|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Przy ostatnich promocjach reload-owych, wszystkim co otrzymali e-maile bonusy dodawali, mimo tego, że Polacy nie są na liście bonusowej. Mogliby w końcu wpisać nas na tę listę, przecież Polacy to najlepsi gracze w Europie, tuż za Turkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Dostałem e-meil, dostałem bonus. Poprzednio mimo że było to samo w termsach, napisałem do nich i spoko dostałem 25euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Dostałem e-meil, dostałem bonus. Poprzednio mimo że było to samo w termsach, napisałem do nich i spoko dostałem 25euro a musiałeś długo czekać na ich reakcje?Poza tym do kiedy jest ta promocja i czy ktoś pamięta warunki ich obrotu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
dostałem automatycznie przy wpłacie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2007
Posty: 10 |
Ja przy poprzedniej promocji kiedy Polacy byli wykluczeni napisalem do nich maila i odpowiedzieli ze niestety nie ma takiej opcji zeby przyznali mi bonus. Teraz niestety pewnie jest podobnie, aczkolwiek zaskoczylo mnie to co napisales. Moze sprobuje raz jeszcze zapytac sie czy bonus otrzymam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Potwierdzam dają bonus ale zrozumiałem z ich wyjaśnienia sytuacji że dają graczom z Polski już rejestrowanym które otrzymały ten ich poprzedni bonus!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Napisali, że wprawdzie Polacy do bonusów się nie kwalifikują, ale skoro otrzymałem e-maila i wpłaciłem to zostanie on dopisany "ręcznie". Dzisiaj depozyt został podwojony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
odpisujuą wam na maile z tlenu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam,
Czy ktos ostatnio od nich wyplacal. Mi dali takie limity, ze biorac pod uwage slaba oferte doszedlem do wniosku, ze nie ma co tam dluzej trzymac kasy. Zlecilem wyplate kilka dni temu i do tej pory nie ma. Nie wiem czy juz sie mam zaczac martwic czy jeszcze nie?
WK
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja zlecałem w poprzednią niedzielę. Dostałem pieniądze w piątek. Zbiegło się to z wysłanym w mailu zapytaniem (4 godziny po zrealizowali) - nie wiem czy przypadkowo czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
działają czy nie w końcu bo jakiegoś bonusa mi przysłali?
|
|
|
Link skopiowany do schowka