Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#186032 28/07/2003 12:42
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003

Huragan Gasocin - Victoria Wegorzewo 0:3 (walkower)

#186033 28/07/2003 16:24
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
WayeThe United - Los Pocracos 3:0
W koncu drużyna beniaminka zaiponowała skutecznoscią zdecydowane zwyciestwoi gospodarze nadal zachowuja szanse na awans do ekstraklasy.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#186034 28/07/2003 18:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
Preston North End - Mazovia Minsk Mazowiecki 1:1

Pozdro.

#186035 29/07/2003 03:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003
Kalesony Sokratesa - FC Slaughter Gorzow 0:0

#186036 29/07/2003 14:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Dziń dybry

Witam w taki piękny, pochmurny dzień!! Jakieś drobne sprzeczki o wyniki, nadzieje niektórych managerów na awanse jak również mój wyjazd tak mnie zmobilizowały ze sobie podliczyłem nasze zaległe wyniki i zrobiłem tabelke prawie końcową:

Jeżeli coś pop... to mnie poprawcie!!!:

Zaległe mecze, których nie ma u wesula w tabelkach:
17 kol:
Kalesony-Kalina 0:1
18 kol:
Radomiak-Kaselony 0:0
Mazowia - Konstancin 3:0
Pogromcy - WayeThe 0:3
19 kol:
WayeThe - Pocracos 3:0
Preston-Mazovia 1:1
Kalesony-Slaughter 0:0
Huragan-Victoria 0:3
Konstancin - Pogromcy 0:0
Kalina - Radomiak 0:3

I tabela po 19 kolejkach (tylko pkt., bez różnicy bramek):

Mazovia 19 38
Los Pocracos 19 35
--------------------------
Preston 19 32
Kalina 19 32
Radomiak 19 32
WayeThe 19 31
Slaughter 19 30
Victoria 19 28
--------------------------
Kalesony 19 27

Poniewaz przed nami jeszcze kilka już oczywistych wyników (walkowerów), więc tabela na tą chwilę wygląda właściwie tak:

Mazovia 20 41
Los Pocracos 21 41
--------------------------
Preston 20 35
Kalina 20 35
Radomiak 19 32
WayeThe 19 31
Slaughter 19 30
Kalesony 20 30
--------------------------
Victoria 19 28

Drużyna Kaliny ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań zarówno z Mazovią jak i z Pocracos, więc niestety nie ma już szans na awans. Preston gra w tym tygodniu z Los Pocracos i musi wygrać co najmniej dwoma bramkami żeby jeszcze zachować szanse, bo w pierwszym meczu było 1:0, a różnica bramkowa wygląda tak (nie aktualizowana!!!):

Mazovia +16
Los Pocracos +17
Preston -6

W Minsku i w Pierdziszewie już sie szampany chłodzą.:-)

Pozdrawiam wszystkich
Jędrzej

#186037 29/07/2003 14:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Przepraszam, zapomniałem uwzględnić Radomiaka, który jeszcze też ma szanse na awans, musi wszystko wygrać, Mazovia przegrać i mecz z Mazovią w ostatniej kolejce Radimiak musi wygrać dwoma bramkami. Z Los Pocracos Radomiak ma niekorzystny bilans spotkań bezpośrednich.

Pozdro
Jędrzej

#186038 30/07/2003 16:58
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Quote
Oryginalnie wysłał Jedrzej:
[qb]Dziń dybry

Witam w taki piękny, pochmurny dzień!! Jakieś drobne sprzeczki o wyniki, nadzieje niektórych managerów na awanse jak również mój wyjazd tak mnie zmobilizowały ze sobie podliczyłem nasze zaległe wyniki i zrobiłem tabelke prawie końcową:

Jeżeli coś pop... to mnie poprawcie!!!:

Zaległe mecze, których nie ma u wesula w tabelkach:
17 kol:
Kalesony-Kalina 0:1
18 kol:
Radomiak-Kaselony 0:0
Mazowia - Konstancin 3:0
Pogromcy - WayeThe 0:3
19 kol:
WayeThe - Pocracos 3:0
Preston-Mazovia 1:1
Kalesony-Slaughter 0:0
Huragan-Victoria 0:3
Konstancin - Pogromcy 0:0
Kalina - Radomiak 0:3

I tabela po 19 kolejkach (tylko pkt., bez różnicy bramek):

Mazovia 19 38
Los Pocracos 19 35
--------------------------
Preston 19 32
Kalina 19 32
Radomiak 19 32
WayeThe 19 31
Slaughter 19 30
Victoria 19 28
--------------------------
Kalesony 19 27

Poniewaz przed nami jeszcze kilka już oczywistych wyników (walkowerów), więc tabela na tą chwilę wygląda właściwie tak:

Mazovia 20 41
Los Pocracos 21 41
--------------------------
Preston 20 35
Kalina 20 35
Radomiak 19 32
WayeThe 19 31
Slaughter 19 30
Kalesony 20 30
--------------------------
Victoria 19 28

Drużyna Kaliny ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań zarówno z Mazovią jak i z Pocracos, więc niestety nie ma już szans na awans. Preston gra w tym tygodniu z Los Pocracos i musi wygrać co najmniej dwoma bramkami żeby jeszcze zachować szanse, bo w pierwszym meczu było 1:0, a różnica bramkowa wygląda tak (nie aktualizowana!!!):

Mazovia +16
Los Pocracos +17
Preston -6

W Minsku i w Pierdziszewie już sie szampany chłodzą.:-)

Pozdrawiam wszystkich
Jędrzej[/qb]
Witaj,nie wiem skad ci sie wzieły te oblicznia na koniec sezonu bowydaje mi sie ze napewno tak to sie nei skonczy, chyba ze liczysz na to ze moaj druzyna odpusci reszte meczow, no to sie grubo mylisz.

#186039 31/07/2003 02:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
QUOTE]Witaj,nie wiem skad ci sie wzieły te oblicznia na koniec sezonu bowydaje mi sie ze napewno tak to sie nei skonczy, chyba ze liczysz na to ze moaj druzyna odpusci reszte meczow, no to sie grubo mylisz.[/QB][/QUOTE]

??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Nie rozumiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Zrobiłem sobie wyliczenia kto ma jakie szanse na awans, a jak już zrobiłem to postanowiłem się tym podzielić. NIe wiem co jest niejasne? Zrobiłem aktualną tabelę po 19 meczach a potem doliczyłem punkty z walkowerów w ostatnich trzech kolejkach. W związku z tym dwie drużyny - Mazovia i Los Pocracos będą miały na koniec sezonu minimum 41 punktów. Szanse na zdobycie 41 punktów ma jeszcze Preston, Kalina i Radomiak, ale Kalina ma gorszy bilans bezpośrednich spotkan więc na pewno nie awansuje, Preston musi wygrac reszte w tzm ze mna co najmniej dwoma bramkami, bo pierwszy mecz przegral 1:0 a Radomiak musi wygrać wszystko w tym z Mazovią dwoma bramkami i jeszcze liczyć na to, że Mazovia już nic nie wygra. To wszystko. Sorry, nie wiem co ma do tego liczenie na odpuszczanie lub nie meczów przez WayeThe United? W tabeli są rozegrane mecze (rezem z przyszłymi oczywistymi walkowerami) i zdobycze punktowe w tych meczach na koniec sezonu. Razem każdy rozegra 22 mecze więc można sobie łatwo policzyć kto ile jeszcze może maksymalnie zdobyć.
No nie wiem może ja coś przeoczyłem?
Pozdrawiam
Jędrzej

#186040 02/08/2003 17:17
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Quote
Oryginalnie wysłał Jedrzej:
[qb]QUOTE]Witaj,nie wiem skad ci sie wzieły te oblicznia na koniec sezonu bowydaje mi sie ze napewno tak to sie nei skonczy, chyba ze liczysz na to ze moaj druzyna odpusci reszte meczow, no to sie grubo mylisz.[/qb]
??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Nie rozumiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Zrobiłem sobie wyliczenia kto ma jakie szanse na awans, a jak już zrobiłem to postanowiłem się tym podzielić. NIe wiem co jest niejasne? Zrobiłem aktualną tabelę po 19 meczach a potem doliczyłem punkty z walkowerów w ostatnich trzech kolejkach. W związku z tym dwie drużyny - Mazovia i Los Pocracos będą miały na koniec sezonu minimum 41 punktów. Szanse na zdobycie 41 punktów ma jeszcze Preston, Kalina i Radomiak, ale Kalina ma gorszy bilans bezpośrednich spotkan więc na pewno nie awansuje, Preston musi wygrac reszte w tzm ze mna co najmniej dwoma bramkami, bo pierwszy mecz przegral 1:0 a Radomiak musi wygrać wszystko w tym z Mazovią dwoma bramkami i jeszcze liczyć na to, że Mazovia już nic nie wygra. To wszystko. Sorry, nie wiem co ma do tego liczenie na odpuszczanie lub nie meczów przez WayeThe United? W tabeli są rozegrane mecze (rezem z przyszłymi oczywistymi walkowerami) i zdobycze punktowe w tych meczach na koniec sezonu. Razem każdy rozegra 22 mecze więc można sobie łatwo policzyć kto ile jeszcze może maksymalnie zdobyć.
No nie wiem może ja coś przeoczyłem?
Pozdrawiam
Jędrzej[/QB][/QUOTE]
No wiec tak KAlina ma obecnei 26 pkt i mzoe zdobyc jescze max 9 wiec bedize miala 35 wiec jak ma sznse na awans??? jak np WayeThe United ma teraz 31 i szans jzu takich niema, no chyba ze nie rozumiemm tej ligi
pozdrawiam

