Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
#186742 21/09/2003 16:06
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
27 kolejka

HAS Wartkowice - Jagiellonia Bialystok

995 22.10/18:00 Alaves - Malaga B 1 1.50
1056 22.10/16:00 Hearts - Rangers 2 1.40
1081 22.10/16:00 Reggiana - Cittadella 1 1.60
936 22.10/15:00 M'Borough - Everton 1 2.30
936 22.10/15:00 M'Borough - Everton 1X 1.32
933 22.10/21:15 Brazylia - Korea Pld. 1 1.30

#186743 21/09/2003 16:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Witam xeo w Zabrzu.Szukuje sie bardzo ciezki mecz ale nastawiam moich podopiecznych bardzo ofensywnie:

Widzew - Lech 2 2.6 21/19:15
Arnhem - Kerkrade 1 2.48 20/20:00 B
Pogon - Arka 1 1.5 20/19:00 ok
Mu - Arsenal 1 2.03 21/17:05
katowice - Polonia 1 1.65 210/19:00

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Witam
Gornik Zabrze v. Lech Poznan

21.09 15,00 015 Middles.-Everton 2.4 typ 1
21.09 15,00 042 Bologna-Udinese 2.25 typ 1
21.09 17,30 052 Frankfurt-K'laut. 2.36 typ 1
21.09 17,00 066 Mallorca-Sevilla 2.2 typ 1
21.09 17,00 071 Villarreal-Vigo C. 2.2 typ 1
21.09 15,00 087 Karlsr.-Burghausen 2.05 typ 1

kursy za http://www.fortuna-sazky.cz/nab/nabindex.html
Strona profa nie działa

pozdrawiam

#186744 21/09/2003 16:13
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
NUFC - Arse

wg sts

962 15:00 Aalborg - Midtjylland 2 2.50
964 15:00 AB Kopenhaga - Viborg 2 2.40
1020 15:00 Stuttgart (A) - Feucht X2 1.97
1033 16:00 Skeid - Raufoss 1 2.70
1022 16:00 Lyn - Bryne 1 1.85

#186745 21/09/2003 17:02
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
XXVII
Arka : Arsenal

194 18.00 Lillest.-Trondheim 2 @ 1.76
448 16.00 OFI Kr.-Chalkidona 1 @ 1.67
L10 20.30 AS Roma (strzeli gola) @ 1.37
L21 15.00 Galatas. (strzeli gola) @ 1.23
062 21.30 Malaga-Real Madrid 2 @ 1.73
249 18.00 Diyarbakir-Sebat 1 @ 1.70

wszystko na dziś
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#186746 21/09/2003 18:08
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Proszę o podawanie kursów wg oferty czeskiej Fortuny a nie STS...

Pozdrawiam!

#186747 21/09/2003 18:53
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]Proszę o podawanie kursów wg oferty czeskiej Fortuny a nie STS...

Pozdrawiam![/qb]
A co to za różnica czy kursy są z fortuny czy STS'u?

#186748 21/09/2003 21:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Treviso - GKS Tychy

062-2 Malaga-Real Madrid 2 @ 1.73 21.09/21:30
161-X Alverca-Rio Ave X @ 3.30 21.09/18:00
167-1 Porto-Benfica 1 @ 1.76 21.09/20:30
757-2 Pachuca-Cruz Azul 2 @ 3.10 21.09/19:00
781-1 Criciuma-Corinth. 1 @ 2.01 21.09/21:00
855-2 USA-Svedsko 2 @ 6.00 21.09/18:30

Zawodnicy z czeskimi licencjami

#186749 22/09/2003 16:10
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
w tym tyg odrabiam

Lazio - Arse
Arse - UNTS

za tydzien 29.09-05.10

Arse - Esmeralda

jedno miejsce jeszcze wolne i z checia zagram z kims z trojki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Arse - Hertha
GKS - Arse
Arse - Lech

#186750 22/09/2003 18:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Ciezkie mecze czekaja moich podopiecznych na koniec sezonu ale walczyc trzeba:

Lech - Treviso

C34 Krakow.-Nijmegen 1 1.62 25/20:00
C42 Sp.Lizbona.-Malmo 1 1.44 24/22:00
C09 Cemen.Skopje-Lens 2 1.67 24/18:00
C33 Sp.Moskwa-Esbjerg 1 1.68 24/18:00
C28 Hamburg.-Dnieprop 1 1.41 25/18:00
C46 Velika-Schalke. 2 1.77 25/17:30

Pozdrawiam

#186751 23/09/2003 03:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Kuba , czy Ty przypadkiem nie powinieneś grać teraz z Treviso :zobacz: . Do Gdyni zapraszam za tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .

#186752 23/09/2003 03:32
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
pora rozpoczac poscig za liderem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Arse - UNTS

795 Margate-Barnet 2 2.28
C38 Ventsp.-Trondheim. 2 1.87
C03 Brondby-V.Zizkov. 1 1.59
C27 Varazdin-Debrecen. 1 1.59
C09 Cemen.Skopje-Lens. 2 1.67
C23 Ol.Lublan.-Liverp. 2 1.56

#186753 23/09/2003 12:28
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Witam.
smoq zostało mi jeszcze jedno spotkanie zaległe, z Twoją drużyną:

XXI Kolejka
Dragon -Lazio

Proponuję rozegrać je w tym tygodniu 22-28.09.2003.
Co Ty na to ?

#186754 23/09/2003 15:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Hehe zgadza sie Arko dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Juz edytowalem posta ze zmiana gosci a wiec do zobaczenia w nastepnym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186755 23/09/2003 20:12
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Quote
Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Hehe zgadza sie Arko dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Juz edytowalem posta ze zmiana gosci a wiec do zobaczenia w nastepnym tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
nie mozna edytowac postow z meczami :zobacz:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#186756 24/09/2003 00:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
lok i daty i godziny trzeba podawac nie bo w regulaminie tak napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#186757 24/09/2003 03:15
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
XX Kolejka (mecz zaległy)
Lazio Rzym - Arsenal Londyn

1. C09 Cemen.Skopje-Lens. 2 1.67---24.09
2. C16 Puchov.-Barcelona. 2 1.24---24.09
3. C23 Ol.Lublan.-Liverp. 2 1.49---24.09
4. C38 Ventsp.-Trondheim. 2 1.49---24.09
5. C44 M.Donieck-Parma. 2 1.88---24.09
6. C34 Krakow.-Nijmegen. 1 1.62---25.09

Pozdrawiam

#186758 24/09/2003 14:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Esmeralda Boys - HAS Wartkowice

857 Ghana-Rosja fa+2 (2) 2.32
852 Francja-Korea fa+2 (1) 2.32
C21 Grasshopper.-Split 2 3.3
C22 Hertha.-Grodzisk. 0 4.25
C36 Austria.-Dortmund 1 2.61
H28 Southam.-Steaua B. 1 2.70

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla gości ... po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#186759 24/09/2003 14:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Lok mozesz mi powiedziec co cie obchodzi moj mecz z Treviso?!?!!Posta edytowalem 2 dni przed rozpoczeciem spotkan by nie robic balaganu ale moze zajmij sie pilnowaniem wlasnych pupilkow bo ty nawet dat i godzin nie potrafisz podac wiec rozumiem jeszcze gdyby uQ$ chcial to wyjasnic ale nie mam zamiaru tobie sie tlumaczyc , szczegolnie ze lamanie regulaminu jest u ciebie notoryczne.

#186760 24/09/2003 15:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
28 kolejka

GKS Tychy - Arka Gdynia

H21 Manchester City-Lokeren(+1) 1 1,7 24/21:00
C48 Southampton-Stuea B. 1 1,57 24/20:45
C28 Hamburg-Dnepro 1 1,41 25/18:00
C18 Hapoel Ramat Gan-Levski Sofia 2 1,62 24/15:30
C47 Apoel Nikozja-Mallorca 2 1,67 24/20:30
C09 Cementarnica-Lens 2 1,59 24/18:00

Pozdro

#186761 24/09/2003 18:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Newcastle UTD - Górnik Zabrze

C18 Hap.R.Ga-Levski S. 2 @ 1.62 - 24/15.30
E18 Hap.R.Ga-Levski S. (1 poł) 2 @ 2.13 - 24/15.30
C03 Brondby-V.Zizkov. 1 @ 1.49 - 24/18.00
C17 D.Zagrz.-MTK Bud. 1 @ 1.47 - 24/17.30
C38 Ventsp.-Trondheim. 2 @ 1.49 - 24/19.00
C42 Sp.Lizbona.-Malmo. 1 @ 1.44 - 24/22.00

Trudna końcówka sezonu; Górnik, Treviso, Arka, ale przynajmniej rozdaję karty na górze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, forty, Lukasz111), 1,095 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,286
Posty5,835,205
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1