Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
giede #1864216 18/12/2007 00:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Z tym ze ja nigdy nie gralem w sieci wiec nie bardzo orientuje
sie w kwestiach technicznych.

Bonus: Unibet
giede #1864217 18/12/2007 00:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Wiecie wszystko jest do ustalenia, może być i jedna tabela, mi to w niczym nie przeszkadza. Pytam Was o opinie, jak wolicie?

_Korver_ #1864218 18/12/2007 00:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Ja juz przedstawilem swoj punkt widzenia.

_Korver_ #1864219 18/12/2007 00:14
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
przy jednej tabeli troszke ciekawiej bo kazdy z kazdym pogra i więcej meczów bedzie

giede #1864236 18/12/2007 00:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
w sumie moze i byc jedna tabela, teraz trzeba zrobic terminarz. Ale jeden mecz mysle ze wystarczy. Na koniec ewentualnie mozna zrobic playoff dla najlepszej ósemki

andrzejek_84 #1864237 18/12/2007 00:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
chodzilo mi ze bez rewanżów

andrzejek_84 #1864260 18/12/2007 00:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
oki, skoro tak to gramy jedną ligę. Zaraz się wezmę za opracowanie dokładniejszego regulaminu i rozpisanie terminarzu, tylko skończę konsumować obiad grin

_Korver_ #1864332 18/12/2007 02:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
wstępny regulamin:

1. Gramy jedną ligę wszyscy, jest 18 uczestników, więc każdy będzie miał do rozegrania 17 spotkań.

2. Rozgrywamy 2 kolejki tygodniowo, I wtorek, środa, czwartek oraz II piątek, sobota, niedziela. W tym terminie koniecznie trzeba rozegrać swoje spotkanie. Jeżeli wystąpią jakiś komplikacje, trzeba to niezwłocznie zgłosić do mnie. Wtedy spotkanie może zostać przełożone, ale wolałbym tego nie robić.

3. Po rozegranym spotkaniu, jeden z gracza jest zobowiązany do podania mi wyniku, na gg, bądź PRIVEM na forum.

4. Punktacja jest standardowa, 3pkt za zwycięstwo, 1pkt za remis. O pozycji w tabeli w przypadku równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy.

5. Jeżeli jest problem z dogadaniem się z drugą osobą, proszę mi to zgłosić. Gdy moja interwencja nie pomoże, ogłaszamy klasyczny walkower (wynik 0:3).

6. W przypadku zerwania połączenia, dogrywamy pozostały czas w drugim meczu.

7. Karne oraz dogrywka, które odbywają się po zakończeniu 90 min wynikiem remisowym, nie są brane pod uwagę. Liczą się jedynie wyniki po 90 minutach.

8. W wyjątkowych sytuacjach, gdy ktoś np wie, że danej kolejki nie będzie mógł rozegrać, możliwe jest rozegranie danego spotkania awansem, a więc wcześniej niż było to wstępnie planowane. W takim wypadku musimy się podporządkować do propozycji drugiego gracza odnośnie terminu meczu.


Ma ktoś jeszcze jakieś pytania, wątpliwości? Regulamin jest jak najbardziej sprawą otwartą i możliwa jest jego zmiana. Czekam na Wasze sugestie.

_Korver_ #1864339 18/12/2007 02:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
buldog, tomason i AnJay proszeni są o podanie mi na priva swojego nr GG lub odezwanie się do mnie, mój nr 1555061

_Korver_ #1864343 18/12/2007 02:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
4. Punktacja jest standardowa, 3pkt za zwycięstwo, 1pkt za remis. O pozycji w tabeli w przypadku równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy




a ja bym dal, ze za zwyciestwo po karnych lub dogrywce 2 pkt, a za przegrana po karnych lub dogrywce 1 pkt, wtedy bedzie ciekawiej...

yaaho #1864344 18/12/2007 02:16
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by yaaho
4. Punktacja jest standardowa, 3pkt za zwycięstwo, 1pkt za remis. O pozycji w tabeli w przypadku równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy




a ja bym dal, ze za zwyciestwo po karnych lub dogrywce 2 pkt, a za przegrana po karnych lub dogrywce 1 pkt, wtedy bedzie ciekawiej...
Popieram piwo

$t$ #1864347 18/12/2007 02:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
stworzylem terminarz, cyferka oznacza numer kolejki (odszukujemy w tabeli i widzimy z kim gramy), chyba nie zrobilem bledow bo sprawdzalem kilka razy, jesli sie nie podoba to mozecie zrobic inny

[Linked Image] [imageshack.us]

andrzejek_84 #1864417 18/12/2007 03:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
o proszę jak ładnie tongue a ja już miałem rozpisywać ręcznie wszystko tongue no ok, to co robimy z tą punktacją?

_Korver_ #1864450 18/12/2007 03:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mozemy dawac punkty za dogrywke i karne bo to najciekawsza czesc rywalizacji smile szkoda by bylo konczyc na remisach

andrzejek_84 #1864459 18/12/2007 03:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
panowie zagra ktos teraz? moje gg 2082549

Tommii #1864483 18/12/2007 03:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
niby poczatek ligi za 4 godziny, ale mysle, ze nikt sie nie obrazi jak zainauguruje kolejke i lige meczem z Tomasonem juz teraz ? smile
umowilismy sie na mecz za 20-30 minut (teraz gra z kims sparing)

yaaho #1864493 18/12/2007 03:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
spoko yaaho, nie ma problemu. Lepiej wcześniej niż później wink

_Korver_ #1864601 18/12/2007 04:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Mam pytanie odnośnie FIFY. Czy ona ma taką słabą grafike ??? czy tylko ja tak mam ?? mozna gdzieś to zmienić ?? zaznaczm mam dobra karte graficzna

Muczaczo #1864609 18/12/2007 04:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Posparuje ktos teraz ?

Muczaczo #1864616 18/12/2007 04:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by Muczaczo
Mam pytanie odnośnie FIFY. Czy ona ma taką słabą grafike ??? czy tylko ja tak mam ?? mozna gdzieś to zmienić ?? zaznaczm mam dobra karte graficzna
Ustaw sobie dobra rozdzielczosc w opcjach FIFY

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Lukasz111, betowiec, aker, kamel), 1,000 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1