Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#186173 24/03/2003 11:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Nie było tematu to założylem

#186174 24/03/2003 11:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
1 Kolejka
Anthrator Uznam-Kolejorz Rzeszów 2:1

#186175 24/03/2003 11:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Pogoń Szczecin - Wolverhampton 0:0
4,26 - 1,52
no coments

#186176 24/03/2003 13:15
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
I kolejka
Unia Tarnow - Fortuna Sittard 1-0 (SS 6.45 - 2.05)

Zasłuzone zwycięstwo Unii, która zagrała spokojnie , rozważnie i skutecznie. Fortuna beznadziejnie blisko strzelenia kilku goli...

#186177 24/03/2003 19:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
1 kolejka:
Leyton Orient - Zaglebie Sosnowiec 3:0 (9.16)

Typow przeciwnika nie stwierdzono, szkoda bo skutecznosc byla dobra...

#186178 25/03/2003 01:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Pogon Szczecin - Wolverhampton 3:0
Druzyna Wolverhampton nie stawila sie na mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

To pisze ja, Prem:
to czemu apofis (coach Wolves) podal wynik meczu jako 0:0, to jaki jest w końcu wynik?

#186179 25/03/2003 02:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Borussia Dortmund - FC Barcelona 1 - 1

#186180 25/03/2003 22:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
no cóż markii bez urazy ale nie wiem z której choinki się urwałeś bo jak poszukasz w temacie II B to znajdziesz mecz Pogoń Szczecin - Wolverhampton a wtedy może ci się troche rozjaśni................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

:zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#186181 25/03/2003 22:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
sory za posta z nie swojego nicka ale właśnie kolegsa przymierza się do II kolejki

#186182 27/03/2003 00:45
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał markus:
[qb]no cóż markii bez urazy ale nie wiem z której choinki się urwałeś bo jak poszukasz w temacie II B to znajdziesz mecz Pogoń Szczecin - Wolverhampton a wtedy może ci się troche rozjaśni................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

:zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Wlasnie przejrzalem. Ja tam Twojego posta nie widze, powaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#186183 27/03/2003 11:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Quote
Oryginalnie wysłał markii:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał markus:
[qb]no cóż markii bez urazy ale nie wiem z której choinki się urwałeś bo jak poszukasz w temacie II B to znajdziesz mecz Pogoń Szczecin - Wolverhampton a wtedy może ci się troche rozjaśni................... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

:zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Wlasnie przejrzalem. Ja tam Twojego posta nie widze, powaznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
to moze powinienes poszukac Wilkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#186184 27/03/2003 12:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Cześć Markii

Od wiek wieków Wolverhampton to popularne wilki mają bardzo bogatą historię w Premership ponad 30 sezonów, w końcu nie tylko wilki mają przydomek np:Newcastle to sroki Arsenal to kanonierzy

Tak na marginesie, sorki Markii za te moje Wilki ale wprowadzenie zamieszania było nie zamierzone.

Pozdry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#186185 30/03/2003 01:13
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał apofis:
[qb]Cześć Markii

Od wiek wieków Wolverhampton to popularne wilki mają bardzo bogatą historię w Premership ponad 30 sezonów, w końcu nie tylko wilki mają przydomek np:Newcastle to sroki Arsenal to kanonierzy

Tak na marginesie, sorki Markii za te moje Wilki ale wprowadzenie zamieszania było nie zamierzone.

Pozdry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
AAA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak bys napisal ze grasz w Pogonia, to bym sie zorientowal ;P
Ok, to jaki byl wynik? Bo teraz to wynikow tych spotkan ktore dales to nie sprawdze juz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186186 31/03/2003 04:43
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
2 kolejka
Fortuna Sittard - Zaglebie Sosnowiec 3-0 (w.o.)

#186187 31/03/2003 12:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Wolverhampton -Legia Warszawa 2 : 1
====== 7,75 ===6,85

wynik poprzedniego meczu z Pogonią Szczecin:
1,0
2,1.52
3,0
4,0
5,0

#186188 31/03/2003 13:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
2. Round from 24.03.2003 to 30.03.2003
Kolejorz Rzeszow - Borussia Dortmund 0 - 2

#186189 31/03/2003 20:45
Dołączył: May 2002
Posty: 336
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 336
2 kolejka

Unia Tarnów - Anthrator Uznam 1:0

#186190 31/03/2003 23:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
2 kolejka
FC Barcelona-Pogon Szczecin 0-2

#186191 01/04/2003 02:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
2 kolejka:
Zaglebie Walbrzych - Leyton Orient 0:0

Zespoly obu druzyn stoczyly wyrownana walke, minimalna przewage mieli gospodarze lecz nie wykorzystali oni dogodnej sytuacji strzelajac w 75 minucie w slupek.

#186192 07/04/2003 00:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
3. Round from 31.03.2003 to 06.04.2003
Borussia Dortmund - Unia Tarnow 0-0

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, $-man, latajaca_holenderka, forty, Sensei, alfa), 1,166 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1