|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Trzy sliczne eurowe grubaski w pinnie  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
w zyciu nie widzialem, zeby ktos sie tak cieszyl za zwrot  Snajper2 chyba nie myslisz, ze Ci wyplaca kase? 5662 KOSICE-SPARTAK M. H(132-0) 1 10 - 12 gru toto nigdy nie robi zwrotów pamiętaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wypłacili dzisiaj w toto ten handi 132 bez problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ahhh w nocy blisko bylo prawie 20 k [ Linked Image] a chcialem za 100 dac ale nie przeszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
czemu zostala zamazana stawka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
[ Linked Image] Dalej Swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
[ Linked Image] Środa denerwuje bo to były jedyne typy na ten dzień jakie zagrałem i to za tak mało :/ A powinno być za 10x...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
yaaho - zwrotu nie bedzie na 100% wiem to z zrodla  Jesli to prawda ze 3-4 minuty to pieknie analityk defrauduje swoja firme ,mysle ze smialo moznabyloby wsadzic go za to do paki. Pomylka to raczej nie byla chyba ze masz naprawde dobry kontakt z tym co to wystawil. Dziwna ta firma toto-mix i sie dziwic ze wynikach finansowych jako jedyna osiaga straty wsrod naziemnych  Zwrotow nigdy nie bylo za oczywiste pomylki w naziemnych i poki nie zmienia regulaminu nie bedzie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
Maciek  bracie  bedziemy mieć dziś rozmowe na dywaniku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
yaaho - zwrotu nie bedzie na 100% wiem to z zrodla  Jesli to prawda ze 3-4 minuty to pieknie analityk defrauduje swoja firme ,mysle ze smialo moznabyloby wsadzic go za to do paki. Pomylka to raczej nie byla chyba ze masz naprawde dobry kontakt z tym co to wystawil. Dziwna ta firma toto-mix i sie dziwic ze wynikach finansowych jako jedyna osiaga straty wsrod naziemnych  Zwrotow nigdy nie bylo za oczywiste pomylki w naziemnych i poki nie zmienia regulaminu nie bedzie . raz na miesiac daja "bonus" teraz handi +132 wczesniej bylo kurs na X2 2,35 na 1 byl 2,55 jakos tak... dokladnie nie pamietam, ;-) ja tam dziekuje zawsze mixowi za promocje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Zwrotow nigdy nie bylo za oczywiste pomylki w naziemnych i poki nie zmienia regulaminu nie bedzie . w profku zwroty sa...nie raz juz gralem ich bledy i dostawalem zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Podaj przykład jaki błąd grałeś ,mi za 2 oczywiste pomyłki które sobie przypominam wypłacili. Skoro nie da sie podciagnac tego pod zaden pkt regulaminu to zostales oszukany jak niektorzy kiedys w STS przy slynnym Lemgo.
par. 26: Zwrot zakładów. 1). Zakłady zostają zwrócone w stawce, jeżeli :
mecz został błędnie podany z winy Profesjonał Sp. z o.o.(np. mecz nie został rozegrany, albo nie miał być grany, zakład został w sposób oczywisty zawarty po faktycznym rozpoczęciu spotkania, meczu lub innej okazji zawierania zakładów, ewentualnie w trakcie jego trwania, mecz nie został zakończony oficjalnym wynikiem lub doszło do jego przerwania, spotkanie o ustalonym regulaminowym czasie gry nie zostało w ogóle rozpoczęte lub wznowione i dograne w czasie ustalonym przez Spółkę (patrz postanowienia par. 8 regulaminu ) bez względu na fakt, kiedy i przy jakim stanie spotkanie zostało przerwane, spotkanie zostało rozegrane odwrotnie, tzn. że korzyść płynąca z grania na własnym boisku miał zespół podany w nagłówku zakładu jako goście. Ta reguła nie dotyczy spotkań na gruncie neutralnym, spotkań turniejowych w miejscu wcześniej ustalonym itp. A więc nawet ewentualne zamknięcie boiska gospodarzy lub wybór neutralnego boiska czy dobrowolny wybór boiska przeciwnika jako miejsca, gdzie odbywa się mecz, nie unieważnia zakładu. W wymienionych przypadkach przyjmuje się, że zakład był mylący, a więc zawarty niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i niniejszym regulaminem i dlatego spółka zwraca wpłacone stawki.
Taki sposób postępowania obowiązuje zawsze w przypadku zakładów solo. W przypadku AKO przyjmuje się, że zakład jest nieważny zawsze wtedy, gdy niezgodnie z prawem i niniejszym regulaminem są wszystkie okazje zawierania zakładów w nich zawarte. Jeśli AKO zawiera choćby jeden zakład, którego nie możemy oceniać w ten sposób, to zakład nie zostanie zwrócony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2007
Posty: 22 |
[ Linked Image] Nie mam konta w bah,wszedlem i zalogowalem sie jako gosc aby wyprobowac tego buka,pomimo wysokiej marzy jaki posiada i srednich kursow wplace troche "kasy" i w bardzo mocno "uszczuple" bah w srodki pieniezne-to byla tylko probka umiejetnosci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
pffff za wirtualne to i moja mala by te pare meczy wybrala. powodzneia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2007
Posty: 22 |
pffff za wirtualne to i moja mala by te pare meczy wybrala. powodzneia:) w rzeczywistosci gram naprawde "grubo" i w kleje kilka ciekawych kuponikow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
pffff za wirtualne to i moja mala by te pare meczy wybrala. powodzneia:) w rzeczywistosci gram naprawde "grubo" i w kleje kilka ciekawych kuponikow... no to czekamy ... w klej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
www.sts.pl [ sts.pl] klikasz na baner ,,wygrana tygodnia'' po prawej stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
 brak mi slow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Maciek, niedlugo do takich stsow bedziesz musial chodzic z obstawa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|