|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003
Huragan Gasocin - Victoria Wegorzewo 0:3 (walkower)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
WayeThe United - Los Pocracos 3:0 W koncu drużyna beniaminka zaiponowała skutecznoscią zdecydowane zwyciestwoi gospodarze nadal zachowuja szanse na awans do ekstraklasy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
Preston North End - Mazovia Minsk Mazowiecki 1:1
Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
19. Round from 21.07.2003 to 27.07.2003 Kalesony Sokratesa - FC Slaughter Gorzow 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Dziń dybry
Witam w taki piękny, pochmurny dzień!! Jakieś drobne sprzeczki o wyniki, nadzieje niektórych managerów na awanse jak również mój wyjazd tak mnie zmobilizowały ze sobie podliczyłem nasze zaległe wyniki i zrobiłem tabelke prawie końcową:
Jeżeli coś pop... to mnie poprawcie!!!:
Zaległe mecze, których nie ma u wesula w tabelkach: 17 kol: Kalesony-Kalina 0:1 18 kol: Radomiak-Kaselony 0:0 Mazowia - Konstancin 3:0 Pogromcy - WayeThe 0:3 19 kol: WayeThe - Pocracos 3:0 Preston-Mazovia 1:1 Kalesony-Slaughter 0:0 Huragan-Victoria 0:3 Konstancin - Pogromcy 0:0 Kalina - Radomiak 0:3
I tabela po 19 kolejkach (tylko pkt., bez różnicy bramek):
Mazovia 19 38 Los Pocracos 19 35 -------------------------- Preston 19 32 Kalina 19 32 Radomiak 19 32 WayeThe 19 31 Slaughter 19 30 Victoria 19 28 -------------------------- Kalesony 19 27
Poniewaz przed nami jeszcze kilka już oczywistych wyników (walkowerów), więc tabela na tą chwilę wygląda właściwie tak:
Mazovia 20 41 Los Pocracos 21 41 -------------------------- Preston 20 35 Kalina 20 35 Radomiak 19 32 WayeThe 19 31 Slaughter 19 30 Kalesony 20 30 -------------------------- Victoria 19 28
Drużyna Kaliny ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań zarówno z Mazovią jak i z Pocracos, więc niestety nie ma już szans na awans. Preston gra w tym tygodniu z Los Pocracos i musi wygrać co najmniej dwoma bramkami żeby jeszcze zachować szanse, bo w pierwszym meczu było 1:0, a różnica bramkowa wygląda tak (nie aktualizowana!!!):
Mazovia +16 Los Pocracos +17 Preston -6
W Minsku i w Pierdziszewie już sie szampany chłodzą.:-)
Pozdrawiam wszystkich Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Przepraszam, zapomniałem uwzględnić Radomiaka, który jeszcze też ma szanse na awans, musi wszystko wygrać, Mazovia przegrać i mecz z Mazovią w ostatniej kolejce Radimiak musi wygrać dwoma bramkami. Z Los Pocracos Radomiak ma niekorzystny bilans spotkań bezpośrednich.
Pozdro Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Oryginalnie wysłał Jedrzej: [qb]Dziń dybry
Witam w taki piękny, pochmurny dzień!! Jakieś drobne sprzeczki o wyniki, nadzieje niektórych managerów na awanse jak również mój wyjazd tak mnie zmobilizowały ze sobie podliczyłem nasze zaległe wyniki i zrobiłem tabelke prawie końcową:
Jeżeli coś pop... to mnie poprawcie!!!:
Zaległe mecze, których nie ma u wesula w tabelkach: 17 kol: Kalesony-Kalina 0:1 18 kol: Radomiak-Kaselony 0:0 Mazowia - Konstancin 3:0 Pogromcy - WayeThe 0:3 19 kol: WayeThe - Pocracos 3:0 Preston-Mazovia 1:1 Kalesony-Slaughter 0:0 Huragan-Victoria 0:3 Konstancin - Pogromcy 0:0 Kalina - Radomiak 0:3
I tabela po 19 kolejkach (tylko pkt., bez różnicy bramek):
Mazovia 19 38 Los Pocracos 19 35 -------------------------- Preston 19 32 Kalina 19 32 Radomiak 19 32 WayeThe 19 31 Slaughter 19 30 Victoria 19 28 -------------------------- Kalesony 19 27
Poniewaz przed nami jeszcze kilka już oczywistych wyników (walkowerów), więc tabela na tą chwilę wygląda właściwie tak:
Mazovia 20 41 Los Pocracos 21 41 -------------------------- Preston 20 35 Kalina 20 35 Radomiak 19 32 WayeThe 19 31 Slaughter 19 30 Kalesony 20 30 -------------------------- Victoria 19 28
Drużyna Kaliny ma gorszy bilans bezpośrednich spotkań zarówno z Mazovią jak i z Pocracos, więc niestety nie ma już szans na awans. Preston gra w tym tygodniu z Los Pocracos i musi wygrać co najmniej dwoma bramkami żeby jeszcze zachować szanse, bo w pierwszym meczu było 1:0, a różnica bramkowa wygląda tak (nie aktualizowana!!!):
Mazovia +16 Los Pocracos +17 Preston -6
W Minsku i w Pierdziszewie już sie szampany chłodzą.:-)
Pozdrawiam wszystkich Jędrzej[/qb] Witaj,nie wiem skad ci sie wzieły te oblicznia na koniec sezonu bowydaje mi sie ze napewno tak to sie nei skonczy, chyba ze liczysz na to ze moaj druzyna odpusci reszte meczow, no to sie grubo mylisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
QUOTE]Witaj,nie wiem skad ci sie wzieły te oblicznia na koniec sezonu bowydaje mi sie ze napewno tak to sie nei skonczy, chyba ze liczysz na to ze moaj druzyna odpusci reszte meczow, no to sie grubo mylisz.[/QB][/QUOTE]
??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nie rozumiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Zrobiłem sobie wyliczenia kto ma jakie szanse na awans, a jak już zrobiłem to postanowiłem się tym podzielić. NIe wiem co jest niejasne? Zrobiłem aktualną tabelę po 19 meczach a potem doliczyłem punkty z walkowerów w ostatnich trzech kolejkach. W związku z tym dwie drużyny - Mazovia i Los Pocracos będą miały na koniec sezonu minimum 41 punktów. Szanse na zdobycie 41 punktów ma jeszcze Preston, Kalina i Radomiak, ale Kalina ma gorszy bilans bezpośrednich spotkan więc na pewno nie awansuje, Preston musi wygrac reszte w tzm ze mna co najmniej dwoma bramkami, bo pierwszy mecz przegral 1:0 a Radomiak musi wygrać wszystko w tym z Mazovią dwoma bramkami i jeszcze liczyć na to, że Mazovia już nic nie wygra. To wszystko. Sorry, nie wiem co ma do tego liczenie na odpuszczanie lub nie meczów przez WayeThe United? W tabeli są rozegrane mecze (rezem z przyszłymi oczywistymi walkowerami) i zdobycze punktowe w tych meczach na koniec sezonu. Razem każdy rozegra 22 mecze więc można sobie łatwo policzyć kto ile jeszcze może maksymalnie zdobyć. No nie wiem może ja coś przeoczyłem? Pozdrawiam Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Oryginalnie wysłał Jedrzej: [qb]QUOTE]Witaj,nie wiem skad ci sie wzieły te oblicznia na koniec sezonu bowydaje mi sie ze napewno tak to sie nei skonczy, chyba ze liczysz na to ze moaj druzyna odpusci reszte meczow, no to sie grubo mylisz.[/qb] ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nie rozumiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Zrobiłem sobie wyliczenia kto ma jakie szanse na awans, a jak już zrobiłem to postanowiłem się tym podzielić. NIe wiem co jest niejasne? Zrobiłem aktualną tabelę po 19 meczach a potem doliczyłem punkty z walkowerów w ostatnich trzech kolejkach. W związku z tym dwie drużyny - Mazovia i Los Pocracos będą miały na koniec sezonu minimum 41 punktów. Szanse na zdobycie 41 punktów ma jeszcze Preston, Kalina i Radomiak, ale Kalina ma gorszy bilans bezpośrednich spotkan więc na pewno nie awansuje, Preston musi wygrac reszte w tzm ze mna co najmniej dwoma bramkami, bo pierwszy mecz przegral 1:0 a Radomiak musi wygrać wszystko w tym z Mazovią dwoma bramkami i jeszcze liczyć na to, że Mazovia już nic nie wygra. To wszystko. Sorry, nie wiem co ma do tego liczenie na odpuszczanie lub nie meczów przez WayeThe United? W tabeli są rozegrane mecze (rezem z przyszłymi oczywistymi walkowerami) i zdobycze punktowe w tych meczach na koniec sezonu. Razem każdy rozegra 22 mecze więc można sobie łatwo policzyć kto ile jeszcze może maksymalnie zdobyć. No nie wiem może ja coś przeoczyłem? Pozdrawiam Jędrzej[/QB][/QUOTE] No wiec tak KAlina ma obecnei 26 pkt i mzoe zdobyc jescze max 9 wiec bedize miala 35 wiec jak ma sznse na awans??? jak np WayeThe United ma teraz 31 i szans jzu takich niema, no chyba ze nie rozumiemm tej ligi pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Oryginalnie wysłał WayeThe: No wiec tak KAlina ma obecnei 26 pkt i mzoe zdobyc jescze max 9 wiec bedize miala 35 wiec jak ma sznse na awans??? jak np WayeThe United ma teraz 31 i szans jzu takich niema, no chyba ze nie rozumiemm tej ligi pozdrawiam[/QB] Kalina ma 26 punktów, ale w 16 meczach!!! Po doliczeniu 3 spotkań (dwa zwycięstwa i jedna porażka) ma 32 , więc ma szanse zdobyć 41 punktów i dlatego brałem ją pod uwagę w rozpisywaniu szans na awans. WayeThe United mają po 19 meczach 31 punktów i niestety nie maja szans na zdobycie 41 punktów. Pozdrawiam Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Oryginalnie wysłał Jedrzej: [qb] Oryginalnie wysłał WayeThe: No wiec tak KAlina ma obecnei 26 pkt i mzoe zdobyc jescze max 9 wiec bedize miala 35 wiec jak ma sznse na awans??? jak np WayeThe United ma teraz 31 i szans jzu takich niema, no chyba ze nie rozumiemm tej ligi pozdrawiam[/qb] Kalina ma 26 punktów, ale w 16 meczach!!! Po doliczeniu 3 spotkań (dwa zwycięstwa i jedna porażka) ma 32 , więc ma szanse zdobyć 41 punktów i dlatego brałem ją pod uwagę w rozpisywaniu szans na awans. WayeThe United mają po 19 meczach 31 punktów i niestety nie maja szans na zdobycie 41 punktów. Pozdrawiam Jędrzej[/QB] Co do Fc Kaliny to mozesz doliczyc tej druzynie tylko 3 pkt za jeden mecz( it o nawet niewiem czy wygrali wtedy) natomiast dwa pozostałe mecze tj. w 18 kolejce zanotowali porazke 4:0 a w 19 wogole nei podali typow wiec punktow oczywiscie przyznac nie mozna. Wobec tego moga miec max 29 pkt po 19 kolejkach, ale to i takk znaczenia neima bo sie druzyna Fc Kalina wycofała pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
FC Kalina - WayeThe United 0:3 walkower
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003 FC Slaughter Gorzow - Radomiak Radom 3:0 Walkower
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
20. Round from 28.07.2003 to 03.08.2003
Victoria Wegorzewo - Kalesony Sokratesa 2:8 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
Oryginalnie wysłał pajelo: [qb]18. Round 14.07.2003 - 20.07.2003 Radomiak Radom - Kalesony Sokratesa 0:1
sorry ze dopiero teraz ale zmienilem prace i mam ograniczony dostep do netu pozdrawiam[/qb] Chciałem sprostować wynik tego meczu to: Radomiak Radom - Kalesony Sokratesa 0:0 XVII Kolejka Kalesony - FC Kalina 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
20 kolejka Pogromcy-Preston 0-3 walkower. 21 kolejka Preston-Los Pocracos 0-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
20 kolejka
Mazovia Minsk Mazowiecki - Huragan Gasocin 3:0 -> walkower
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
21 Runda FC Slaughter Gorzow - FC Kalina 3:0 Walkower
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
FC Konstancin - Waye The United 3:0 walkower
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
21 kolejka
Kalesony Sokratesa - Mazovia Minsk Mazowiecki 3:1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|