Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#186058 24/03/2003 01:04
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
PIAST II GLIWICE - FC LIPINKI 2:0 (8,01:2,95)

narka

#186059 24/03/2003 13:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
TOTTENHAM HOTSPUR - MAFIA SPIRYTUSOWA 1 - 2

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186060 24/03/2003 14:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Rushden&Diamonds - Punkt Szczytnicka Wrocław walkower 0:3
Rushden&Diamonds nie podalo typow ;-)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#186061 24/03/2003 21:05
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Celtic 1888 Glasgow - URANIA Ruda Śląska 0:3 walkower
Zespół Celtic nie stawił się do meczu.

Pozdrawiam

#186062 25/03/2003 01:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Pomorzanin - Gornik Zaglebie Walbrzych 3 - 0

Gornik Zaglebie Walbrzych oddał mecz walkowerem, ponieważ nie wytypowała ta drużyna żadnych meczy !!!

#186063 30/03/2003 19:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Zryw Palestyna - Pomorzanin 0 - 3

Zryw Palestyna oddał mecz walkowerem, ponieważ nie wytypowała ta drużyna żadnych meczy !!!

#186064 31/03/2003 07:47
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
siemka

PIAST II GLIWICE - MC PODBESKIDZIE B-B 0 : 0 (4,1 : 4,72)

#186065 31/03/2003 16:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
FC Lipinki - Mafia Spirytusowa 0-1

#186066 31/03/2003 17:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
FC LIPINKI - Mafia Spirytusowa 1:1
owee20 przelicz jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#186067 31/03/2003 21:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Quote
Oryginalnie wysłał Garrett:
[qb]FC LIPINKI - Mafia Spirytusowa 1:1
owee20 przelicz jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam[/qb]
sorki ale jakis bałagan na boisku w Lipnikach z numeracja i chyba datami wiec ja nie moge naprawde sie doliczyć...

#186068 31/03/2003 21:30
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

URANIA Ruda Śląska - Rushden & Diamonds 3:0 walkower
Goście nie stawili się na boisku Uranii.

Pozdrawiam

#186069 31/03/2003 23:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Quote
Oryginalnie wysłał owee20:
[qb]FC Lipinki - Mafia Spirytusowa 0-1
[/qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Garrett:
[qb]FC LIPINKI - Mafia Spirytusowa 1:1
owee20 przelicz jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam[/qb]
To jaki w koncu wynik??

#186070 31/03/2003 23:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Moja siła strzałów (sorki jeśli to się ineczej nazywa) wynosi 5.70 Niestety nie znam wyników wszystkich meczów owee20, ale jeśli weszły wszystkie to wynik brzmi 5.70 : 2.64. Tak więc remis 0:0(chyba, że źle liczę, ale nie sądzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam

#186071 31/03/2003 23:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Quote
Oryginalnie wysłał Garrett:
[qb]Moja siła strzałów (sorki jeśli to się ineczej nazywa) wynosi 5.70 Niestety nie znam wyników wszystkich meczów owee20, ale jeśli weszły wszystkie to wynik brzmi 5.70 : 2.64. Tak więc remis 0:0(chyba, że źle liczę, ale nie sądzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam[/qb]
FC Lipinki - Mafia Spirytusowa 0-1
Jelsi policzyles sobie 5,7 (bo ja nawet tego niemoge znalesc bo podales zla numeracje zwodnikow) a ja uzyskałem wynik 6,11 co daje mi 1 bramke .

SS od 0,01 do 5,99 - 0 goli
SS od 6,00 do 7,49 - 1 gol
SS od 7,50 do 8,99 - 2 gole
SS od 9,00 do 10,49 - 3 gole
SS od 10,50 do 11,99 - 4 gole
itd. - wzrost liczby bramek co 1,50 SS

#186072 01/04/2003 02:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
OK, mój błąd, pomyliłem się i sorki za bałagan. Wynik brzmi:
FC LIPINKI - Mafia Spirytusowa 0:1

Jeszcze raz sorki za bałagan, wynikający z mojego niedopatrzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#186073 01/04/2003 17:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
W związku z tym, że gospodarz meczu nie poczuwa się do podania wyniku jestem zmuszony zrobić to za niego, żeby nie było zaległości :

Punkt Szczytnicka Wroclaw - Tottenham Hotspur 0 - 1

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186074 02/04/2003 00:18
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> gospodarz leczy zęba i go boli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdro p.s. ladny remis afrykanski trafilem nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale zabraklo niewiele gratuluje wygranej!

#186075 06/04/2003 22:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
TOTTENHAM HOTSPUR - URANIA RUDA ŚLĄSKA 2 - 2

Mecz był bardzo widowiskowy. Strzelono dużo bramek co zadowoliło kibiców, pomimo iż drużyna gospodarzy nie wygrała tego meczu. Goście zaprezentowali bardzo dobre przygotowanie do sezonu i udowodnili swoją grą,że grali o zwycięstwo. Do ostatniej minuty nie było wiadomo jak się zakończy to spotkanie, przez co spotkanie było bardzo atrakcyjne do samego końca. Mam nadzieję, że trener gości również jest zadowolony z poziomu gry obu drużyn - wreszcie jego drużyna rozegrała mecz i mogła sprawdzić się na murawie, a nie przez przyznanie kolejnego walkowera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186076 06/04/2003 22:47
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

Zespół Uranii jest bardzo zadowolony ze swego pierwszego występu na zielonej murawie. Powodem tego zadowolenia są: cenny punkt zdobyty na trudnym, angielskim terenie, a także bardzo interesujące widowisko stworzone przez obie drużyny.

Pozdrawiam

#186077 07/04/2003 02:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
FC LIPINKI - MC PODBESKIDZIE B-B 0:0

Menedżer beniaminka z Lipinek cieszy się z pierwszego punktu w lidze i jednocześnie wypowiada kontrakt zawodnikowi z Anglii (nie sprawdził się).

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,350 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1