|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Jagiellonia - Treviso
044 Inter-Modena 1.27 1 31/15.30 045 Juventus-Empoli 1.23 1 31/15.30 046 Lazio-Lecce 1.39 1 31/15.30 445 Aris-Proodeytiki 1 1.7 31/18.15 003 W.Plock-Polkowice X 3.2 31/17 007 Katowice-Odra Wod. X 3 31/15
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
DMK jak bys pisal daty to wszystko byloby ok. Kiedy są te mecze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał Deszcz: [qb]XIV Kolejka Lazio Rzym - Lech Poznań
Dzięki managerowi Lecha drużyna Lazio powróciła do rozgrywek, ale "...w meczu nie będziemy Lechowi dziękowali" - mówi trener Lazio. Rzymianie będą walczyć o 3 punkty bardzo ważne dla nich.
1. 012 Everton-Liverpool 2 2.48 2. 016 Southam.-Manch.Utd 2 1.7 3. 023 Guingamp-Lyon 2 2.33 4. 041 Ancona-AC Milan 2 1.74 5. 223 Caen-Angers 1 1.84 6. 446 OFI Kreta-Panath. 2 1.76
Pozdrawiam[/qb] Kuba oczywiście to XXIV Kolejka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]Lazio - Jagiellonia
025 Lens-Nice 1 1.97 31/18.30 026 Monaco-Metz X 3.85 31/18.30 049 Udinese-AS Roma 2 2.53 31/15 069 Sevilla-Atl.Madryt 2 2.97 31/21.30 077 Salzburg-Austria 2 1.91 31/16.30
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Dawid nie powiem zaskoczyłeś mnie trochę, dlatego zagram mecze "pod Ciebie". Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
XVI Kolejka (mecz zaległy)
Lazio Rzym - Jagillonia Białystok
1. 025 Lens-Nice X2 1.62 2. 026 Monaco-Metz 1 1.44 3. 049 Udinese-AS Roma 1X 1.37 4. 069 Sevilla-Atl.Madryt 1X 1.27 5. 077 Salzburg-Austria 1X 1.68 6. 142 Gent-Heusden 1X 1.06
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jak dołączyć do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Witam Deszcz w Rzymie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozna nazwac iz jest to mecz przyjazni poniewaz nasze druzyny spotykaja sie ze soba juz 2 sezony i razem z Klopsikusem trio tworzymy miejmy nadzieje ze damy wszysyc rade , bramka dla Lazio wisi w powietrzu a wiec trzeba zagrac ofensywnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
31.08
025 Lens-Nice X 3.05 18:30 021 Ajaccio-Marseille X 2,97 20:45 435 Koper-Ol.Lublana X 3.1 16:00 577 Simferop.-Ar.Kijow X 3,05 16:00 578 Volyn Luck-Odessa X 3.05 16:00
Pozdrawiam Deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał grzesiek2: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jak dołączyć do gry[/qb] Możesz zacząć grać od nowego sezonu. Jak się zaczną zapisy zgłoś swój udział. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Lazio Rzym - Lech Poznań
Zmiana w druzynie Lazio: za zawdonika z numrem 4 (Milan gra jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) wchodzi zawodnik ze Szkocji:
4. 041 Ancona-AC Milan 2 1.74 | | /
4. 135 Kilmarn.-FC Dundee X2 1.61
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Jagiellonia - Treviso
066-1 Santander-Mallorca 1 @ 2.38 31.08/20:00 195-2 Sogndal-Trondheim 2 @ 1.74 31.08/20:30 619-1 Rosario-Lanus 1 @ 1.69 31.08/20:30 H42-1 Molde-Bryne (0:1) 1 @ 2.70 31.08/18:00 H86-2 Sogndal-Trondheim (1:0) 2 @ 2.90 31.08/20:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Witam Szakal.
Proponuję kolejny termin na rozegranie:
XVIII Kolejki Esmeralda Boys - Lazio Rzym
tym razem to 1-7.09.2003.
Czy odpowiada Ci ten tydzień ?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał smoq04: [qb]DMK jak bys pisal daty to wszystko byloby ok. Kiedy są te mecze?[/qb] chyba juz nieaktualne pytanie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nigdy nie podaje terminow - nie jest to obowiazkowe (ewentualnie moze sie zakonczyc walkowerem jak ktos tego zazada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
095 Blekitni-Piast Gl. 2.8 1 3/15 093 Ruch Ch.-Belchatow 1.85 1 3/19 091 Zagl.Lubin-Tloki G 1.3 1 3/19 092 Jagiellon.-Cracov. 1.65 1 3/15 094 Jaworzno-LKS Lodz 1.3 1 3/15
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Deszcz czy Araka, Jagiellonia i Treviso wyraznily zgode na rozegranie z Toba tych walkowerów?
Treviso - Esmeralda Boys
899 Gruzja-Albania 2 3.3 C81 Francja-Cypr 0 3.2 W42 Lotwa-Polska 0/2 4.0 W31 Lotwa-Polska 2-3 2.0 656 Helmond-Graafs. 1 2.08
Ps. Treviso liczy na przelamanie fatalnej passy z zespolem Wscieklych Bidonów wystepujacych aktualnie pod szyldem nowego sponsora. Zespolowi Treviso udalo sie wygrac z zespołem gości tylko w pucharze ligii po rzutach karnych. Zapewne trener gospodarzy postara sie odpowiednio zmotywowac swoich pilkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Deszcz czy Araka, Jagiellonia i Treviso wyraznily zgode na rozegranie z Toba tych walkowerów?
[/qb] Tak te drużyny zgodziły się na rozegranie walkowerów. Zresztą tak Prem zarządził. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Wiesz ci w zarzadzie to nie maja pod sufitem najlepiej wiec ich decycje sa do podwazenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gdybym nie wy****l paru druzyn za nie granie spotkan ktorych nikt by nie wyrzucil to chyba by nikt tego nie zrobil bo byly to druzyny Conrada przez C. i DJ S.O.S.ny.
Wiec nie robie problemu i mysle ze w tym tygodniu nie zagramy ale nastepny tydzien bedzie idealny. Jesli co odpowiada lub nie daj znac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Hmmmm widze Szakal iz mimo tego , ze prawie najmniej sie udzielasz w zarzadzie to uwazasz siebie za najwazniejszego "gdybym nie wyp...." Szkoda ze tak myslisz poniewaz myslalem , iz kazdy w zarzadzie jest rowny i kazdy sie stara...Wiec szczerze mowiac wcale nie uwazam iz gdyby nie ty to bysmy nie wyjeb.. tych druzyn bo ja zdecydowanie takze bylem za tym by ich wypier...i zreszta nie tylko ja...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Ok Szakal, jak najbardziej pasuje mi przyszły tydzień.
8-14.09.2003 XVIII Kolejka (mecz zagelły) Esmeralda Boys - Lazio Rzym
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Witam Arko.
Ponieważ muszę rozegrać zaległe mecze, które były walkowerami to proponujęmecz z:
XIX Kolejki Lazio - Arka
rozegrać w terminie 5-7.09.2003.
Pasuje Ci taki termin ?
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka