Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
#186642 31/08/2003 13:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Jagiellonia - Treviso

044 Inter-Modena 1.27 1 31/15.30
045 Juventus-Empoli 1.23 1 31/15.30
046 Lazio-Lecce 1.39 1 31/15.30
445 Aris-Proodeytiki 1 1.7 31/18.15
003 W.Plock-Polkowice X 3.2 31/17
007 Katowice-Odra Wod. X 3 31/15

#186643 31/08/2003 13:48
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
DMK jak bys pisal daty to wszystko byloby ok.
Kiedy są te mecze?

#186644 31/08/2003 16:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał Deszcz:
[qb]XIV Kolejka
Lazio Rzym - Lech Poznań

Dzięki managerowi Lecha drużyna Lazio powróciła do rozgrywek, ale "...w meczu nie będziemy Lechowi dziękowali" - mówi trener Lazio.
Rzymianie będą walczyć o 3 punkty bardzo ważne dla nich.

1. 012 Everton-Liverpool 2 2.48
2. 016 Southam.-Manch.Utd 2 1.7
3. 023 Guingamp-Lyon 2 2.33
4. 041 Ancona-AC Milan 2 1.74
5. 223 Caen-Angers 1 1.84
6. 446 OFI Kreta-Panath. 2 1.76

Pozdrawiam[/qb]
Kuba oczywiście to XXIV Kolejka.

#186645 31/08/2003 16:56
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]Lazio - Jagiellonia

025 Lens-Nice 1 1.97 31/18.30
026 Monaco-Metz X 3.85 31/18.30
049 Udinese-AS Roma 2 2.53 31/15
069 Sevilla-Atl.Madryt 2 2.97 31/21.30
077 Salzburg-Austria 2 1.91 31/16.30

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dawid nie powiem zaskoczyłeś mnie trochę, dlatego zagram mecze "pod Ciebie".

Pozdrawiam

#186646 31/08/2003 17:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
XVI Kolejka (mecz zaległy)

Lazio Rzym - Jagillonia Białystok

1. 025 Lens-Nice X2 1.62
2. 026 Monaco-Metz 1 1.44
3. 049 Udinese-AS Roma 1X 1.37
4. 069 Sevilla-Atl.Madryt 1X 1.27
5. 077 Salzburg-Austria 1X 1.68
6. 142 Gent-Heusden 1X 1.06

#186647 31/08/2003 19:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jak dołączyć do gry

#186648 31/08/2003 19:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Witam Deszcz w Rzymie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozna nazwac iz jest to mecz przyjazni poniewaz nasze druzyny spotykaja sie ze soba juz 2 sezony i razem z Klopsikusem trio tworzymy miejmy nadzieje ze damy wszysyc rade , bramka dla Lazio wisi w powietrzu a wiec trzeba zagrac ofensywnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

31.08

025 Lens-Nice X 3.05 18:30
021 Ajaccio-Marseille X 2,97 20:45
435 Koper-Ol.Lublana X 3.1 16:00
577 Simferop.-Ar.Kijow X 3,05 16:00
578 Volyn Luck-Odessa X 3.05 16:00

Pozdrawiam Deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#186649 31/08/2003 19:40
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał grzesiek2:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jak dołączyć do gry[/qb]
Możesz zacząć grać od nowego sezonu.
Jak się zaczną zapisy zgłoś swój udział.

Pozdrawiam

#186650 31/08/2003 19:49
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Lazio Rzym - Lech Poznań

Zmiana w druzynie Lazio: za zawdonika z numrem 4 (Milan gra jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) wchodzi zawodnik ze Szkocji:

4. 041 Ancona-AC Milan 2 1.74
&#0124;
&#0124;
/

4. 135 Kilmarn.-FC Dundee X2 1.61

Pozdrawiam

#186651 31/08/2003 21:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Jagiellonia - Treviso

066-1 Santander-Mallorca 1 @ 2.38 31.08/20:00
195-2 Sogndal-Trondheim 2 @ 1.74 31.08/20:30
619-1 Rosario-Lanus 1 @ 1.69 31.08/20:30
H42-1 Molde-Bryne (0:1) 1 @ 2.70 31.08/18:00
H86-2 Sogndal-Trondheim (1:0) 2 @ 2.90 31.08/20:30

#186652 01/09/2003 16:36
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Witam Szakal.

