|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
http://i13.tinypic.com/85u6z55.jpg takie tlo mam , ale oczywiscie.. ikonki troszke psuja widok ..a wiec same zdjecie wkleilem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
www.fotosik.pl [ fotosik.pl] ja lubie przejrzystosc... i kolory tla pod kolor lapa dobralem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Im bliżej świąt, tym większe oczekiwanie na wieczór wigilijny i rozpakowanie znalezionych pod choinką prezentów. Serwis Digit.pl i firma Adobe również mają dla was mały upominek
Aby go zdobyć, musicie się jednak trochę wykazać. Pokażcie, co macie na pulpitach swoich komputerów, jaką macie tapetę i ile ikon. Waszym zadaniem będzie wykonanie jednego zrzutu ekranu i przesłanie go na adres redakcji. Posiadaczy pulpitów o najciekawszym wyglądzie nagrodzimy, a wszystkie prace zamieścimy w internetowej galerii.
Nagrody - jedno pudełko Photoshop Elements 6.0 + Premiere Elements 4.0 EN dla Windows o wartości 540 zł, - jedno pudełko Photoshop Elements 6.0 EN dla Windows o wartości 350 zł, - jedno pudełko Photoshop Elements 6.0 EN dla Windows o wartości 350 zł. http://www.digit.pl/news/133071.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
[ Linked Image] U mnie na pulpicie widnieje fota najlepszego piłkarza na świecie - Leo Messiego :GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Gieksa ma nowego sponsora? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka