Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Platini #1856322 14/12/2007 22:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Jaki tam pomysł.Koleś po prostu skopiował amerykański serwis i tyle.Nic innowacyjnego...Ale odniósł sukces i za to brawa.

Bonus: Unibet
Randall #1856355 14/12/2007 22:54
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
OStatnio gosciu sprzedał niemcom czesc praw ( 20% chyba) i zarobil chyba 2 miliony.

gobel #1856422 14/12/2007 23:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Co nie znaczy, ze serwis jest dobrze dopracowany.
Ma bardzo slaba nawigacje, wrecz denerwujaca.

donic #1856449 15/12/2007 00:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
generalnie serwis rewelka...... tylko po co ludzie daja zdjecia psa, kota, zony w kapieli, tesciowej na weselu...... dobrze ze wyciagow bankowych nie daja........teraz jest boom rynek sie syci serwery padaja - ale do czasu w koncu sie to znudzi

sports #1856471 15/12/2007 00:24
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Informacja z września "Dziesięć miesięcy po uruchomieniu serwisu internetowego nasza-klasa.pl 20% udziałów w portalu kupił niemiecki fundusz European Founders. Szacuje się, że wartość transakcji wyniosła około 3 milionów złotych."

Obecnie wartość serwisu szacowana jest na 75mln zł. To się nazywa sukces... chociaż dziś dostałbym za te udziały pewnie minimum 10mln... a my tutaj całe dnie przed kompem za jakieś grosze ;>

AdrBet #1856556 15/12/2007 01:21
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
heheh dokladnie, jak ma juz te 3 miliony to moglby zainwestowac w jakis lepszy serwer bo ten co jest to tragedia...

gobel #1856567 15/12/2007 01:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
znowu dziala dodawanie znajomych, dopiero zacznie sie mulenie laugh

gobel #1856571 15/12/2007 01:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by gobel
heheh dokladnie, jak ma juz te 3 miliony to moglby zainwestowac w jakis lepszy serwer bo ten co jest to tragedia...


Prace nad modernizacją serwerów (a nie serwera) trwają. Podobno 8. stycznia portal ma ruszyć z prędkością światła wink

odgdog #1856694 15/12/2007 02:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by gobel
heheh dokladnie, jak ma juz te 3 miliony to moglby zainwestowac w jakis lepszy serwer bo ten co jest to tragedia...


Prace nad modernizacją serwerów (a nie serwera) trwają. Podobno 8. stycznia portal ma ruszyć z prędkością światła wink
[Linked Image]

osin #1857868 15/12/2007 08:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Wg mnie serwis tragedia

Grono kilometry w przodzie.

Maja jakis dziwny marketing bo wszedzie czytam o tym serwisie. Szczegolnie GW czesto o tym pisze.
A tak naprawde to lipna strona. Pomysl juz kiedys byl taki w polskim necie: szkolnelata.pl - jakos tak.

Ostatnio chcialem wejsc bo mam tam konto ale nie moglem nic zrobic bo sie serwer jebal. Dalem sobie spokoj....

Ogolnie to na gronie mam konto no i teraz czesto zagladam na goldenline
Zagranicznych w ogole nie uzywam, jedynie linkedin...

rivex #1857923 15/12/2007 09:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
www.szkolnelata.pl [szkolnelata.pl]

Istnieje od 2002 roku, pomysł ten sam. Na tym przykładzie widać wyraźnie jaką rolę pełni w internecie odpowiednia reklama serwisu i jego wypromowanie. Autor szkolnych lat pewnie sobie pluje w brodę, że zaniedłbał te praktyki.

Goget #1857954 15/12/2007 10:06
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
o lol zdjecie z moja klasa LO tam jest lol jak z pyndzla strzelil laugh

czepek #1858826 15/12/2007 23:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
namowili mnei znajomi pare dni temu to zalozylem konto wink

nie zly taki serwis, ale po zalozeniu konta i pierwszych wspomnieniach potem powoli nei ma co robic laugh Tylko nowi znajomi Cie zapraszaja codziennie, a lista rosnie..

No, ale w przyszlosci jak beda pelne dane dawnych klas to bedzie mozna sie latwo umowic na jakis afterek smile A nie meczyc sie jak nasi rodzice wink

I w ogole opcja uczelni zjeb*** na maksa

Wahi #1865339 18/12/2007 21:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Marcel #1865349 18/12/2007 21:20
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
hehe właśnie to miałem wklejać Marcel

psy to jednak głupie do kwadratu są


-a jeśli chodzi o mnie to jako jeden z pierwszych się tam zarejestrowałem, zapomniałem o tym - po kilku miesiącach wszedłem i zobaczyłem te zaproszenia .. no szok. z niektórymi ludźmi przez lata podstawówki, liceum czy przez studia praktycznie nie rozmawiałem - usunąłem konto

potem ktoś jednak mnie namówił by to reaktywować - choć strasznie nie podoba mi się to ''zbieranie pokemonów'' i sztuczna pompka ilości znajomych. natomiast jeśli chodzi o porownanie z fotką to proszę was - różnica poziomów jest duuuuużaaa

ale jednak /jeśli zgodnie z obietnicami przyspieszą od stycznia działanie serwera/ to można to traktować jako dobry komunikator i wiedzę co słychać u starych znajomych

ktoś tu dobrze to ogranął że wielbiciele serwisu dzielą się chyba ze względu na wiek. ja gdzie indziej się urodziłem, wychowalem /przeprowadzki osiedlowe również były/ potem gdzie indziej studia - obecnie studiuję już trzeci kierunek /wczesniej jeden rzuciłem a jeden skońćzyłem/ i przez spora moją mobilność i hulańczy tryb życia sporo osób się poznało. dobrze czasem wiedzieć co się z ludźmi dzieje bo niektóre znajomości mogą stać się nieocenione.

mi to ułatwia przede wszystkim kontakt z ludźmi którzy porozjeżdżali się po świecie

co do młodego milionera - ten przykład pokazuje że pieniądz nie jest wykładnikiem wiedzy, chłopak miał szczęście, jakiś plan i potrafił to wprowadzić w życie
do tego świetny marketing i wszystko wyszło - on liczy pieniądze a my mu w tym pomagamy laugh

mura #1865352 18/12/2007 21:24
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
aha i jeszcze co chcialem napisać - bardzo miła sytuacja gdy dostaję zaproszenie i wiadomość od mojej polonistki z podstawówki, która pyta się mnie jak życie układa sobie najzdolniejszy uczeń jakiego miała laugh laugh laugh

mura #1865365 18/12/2007 21:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by mura
aha i jeszcze co chcialem napisać - bardzo miła sytuacja gdy dostaję zaproszenie i wiadomość od mojej polonistki z podstawówki, która pyta się mnie jak życie układa sobie najzdolniejszy uczeń jakiego miała laugh laugh laugh

grin laugh

siwy212 #1868539 20/12/2007 04:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
A ja dzisiaj, dzięki naszej klasie odnalazłem koleżankę, którą poznałem 9 lat temu na obozie smile

odgdog #1868654 20/12/2007 04:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a do mnie wczoraj dzieki naszej klasie napisala kolezanka z podstawowki, ktora teraz mieszka w hiszpani, ale jakos nam sie rozmowa nie kleila...

yaaho #1869427 20/12/2007 06:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nasza klasa jest ok.
Pomijam juz fakt ciaglego zamulenia serwerow, ale grajac kiedys w TC, przyzwyczailem sie do tego wink

Dzieki temu serwisowi udalo mi sie odswiezyc kontakty zarowno z ludzmi ze LO (najlepsza paczka) jak i szkoly podstawowej.

Planowane sa juz spotkania klasowe po latach, fajnie znow bedzie zobaczyc te mordy wink

Napewno swerwis jest ok, sluzy wlasnie takiemu odnawianiu znajomosci.
Gdyby nie on, nie wiedzialbym, ze jeden z najwiekszych lamusow w LO w mojej klasie, koles przystojny jak jaroslaw kaczynki, nie przykaldajacy(wtedy) wagi do higieny, bedzie juz szczeslliwym mezem i ojcem.

Napewno bije inne serwisy chocby takie jak grono na leb.

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1