|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Z tym ze ja nigdy nie gralem w sieci wiec nie bardzo orientuje sie w kwestiach technicznych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Wiecie wszystko jest do ustalenia, może być i jedna tabela, mi to w niczym nie przeszkadza. Pytam Was o opinie, jak wolicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Ja juz przedstawilem swoj punkt widzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
przy jednej tabeli troszke ciekawiej bo kazdy z kazdym pogra i więcej meczów bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
w sumie moze i byc jedna tabela, teraz trzeba zrobic terminarz. Ale jeden mecz mysle ze wystarczy. Na koniec ewentualnie mozna zrobic playoff dla najlepszej ósemki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
chodzilo mi ze bez rewanżów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
oki, skoro tak to gramy jedną ligę. Zaraz się wezmę za opracowanie dokładniejszego regulaminu i rozpisanie terminarzu, tylko skończę konsumować obiad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wstępny regulamin:
1. Gramy jedną ligę wszyscy, jest 18 uczestników, więc każdy będzie miał do rozegrania 17 spotkań.
2. Rozgrywamy 2 kolejki tygodniowo, I wtorek, środa, czwartek oraz II piątek, sobota, niedziela. W tym terminie koniecznie trzeba rozegrać swoje spotkanie. Jeżeli wystąpią jakiś komplikacje, trzeba to niezwłocznie zgłosić do mnie. Wtedy spotkanie może zostać przełożone, ale wolałbym tego nie robić.
3. Po rozegranym spotkaniu, jeden z gracza jest zobowiązany do podania mi wyniku, na gg, bądź PRIVEM na forum.
4. Punktacja jest standardowa, 3pkt za zwycięstwo, 1pkt za remis. O pozycji w tabeli w przypadku równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy.
5. Jeżeli jest problem z dogadaniem się z drugą osobą, proszę mi to zgłosić. Gdy moja interwencja nie pomoże, ogłaszamy klasyczny walkower (wynik 0:3).
6. W przypadku zerwania połączenia, dogrywamy pozostały czas w drugim meczu.
7. Karne oraz dogrywka, które odbywają się po zakończeniu 90 min wynikiem remisowym, nie są brane pod uwagę. Liczą się jedynie wyniki po 90 minutach.
8. W wyjątkowych sytuacjach, gdy ktoś np wie, że danej kolejki nie będzie mógł rozegrać, możliwe jest rozegranie danego spotkania awansem, a więc wcześniej niż było to wstępnie planowane. W takim wypadku musimy się podporządkować do propozycji drugiego gracza odnośnie terminu meczu.
Ma ktoś jeszcze jakieś pytania, wątpliwości? Regulamin jest jak najbardziej sprawą otwartą i możliwa jest jego zmiana. Czekam na Wasze sugestie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
buldog, tomason i AnJay proszeni są o podanie mi na priva swojego nr GG lub odezwanie się do mnie, mój nr 1555061
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
4. Punktacja jest standardowa, 3pkt za zwycięstwo, 1pkt za remis. O pozycji w tabeli w przypadku równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy
a ja bym dal, ze za zwyciestwo po karnych lub dogrywce 2 pkt, a za przegrana po karnych lub dogrywce 1 pkt, wtedy bedzie ciekawiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
4. Punktacja jest standardowa, 3pkt za zwycięstwo, 1pkt za remis. O pozycji w tabeli w przypadku równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy
a ja bym dal, ze za zwyciestwo po karnych lub dogrywce 2 pkt, a za przegrana po karnych lub dogrywce 1 pkt, wtedy bedzie ciekawiej... Popieram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
stworzylem terminarz, cyferka oznacza numer kolejki (odszukujemy w tabeli i widzimy z kim gramy), chyba nie zrobilem bledow bo sprawdzalem kilka razy, jesli sie nie podoba to mozecie zrobic inny [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
o proszę jak ładnie  a ja już miałem rozpisywać ręcznie wszystko  no ok, to co robimy z tą punktacją?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mozemy dawac punkty za dogrywke i karne bo to najciekawsza czesc rywalizacji  szkoda by bylo konczyc na remisach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987 |
panowie zagra ktos teraz? moje gg 2082549
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
niby poczatek ligi za 4 godziny, ale mysle, ze nikt sie nie obrazi jak zainauguruje kolejke i lige meczem z Tomasonem juz teraz ? umowilismy sie na mecz za 20-30 minut (teraz gra z kims sparing)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
spoko yaaho, nie ma problemu. Lepiej wcześniej niż później 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
Mam pytanie odnośnie FIFY. Czy ona ma taką słabą grafike ??? czy tylko ja tak mam ?? mozna gdzieś to zmienić ?? zaznaczm mam dobra karte graficzna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Mam pytanie odnośnie FIFY. Czy ona ma taką słabą grafike ??? czy tylko ja tak mam ?? mozna gdzieś to zmienić ?? zaznaczm mam dobra karte graficzna Ustaw sobie dobra rozdzielczosc w opcjach FIFY
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|