#186041 03/08/2003 21:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Quote
Oryginalnie wysłał WayeThe:
No wiec tak KAlina ma obecnei 26 pkt i mzoe zdobyc jescze max 9 wiec bedize miala 35 wiec jak ma sznse na awans??? jak np WayeThe United ma teraz 31 i szans jzu takich niema, no chyba ze nie rozumiemm tej ligi
pozdrawiam[/QB]
Kalina ma 26 punktów, ale w 16 meczach!!! Po doliczeniu 3 spotkań (dwa zwycięstwa i jedna porażka) ma 32 , więc ma szanse zdobyć 41 punktów i dlatego brałem ją pod uwagę w rozpisywaniu szans na awans. WayeThe United mają po 19 meczach 31 punktów i niestety nie maja szans na zdobycie 41 punktów.
Pozdrawiam
Jędrzej

#186042 04/08/2003 02:04
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Quote
Oryginalnie wysłał Jedrzej:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał WayeThe:
No wiec tak KAlina ma obecnei 26 pkt i mzoe zdobyc jescze max 9 wiec bedize miala 35 wiec jak ma sznse na awans??? jak np WayeThe United ma teraz 31 i szans jzu takich niema, no chyba ze nie rozumiemm tej ligi
pozdrawiam[/qb]
Kalina ma 26 punktów, ale w 16 meczach!!! Po doliczeniu 3 spotkań (dwa zwycięstwa i jedna porażka) ma 32 , więc ma szanse zdobyć 41 punktów i dlatego brałem ją pod uwagę w rozpisywaniu szans na awans. WayeThe United mają po 19 meczach 31 punktów i niestety nie maja szans na zdobycie 41 punktów.
Pozdrawiam
Jędrzej[/QB]
Co do Fc Kaliny to mozesz doliczyc tej druzynie tylko 3 pkt za jeden mecz( it o nawet niewiem czy wygrali wtedy) natomiast dwa pozostałe mecze tj. w 18 kolejce zanotowali porazke 4:0 a w 19 wogole nei podali typow wiec punktow oczywiscie przyznac nie mozna. Wobec tego moga miec max 29 pkt po 19 kolejkach, ale to i takk znaczenia neima bo sie druzyna Fc Kalina wycofała
pozdrawiam

#186043 04/08/2003 02:08
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
FC Kalina - WayeThe United 0:3 walkower

#186044 04/08/2003 04:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003
FC Slaughter Gorzow - Radomiak Radom 3:0 Walkower

#186045 04/08/2003 13:36
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003

Victoria Wegorzewo - Kalesony Sokratesa 2:8 :eek:

#186046 04/08/2003 14:01
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Quote
Oryginalnie wysłał pajelo:
[qb]18. Round 14.07.2003 - 20.07.2003
Radomiak Radom - Kalesony Sokratesa 0:1

sorry ze dopiero teraz ale zmienilem prace i mam ograniczony dostep do netu
pozdrawiam[/qb]
Chciałem sprostować wynik tego meczu to:

Radomiak Radom - Kalesony Sokratesa 0:0

XVII Kolejka

Kalesony - FC Kalina 0:1

#186047 04/08/2003 14:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
20 kolejka
Pogromcy-Preston 0-3 walkower.
21 kolejka
Preston-Los Pocracos 0-0.

#186048 04/08/2003 21:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
20 kolejka

Mazovia Minsk Mazowiecki - Huragan Gasocin 3:0 -> walkower

#186049 11/08/2003 04:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
21 Runda
FC Slaughter Gorzow - FC Kalina 3:0 Walkower

#186050 11/08/2003 20:11
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
FC Konstancin - Waye The United 3:0 walkower

#186051 12/08/2003 03:37
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
21 kolejka

Kalesony Sokratesa - Mazovia Minsk Mazowiecki 3:1

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 964 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1