkt za wygraną, 1 za remis.. dogrywek nie powinno być w lidze.

Pozdrawiam

AnJay #1855995 14/12/2007 11:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
World class? Toż to same UNDERY będą w naszej lidze tongue

_Korver_ #1856190 14/12/2007 20:31
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
jakiś sparing może?

giede #1856358 14/12/2007 22:55
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
ja chetnie zagram z kims teraz tongue

_Korver_ #1856359 14/12/2007 22:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by _Korver_
World class? Toż to same UNDERY będą w naszej lidze tongue

no nie wiem, ja cały czas gram na World Class z ludźmi i bywa sporo goli, różnie oczywiście, jak ktoś słabo gra w obronie to i na World Class moze dostać 6:0 w pupe wink

AnJay #1856405 14/12/2007 23:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
jak ktoś chce zagrać sparing to gg: 4230058

jakoś koło 17-18 ;]

Kameleon #1856408 14/12/2007 23:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Kameleon
jak ktoś chce zagrać sparing to gg: 4230058

jakoś koło 17-18 ;]

szefie ja się na to piszę tongue odezwę się (jak nie zapomnę laugh )

AnJay #1856409 14/12/2007 23:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Misiek - Schalke

AnJay #1856417 14/12/2007 23:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by AnJay
Originally Posted by _Korver_
World class? Toż to same UNDERY będą w naszej lidze tongue

no nie wiem, ja cały czas gram na World Class z ludźmi i bywa sporo goli, różnie oczywiście, jak ktoś słabo gra w obronie to i na World Class moze dostać 6:0 w pupe wink

to może masz jakiegoś kumpla, który by z nami zagrał?

_Korver_ #1856423 14/12/2007 23:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
up


1. Al Capone
2. kolo_w_moro - VILLAREAL
3. andrzejek_84 - W.BREMA
4. Gib01 - ATLETICO M.
5. Misiek - SCHALKE
6. John Boone - LYON
7. _Korver_ - ARSENAL
8. ice18
9. yaaho - SEVILLA
10. tomason
11. buldog - NEWCASTLE
12. Kameleon - EVERTON
13. Ozeszlol




=> Al Capone, ice18, tomason, Ozeszlol
proszę o wybór drużyny. Do wyboru zostały:

Fiorentina
Roma
Porto
Olympiakos
Espanyol
Osasuna
Celtic
Bolton
Man City
Tottenham
Marseille
B.Dortmund
Leverkusen
Stuttgart

_Korver_ #1856436 15/12/2007 00:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Wybieram Man City. Pozdro

Tommii #1856442 15/12/2007 00:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Kiedy zaczynacie, bo jak za 2-3 dni to bym zdążył ściągnąć 2008 tongue

Czekam na opdowiedź

$t$ #1856468 15/12/2007 00:22
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
az dziw bierze że nikt Romy nie wziął

$t$ #1856473 15/12/2007 00:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by $t$
Kiedy zaczynacie, bo jak za 2-3 dni to bym zdążył ściągnąć 2008 tongue

Czekam na opdowiedź

Myślę, że pierwsza kolejka będzie jakoś od poniedziałku, więc jeśli byś zdążył to było by fajnie wink

giede #1856475 15/12/2007 00:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kolo_w_moro
az dziw bierze że nikt Romy nie wziął

dokładnie, też mnie to zdziwiło. Przeglądając składy zauważyłem, że Roma ma najlepszy atak ze wszystkich drużyn do wyboru, ale widać nie jest to główne kryterium wyboru, większość nastawia się wyraźnie na defensywę tongue

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1