|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
nie lubie szukac,wiec łatwy dostęp do tabeli jest tutaj: Tabela i wyniki [ ligaeel.prv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
Trzeba było raz znależć i dodac do ulubionych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Skoro powstal temat "tabela i wyniki" to tu bede informowal o uaktualnieniach, a nie w "do wszystkich grajacych" Tak wiec: Uaktualnione tabelki i wyniki [ ligaeel.prv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
ktos sie nie bal i zajeb ... hehe bardzo uprzejmie prosimy o zwrot ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Wesul -widzę że niektóre drużyny mają zaliczone 3 punkty w meczach z drużyną zdyskwalifikowaną (BAX Oleśnica) .Nie czepiam się ale to dosyć ważne czy ktoś ma 10 pkt czy 7 pkt.Mam nadzieję że każdy będzie rozliczany jednakowo.Dzięki,pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Juz niedlugo wszystko sie "wyprostuje" i punkty za walkowery z druzynami wykluczonymi zostana anulowane. Czekam tylko, az Prem przydzieli nowe druzyny do poszczegolnych lig. Wtedy zastapi sie tych co oddaja walkowery i skasuje te wyniki. Jezeli chcialbym to zrobic juz teraz to powstana dziury w terminarzu.
Jezeli ktos nie podal w odpowiednim temacie z wynikami, ze wygral walkowerem to nie jest to uwzglednione, gdyz ja tylko z tematu "wyniki - ..." biore dane - nie patrze czy ktos daje regularnie walkowery, czy raz mu cos wypadlo i nie podal typow. Tak wiec mozesz podac wynik swojego meczu z druzyna ktora zostala usunieta i bedzie on uwzgledniony w tabeli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Uaktualnione tabelki i wyniki [ ligaeel.prv.pl]. Jak komus sie nudzi to moze kliknac w banerek Allegro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oryginalnie wysłał Anthrator: [qb]klik w banerek[/qb] Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: . Ale bonusa w postaci dodatkowych punktow i tak nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Uaktualnione tabelki i wyniki [ ligaeel.prv.pl].
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam wesul <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: zapomniales o 2 meczach z II B ligi
Leyton Orient - Kolejorz Rzeszow 0:3 Pogon Szczecin - Anthrator Uznam 0:0
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
A co to za dywersja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> juz nei podajemy wynikow w poszcegolnych tematach?? pzodrowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oryginalnie wysłał vodzior: [qb]zapomniales o 2 meczach z II B ligi [/qb] Rzeczywiscie gdzies je przeoczylem. Juz sa dodane. Uaktualnione tabelki i wyniki [ ligaeel.prv.pl].
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Uaktulanione tabelki i wyniki [ ligaeel.prv.pl]. W Ekstraklasie zamiast Lincoln City wystepowac bedzie GKS Tychy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Czemu jeszcze nie są uaktualnione wyniki i tabela???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oryginalnie wysłał A.S. Romek: [qb]Czemu jeszcze nie są uaktualnione wyniki i tabela???[/qb] Juz sa. Jak zglosisz sie do pomocy to beda uaktualniane co 30 min. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))) tabelki i wyniki [ ligaeel.prv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Wesul popraw wynik ostatniej kolejki. Błędnie podałem wynik (po stokroć bije się w pierś mówiąc że to moja wina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) spotkania Nantes - Dragon. Wynik tego meczu powinien brzmieć 0:0 a nie jak pierwotnie podałem 0:2 dla gości.
Pozdrawiam i z góry dziękuję!
|
|
|
Link skopiowany do schowka