Proponuję kolejny termin na rozegranie:

XVIII Kolejki
Esmeralda Boys - Lazio Rzym

tym razem to 1-7.09.2003.

Czy odpowiada Ci ten tydzień ?

Pozdrawiam

#186653 03/09/2003 13:01
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]DMK jak bys pisal daty to wszystko byloby ok.
Kiedy są te mecze?[/qb]
chyba juz nieaktualne pytanie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

nigdy nie podaje terminow - nie jest to obowiazkowe (ewentualnie moze sie zakonczyc walkowerem jak ktos tego zazada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#186654 03/09/2003 13:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

095 Blekitni-Piast Gl. 2.8 1 3/15
093 Ruch Ch.-Belchatow 1.85 1 3/19
091 Zagl.Lubin-Tloki G 1.3 1 3/19
092 Jagiellon.-Cracov. 1.65 1 3/15
094 Jaworzno-LKS Lodz 1.3 1 3/15

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#186655 03/09/2003 14:16
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
pomylka

#186656 04/09/2003 19:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Deszcz czy Araka, Jagiellonia i Treviso wyraznily zgode na rozegranie z Toba tych walkowerów?

Treviso - Esmeralda Boys

899 Gruzja-Albania 2 3.3
C81 Francja-Cypr 0 3.2
W42 Lotwa-Polska 0/2 4.0
W31 Lotwa-Polska 2-3 2.0
656 Helmond-Graafs. 1 2.08

Ps. Treviso liczy na przelamanie fatalnej passy z zespolem Wscieklych Bidonów wystepujacych aktualnie pod szyldem nowego sponsora. Zespolowi Treviso udalo sie wygrac z zespołem gości tylko w pucharze ligii po rzutach karnych. Zapewne trener gospodarzy postara sie odpowiednio zmotywowac swoich pilkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#186657 05/09/2003 00:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Deszcz czy Araka, Jagiellonia i Treviso wyraznily zgode na rozegranie z Toba tych walkowerów?

[/qb]
Tak te drużyny zgodziły się na rozegranie walkowerów.
Zresztą tak Prem zarządził.

Pozdrawiam

#186658 05/09/2003 00:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wiesz ci w zarzadzie to nie maja pod sufitem najlepiej wiec ich decycje sa do podwazenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gdybym nie wy****l paru druzyn za nie granie spotkan ktorych nikt by nie wyrzucil to chyba by nikt tego nie zrobil bo byly to druzyny Conrada przez C. i DJ S.O.S.ny.

Wiec nie robie problemu i mysle ze w tym tygodniu nie zagramy ale nastepny tydzien bedzie idealny. Jesli co odpowiada lub nie daj znac!

#186659 05/09/2003 01:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Hmmmm widze Szakal iz mimo tego , ze prawie najmniej sie udzielasz w zarzadzie to uwazasz siebie za najwazniejszego "gdybym nie wyp...." Szkoda ze tak myslisz poniewaz myslalem , iz kazdy w zarzadzie jest rowny i kazdy sie stara...Wiec szczerze mowiac wcale nie uwazam iz gdyby nie ty to bysmy nie wyjeb.. tych druzyn bo ja zdecydowanie takze bylem za tym by ich wypier...i zreszta nie tylko ja...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186660 05/09/2003 02:39
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Ok Szakal, jak najbardziej pasuje mi przyszły tydzień.

8-14.09.2003
XVIII Kolejka (mecz zagelły)
Esmeralda Boys - Lazio Rzym

Pozdrawiam

#186661 05/09/2003 02:43
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Witam Arko.

Ponieważ muszę rozegrać zaległe mecze, które były
walkowerami to proponujęmecz z:

XIX Kolejki
Lazio - Arka

rozegrać w terminie 5-7.09.2003.

Pasuje Ci taki termin ?

Pozdrawiam

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, bukma, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 986 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,756
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1