Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
dondo #1865659 19/12/2007 01:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by dondo
Originally Posted by Szewa
Tak, tylko, że jest jeszcze bonus świąteczny 250 + 250.

Także ogólnie można dostać 750 PLN.

Ja najpierw skorzystałem z bonusa 500 + 500, a ostatnio z tego świątecznego.
Nie wiem jak ktos kto teraz sie zarejestruje skorzysta z obu promocji, bo ta 250 to tylko dla tych co na maila dostali pare dni temu.

Ja też nie mam pewności, ale przecież nikt nic nie ryzykuje rejestrując się i korzystając z bonusa powitalnego, a przy okazji mając być może szansę na świątecznego smile

Bonus: Unibet
dondo #1866995 19/12/2007 06:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
jest teraz opcja konta w zlotowkach ? bo rejestrowalem sie kilka lat temu i wtedy bylo tylko euro dostepne a teraz chetnie bym wyprobowal tego buka i chcialbym wiedziec czy można zmienic walute konta na PLN. Robił ktoś moze tak ?

davccio #1867265 19/12/2007 07:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by dave_k.o.
jest teraz opcja konta w zlotowkach ? bo rejestrowalem sie kilka lat temu i wtedy bylo tylko euro dostepne a teraz chetnie bym wyprobowal tego buka i chcialbym wiedziec czy można zmienic walute konta na PLN. Robił ktoś moze tak ?
zagadaj na czacie, powinni zienić

ja tak miałem, wszedłem na czat i spytałem czy zmienią mi z € na PLNy bo większy bonus jest grin

i bez problemu zmienili smile

pettersen #1867268 19/12/2007 07:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by dave_k.o.
jest teraz opcja konta w zlotowkach ? bo rejestrowalem sie kilka lat temu i wtedy bylo tylko euro dostepne a teraz chetnie bym wyprobowal tego buka i chcialbym wiedziec czy można zmienic walute konta na PLN. Robił ktoś moze tak ?
zagadaj na czacie, powinni zienić

ja tak miałem, wszedłem na czat i spytałem czy zmienią mi z € na PLNy bo większy bonus jest grin

i bez problemu zmienili smile

A gdy miałeś jeszcze euro, to wpłacałeś coś do nich, czy konto było cały czas puste ?

Szewa #1867513 19/12/2007 17:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Zlikwidowali konsole(dodatkowe okno) do gry live??Czy ja nie widze jej:)

pettersen #1867543 19/12/2007 18:47
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by dave_k.o.
jest teraz opcja konta w zlotowkach ? bo rejestrowalem sie kilka lat temu i wtedy bylo tylko euro dostepne a teraz chetnie bym wyprobowal tego buka i chcialbym wiedziec czy można zmienic walute konta na PLN. Robił ktoś moze tak ?
zagadaj na czacie, powinni zienić

ja tak miałem, wszedłem na czat i spytałem czy zmienią mi z € na PLNy bo większy bonus jest grin

i bez problemu zmienili smile
Mialem konto w EURO i bo skierowaniu zapytania zaproponowali mi utworzenie duplikatu w PLN, tak wiec mam dwa konta walutowe :-)

Szewa #1867563 19/12/2007 19:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by dave_k.o.
jest teraz opcja konta w zlotowkach ? bo rejestrowalem sie kilka lat temu i wtedy bylo tylko euro dostepne a teraz chetnie bym wyprobowal tego buka i chcialbym wiedziec czy można zmienic walute konta na PLN. Robił ktoś moze tak ?
zagadaj na czacie, powinni zienić

ja tak miałem, wszedłem na czat i spytałem czy zmienią mi z € na PLNy bo większy bonus jest grin

i bez problemu zmienili smile

A gdy miałeś jeszcze euro, to wpłacałeś coś do nich, czy konto było cały czas puste ?

mam tak samo jak Predox, czyli dwa konta walutowe
tak, jak miałem konto w € to wpłacałem

pettersen #1867678 19/12/2007 21:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Czyli mam rozumieć, że jak pogadam z nimi na czacie i zmienią mi walutę z USD na PLN, to będę mógł również skorzystać z bonusu ? smile

Szewa #1867771 19/12/2007 22:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Szewa
Czyli mam rozumieć, że jak pogadam z nimi na czacie i zmienią mi walutę z USD na PLN, to będę mógł również skorzystać z bonusu ? smile
tak powinno być, chyba że na jakiegoś głąba trafisz, bo takich tam nie mało smile

pettersen #1867983 20/12/2007 00:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by Szewa
Czyli mam rozumieć, że jak pogadam z nimi na czacie i zmienią mi walutę z USD na PLN, to będę mógł również skorzystać z bonusu ? smile
tak powinno być, chyba że na jakiegoś głąba trafisz, bo takich tam nie mało smile
podbijam

mankiet #1867993 20/12/2007 01:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by mankiet
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by Szewa
Czyli mam rozumieć, że jak pogadam z nimi na czacie i zmienią mi walutę z USD na PLN, to będę mógł również skorzystać z bonusu ? smile
tak powinno być, chyba że na jakiegoś głąba trafisz, bo takich tam nie mało smile
podbijam


Ja z 3 dni temu z euro na pln zmieniałem i mogę skorzystać z bonusa 15% od depozytu, którą i tak miałem w koncie euro, tak że mam w plnach, ale żadnych opcji bonusa oprócz tego.

Pzdr.

mankiet #1873399 21/12/2007 23:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Witam,mam pytanie odnosnie ligi hokeja NHL.Chodzi o zaklad over/under 5 goli,jezeli padnie równo 5 goli to jest zwrot?Wszedzie spotykalem sie z zakladem over/under 5,5 gola.

xTNTx #1873448 21/12/2007 23:40
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by OSIK
Witam,mam pytanie odnosnie ligi hokeja NHL.Chodzi o zaklad over/under 5 goli,jezeli padnie równo 5 goli to jest zwrot?Wszedzie spotykalem sie z zakladem over/under 5,5 gola.

tak jest masz rację , bedzie zwrot - spotkasz się jeszcze z liniami 6 - czasami 6,5

crossmen #1873620 22/12/2007 01:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Originally Posted by crossmen
Originally Posted by OSIK
Witam,mam pytanie odnosnie ligi hokeja NHL.Chodzi o zaklad over/under 5 goli,jezeli padnie równo 5 goli to jest zwrot?Wszedzie spotykalem sie z zakladem over/under 5,5 gola.

tak jest masz rację , bedzie zwrot - spotkasz się jeszcze z liniami 6 - czasami 6,5
ok dzieki za info smile

xTNTx #1884610 27/12/2007 07:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Odnosnie bonusu powitalnego, czy przysluguje on również wpłacającym przez MB, bo w regulaminie żadnego zapisu dyskfalifikującego ten sposób płatnosci nie znalazłem.

Valverde #1884615 27/12/2007 07:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Valverde
Odnosnie bonusu powitalnego, czy przysluguje on również wpłacającym przez MB, bo w regulaminie żadnego zapisu dyskfalifikującego ten sposób płatnosci nie znalazłem.

mozna wplacac przez mb

yaaho #1885029 27/12/2007 15:23
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jak ten buk reaguje na zagranie swoich własnych pomyłek ??? Konkretnie chodzi mi o sytuację, gdy w jakimś meczu wystawią kursy np. under/over dające surebeta, np 1.83-2.25. Oczywiście chodzi mi o normalnie wystawiane mecze, nie o live...

Farciarz #1885032 27/12/2007 16:13
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Zmienią ci zakład na właściwy kurs.

Gandhi #1885131 27/12/2007 20:00
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
czy Bet365 ma konto w polskim banku ? czy płacac przelewem trzeba zlecac go za granice ?

Dziadek69 #1885179 27/12/2007 21:21
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
nie mają konta w polskim banku ( jedna z niewielu ich wad)

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, ANZELMO, Lukasz111, Sensei, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,823 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1