|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Milo mi poinformowac wszystkich uczestnikow iz od najblizszej soboty za zgoda prezesa wystartuje Puchar EEL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
- Do rozgrywek przystapia 64 druzyny (16 z 1 ligi, pierwsza 12 z 2 A , pierwsza 12 z 2B , pierwsza 9 z 3A , pierwsza 8 z 3B , pierwsza 7 z 3c)Niektore z druzyn przystapia raczje tylko teoretycznie gdyz w sezonie praktycznie nie wystepowaly jednakze postanowilismy je dodac tylko dlatego by miec 64 zespoly
-Jesli ktos wyrazi chec poprowadzenia nowej druzyny to prosze napisac i do srody wieczora decyzja ta bedzie rozpatrzona(raczej pozytywnie poniewaz mniej wiecej wiadomo ktore druzyny nie stawia sie na boisko i wtedy nowy uczestnik zastapil by ktoras z druzyn)
- Gramy systemem przegrywajacy odpada - Gospodarz tak jak dotad podaje 6 spotkan a goscie 5 spotkan
- Glowna zmiana dotyczy podawania godziny spotkan:Wszystkie spotkania(sklady ktore wystawi manager <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) musze zostac podane soboty do godziny 15:30( wyeliminuje to problem wyczekiwania i szanse beda raczej zrownane)
- 1 runda 1 spotkania 11.10 - 12.10(sklady nalezy podac do 12.10 do godziny 15:30) Spotkania rewanzowe 15.10 - 16.10(sklady nalezy podac do 15.10 do godziny 18)
- w 1 rundzie zespoly z ekstraklasy beda rozstawione i nie bedzie mozliwosci by trafily na siebie w 1 rundzie (od 2 rundy taka mozliwosc juz bedzie)
- Losowanie odbedzie sie w poniedzialek wieczorem a wyniki losowania zostana ogloszone ok godziny 24.
Pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich uczestnikow do zabawy!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Ok Stensej zapraszamy podaj tylko nazwe druzyny i wchodzisz do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Pary tak jak podalem zostana ogloszone dzis ok 24.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Buuuuuuuuu! Jak tak bedziemy sobie dobierali prezesow nowych druzyn to zapowiadam bojkot pucharu EEL. To nie maja byc przypadkowe osoby ktore znikna po x czasie i znowu walkowery sie porobia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Buuuuuuuuu! Jak tak bedziemy sobie dobierali prezesow nowych druzyn to zapowiadam bojkot pucharu EEL. To nie maja byc przypadkowe osoby ktore znikna po x czasie i znowu walkowery sie porobia.  [/qb] Niestety kuba muszę się zgodzić z Szakalem - albo nowy uczestnik podaje od razu nazwę drużyny i wchodzi w to albo nie uczestniczy w rozgrywkach - może należałoby też dokładniej rozpatrzeć każdą kandydaturę Junior Memberów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Witam!
Mam prosbe, jestem nowym uzytkownikiem forum i chcialbym wziasc udzial w lidze.Kumpel duzo mi mowil o tym,bo sam gra juz dosyc dlugo i bardzo jestem zainteresowany zeby rozpoczac sezon jak nadazyla sie taka okazja.Bylbym bardzowdzieczny za dopuszczenia mnie do konkursu i obiecuje na slowo harcerza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ze nie dam plamy. Podam na wszelki wypadek naazwe druzyny: KAPUTA TEAM
Z gory dzieki i zycze udanej zabawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232 |
Elo!
Witam serdecznie wszystkich, mam pytanko.Chcialbym od tego sezonu zaczac grac w lidze i bawic sie razem z wami,wiec wychodze z zapytaniem czy moge sie dolaczyc do zabawy,bo niestety w zeszlym sezonie spoznilem sie na zapisy i nie dalem rady,czego bardzo zalowalem. Gram na realu w Profie,ale tu chodzi o zabawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> bylbym wdzieczny gdybym zosta przyjety do konkursu i niezmiernie szczesliwy!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Nazwa mojej druzyny: Wu-Tang Clan
Luicze na pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. Z gory dzieki za pomoc.Czekam na efekty. Pozdrownia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Witam! Chciałbym zagrać w pucharze EEL Nazwa mojej drużyny: Radomiaczek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Zgadzam sie zarowno Szakal z toba jak i z Premem jednakze spojrzcie iz musialem uwzglednic druzyny ktore nie rozgrywaly wcale spotkan w lidze tylko po to by byly 64 zespoly..Dlatego uwazam iz tylko do Pucharu EEL moga sie zglosic druzyny(nie mowie o lidze) Co nam szkodzi by dopuscic nowe druzyny zamiast tych ktore nie rozegraly zadnego meczu?!Tak to wiadomo ze chociaz ktoras z nowych wystapi a druzyny ktore z przymusu wzialem z 3 lig tylko po to by miec 64 druzyny nie rozegraly nawet 1 meczu.Zgadzam sie iz do ligi trzeba powaznie rozpatrywac kazda kandydature jednakze zrozumcie iz chcialem przyjac chociaz pare druzyn(w kazdym pucharze szczeslwiie wchodza jakies druzyny z okregowek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poniewaz jestem w 100% przekonany ze niektore druzyny z 3 lig nie stawily by sie na te spotkania , dlatego Szakal nie miej do mnie pretensji poniewaz celowo to zrobilem by uniknac duzej ilosci walkowerow.
Pozdrawiam ,o godzinie 24 startuje losowanie , pary beda znane ok 00:30
Pozdrawiam
P.S Do Pucharu zdecydowalem sie dopuscic 2 nowe druzyny sa to:Radomiaczek oraz Wu-Tang Clan .Przepraszam wrobel ale z 1 postem nie moge ciebie dopuscic do Pucharu jest to troche za malo jednakze w przyszlosci zapraszamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
fajnie ze moja propozycja dotyczaca sztywnego terminu podawania skladow weszla w zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
szkoda ze nie znalazlo sie miejsce dla wrobla alias kaputy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak sie chlopak napalil na gre jak mu opowiadalem o meczach mojej arki... recze za niego ze walkowerowych numerow wywijac nie bedzie. mam nadzieje ze znajdzie sie dla niego miejsce w nowym sezonie ligi. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
jeszcze odnosnie mojego (bylego) zespolu Arki II Gdynia : w zwiazku z konfliktem na linii manager-zarzad klubu dotyczacym odmiennej koncepcji budowy zespolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> doszlo do rozwiazania umowy za porozumieniem stron, i niemalze natychmiast przejalem stery druzyny Gryf Wejherowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Hmm i nie wiem co teraz zrobic bo losowanie trwa....Oki gruda jako ze reczysz za swojego kumpla to Kaputa Team zostaje wrzucona do koszyka.Witamy wrobel i liczymy ze nie odpuscisz...Losowanie trwa i za ok 15-20 min beda znane wszystkie pary
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
fajnie, wielkie dzieki kuba, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ci za to ode mnie i od wrobla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232 |
Witam!
Serdecznie dzieki za przyjecie mnie do konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Mam tylko jeszcze doddatkowe pytanie: czy bedac uczestnikim pucharu zostalem automatycznie przyjety do Ligii? Jesli tak to do ktorej dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jeszcze raz dzieki Kuba81 za wszystko. Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Witam Jajo .Nie to jeszcze nie oznacza przyjecia do ligi, jednkaze jesli bedziesz uczestniczyl w pucharze to mysle ze droga do ligi bedzie dla ciebie otwarta
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka