|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Jaki tam pomysł.Koleś po prostu skopiował amerykański serwis i tyle.Nic innowacyjnego...Ale odniósł sukces i za to brawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
OStatnio gosciu sprzedał niemcom czesc praw ( 20% chyba) i zarobil chyba 2 miliony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Co nie znaczy, ze serwis jest dobrze dopracowany. Ma bardzo slaba nawigacje, wrecz denerwujaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
generalnie serwis rewelka...... tylko po co ludzie daja zdjecia psa, kota, zony w kapieli, tesciowej na weselu...... dobrze ze wyciagow bankowych nie daja........teraz jest boom rynek sie syci serwery padaja - ale do czasu w koncu sie to znudzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Informacja z września "Dziesięć miesięcy po uruchomieniu serwisu internetowego nasza-klasa.pl 20% udziałów w portalu kupił niemiecki fundusz European Founders. Szacuje się, że wartość transakcji wyniosła około 3 milionów złotych."
Obecnie wartość serwisu szacowana jest na 75mln zł. To się nazywa sukces... chociaż dziś dostałbym za te udziały pewnie minimum 10mln... a my tutaj całe dnie przed kompem za jakieś grosze ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
heheh dokladnie, jak ma juz te 3 miliony to moglby zainwestowac w jakis lepszy serwer bo ten co jest to tragedia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
znowu dziala dodawanie znajomych, dopiero zacznie sie mulenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
heheh dokladnie, jak ma juz te 3 miliony to moglby zainwestowac w jakis lepszy serwer bo ten co jest to tragedia... Prace nad modernizacją serwerów (a nie serwera) trwają. Podobno 8. stycznia portal ma ruszyć z prędkością światła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
heheh dokladnie, jak ma juz te 3 miliony to moglby zainwestowac w jakis lepszy serwer bo ten co jest to tragedia... Prace nad modernizacją serwerów (a nie serwera) trwają. Podobno 8. stycznia portal ma ruszyć z prędkością światła  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Wg mnie serwis tragedia
Grono kilometry w przodzie.
Maja jakis dziwny marketing bo wszedzie czytam o tym serwisie. Szczegolnie GW czesto o tym pisze. A tak naprawde to lipna strona. Pomysl juz kiedys byl taki w polskim necie: szkolnelata.pl - jakos tak.
Ostatnio chcialem wejsc bo mam tam konto ale nie moglem nic zrobic bo sie serwer jebal. Dalem sobie spokoj....
Ogolnie to na gronie mam konto no i teraz czesto zagladam na goldenline Zagranicznych w ogole nie uzywam, jedynie linkedin...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
www.szkolnelata.pl [ szkolnelata.pl] Istnieje od 2002 roku, pomysł ten sam. Na tym przykładzie widać wyraźnie jaką rolę pełni w internecie odpowiednia reklama serwisu i jego wypromowanie. Autor szkolnych lat pewnie sobie pluje w brodę, że zaniedłbał te praktyki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
o lol zdjecie z moja klasa LO tam jest lol jak z pyndzla strzelil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
namowili mnei znajomi pare dni temu to zalozylem konto  nie zly taki serwis, ale po zalozeniu konta i pierwszych wspomnieniach potem powoli nei ma co robic  Tylko nowi znajomi Cie zapraszaja codziennie, a lista rosnie.. No, ale w przyszlosci jak beda pelne dane dawnych klas to bedzie mozna sie latwo umowic na jakis afterek  A nie meczyc sie jak nasi rodzice  I w ogole opcja uczelni zjeb*** na maksa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
hehe właśnie to miałem wklejać Marcel psy to jednak głupie do kwadratu są -a jeśli chodzi o mnie to jako jeden z pierwszych się tam zarejestrowałem, zapomniałem o tym - po kilku miesiącach wszedłem i zobaczyłem te zaproszenia .. no szok. z niektórymi ludźmi przez lata podstawówki, liceum czy przez studia praktycznie nie rozmawiałem - usunąłem konto potem ktoś jednak mnie namówił by to reaktywować - choć strasznie nie podoba mi się to ''zbieranie pokemonów'' i sztuczna pompka ilości znajomych. natomiast jeśli chodzi o porownanie z fotką to proszę was - różnica poziomów jest duuuuużaaa ale jednak /jeśli zgodnie z obietnicami przyspieszą od stycznia działanie serwera/ to można to traktować jako dobry komunikator i wiedzę co słychać u starych znajomych ktoś tu dobrze to ogranął że wielbiciele serwisu dzielą się chyba ze względu na wiek. ja gdzie indziej się urodziłem, wychowalem /przeprowadzki osiedlowe również były/ potem gdzie indziej studia - obecnie studiuję już trzeci kierunek /wczesniej jeden rzuciłem a jeden skońćzyłem/ i przez spora moją mobilność i hulańczy tryb życia sporo osób się poznało. dobrze czasem wiedzieć co się z ludźmi dzieje bo niektóre znajomości mogą stać się nieocenione. mi to ułatwia przede wszystkim kontakt z ludźmi którzy porozjeżdżali się po świecie co do młodego milionera - ten przykład pokazuje że pieniądz nie jest wykładnikiem wiedzy, chłopak miał szczęście, jakiś plan i potrafił to wprowadzić w życie do tego świetny marketing i wszystko wyszło - on liczy pieniądze a my mu w tym pomagamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
A ja dzisiaj, dzięki naszej klasie odnalazłem koleżankę, którą poznałem 9 lat temu na obozie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a do mnie wczoraj dzieki naszej klasie napisala kolezanka z podstawowki, ktora teraz mieszka w hiszpani, ale jakos nam sie rozmowa nie kleila...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nasza klasa jest ok. Pomijam juz fakt ciaglego zamulenia serwerow, ale grajac kiedys w TC, przyzwyczailem sie do tego  Dzieki temu serwisowi udalo mi sie odswiezyc kontakty zarowno z ludzmi ze LO (najlepsza paczka) jak i szkoly podstawowej. Planowane sa juz spotkania klasowe po latach, fajnie znow bedzie zobaczyc te mordy  Napewno swerwis jest ok, sluzy wlasnie takiemu odnawianiu znajomosci. Gdyby nie on, nie wiedzialbym, ze jeden z najwiekszych lamusow w LO w mojej klasie, koles przystojny jak jaroslaw kaczynki, nie przykaldajacy(wtedy) wagi do higieny, bedzie juz szczeslliwym mezem i ojcem. Napewno bije inne serwisy chocby takie jak grono na leb.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|