|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Mafia Spirytusowa II LIGA ( awans z III )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Piast II Gliwice (awans do 2 ligi) jezeli to mozliwe to chcialbym zmienic nazwe na Piast Gliwice bo pierwsza druzyna Piasta juz chyba nie gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał wrobel_9: [qb]Witam nalogowcow! Bardzo chcialbym wziasc udzial w tych elitarnych rozgrywkach EEL.Mam nadzieje ze chociaz po srednim, ale bardzo zacietym udziale w Pucharze mam szanse pokazac na co naprawde stac moich zawodnikow w lidze na przestrzeni calego sezonu,gdyz nastapila zmiana sponsora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
:zobacz: Dodam tylko ze w pucharze wystepowalismy jako Kaputa Team,a nowy sponsor zazyczyl sobie zmiane nazwy i nowego logo na koszulkach - FC Barcelona.
Licze na pozytywne podejscie do mojego zgloszenia.
Czekam na odpowiedz w razie jakich kolwiek problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Czytaj uważniej posty innych - FC Barcelonę mamy w EEL od samego początku i menedżeruje jej Dany - musisz sobie wybrać inną nazwę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Witam!!
Fatycznie nie zauwazylem!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze dlatego ze jestem tutaj nowy! Tak wiec po ponownym rozpatrzeniu decyzji zarzadu co do "bylego" trenera postanowilismy utrzymac z nim wspolprace! Takze wracajac do nazwy Kaputa Team wiemy ze bedziemy musieli przy niej zostac i mamy nadzieje ze nie bedzie mialo to wplywu na przyjecie nas do EEL! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Drużyna Arki z chęcią wystąpi w IV edycji EEL, prezes jest dobrej myśli i chętnie by się założył z jakimś innym prezesem I ligowego klubu o to czyj klub będzie wyżej w kwalifikacji końcowej. Ciekawe czy znajdzie się ktoś chętny na mały zakładzik. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
TOTTENHAM HOTSPUR II LIGA ( awans z III )
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Oryginalnie wysłał Arko: [qb]Drużyna Arki z chęcią wystąpi w IV edycji EEL, prezes jest dobrej myśli i chętnie by się założył z jakimś innym prezesem I ligowego klubu o to czyj klub będzie wyżej w kwalifikacji końcowej. Ciekawe czy znajdzie się ktoś chętny na mały zakładzik. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] HAS-y kontra Arka. Co Ty na to ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Oryginalnie wysłał amRO: [qb][QUOTE]HAS-y kontra Arka. Co Ty na to ??[/qb] Zakład przyjmuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Zaproponuj stawkę zakładu (najlepiej na priv) , z mojej strony nie ma limitów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
Quens Park Rangers II liga (awans z III ligi)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Oryginalnie wysłał Arko: Zaproponuj stawkę zakładu (najlepiej na priv) , z mojej strony nie ma limitów.[/QB] Priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Arko ja tez chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Nie ma sprawy lok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , prezes Arki jest się gotów założyć z każdym. W tym sezonie szykujemy w Gdyni takie wzmocnienia, że wszystcy zostaniecie w tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wrzuć na priv stawkę zakładu.
A może by zrobić jakąś zbiorową zrzutkę i zwycięzca EEL miałby dodatkową satysfakcję finansową .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
FC Kolejorz Rzeszów tez przygotowywuje sie do nowego sezonu - 2 liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Anthrator Uznam powalczy o awans do 1 ligi. Gram chyba w 2 lidze,chyba że już awansowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
witam. oczywiscie zglaszam swoja druzyne FC Sarzyna City, ktora w II lidze pelnic bedzie role beniaminka ... pozdrawiam i powodzenia w nadchodzacym sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
GKS TYCHY - zgłasza się i niestety gramy w II lidze. (no cuż gdyby Van Nistelrooy strzelił karngo z Arsenalem w 92 minucie byłaby pierwsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
URANIA Ruda Śląska III liga
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Prem$ jesli znajdzie sie jeszcze miejsce dla kopciuszka to chetnie poprawadze druzyne Manchester Unitedmialem juz przyjemnosc brac udzial w 1 edycji z teog co pamietam nawet jakeis palyoffy osiagnalem. niestety brak czasu spowodowal ze zmuszony bylem zaprzestac. jak wnioskuje obowizuje ten Regulaminpozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
potwierdzam swój udział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
poprzednio grałem w III lidze a zespół nazywał się Pomorzanin a teraz chciałbym zmienić nazwę na (poprostu) PELE
P.S. nie wiem tylko czy jest taka możliwość i czy może być taka nazwa drużyny; bardzo bym prosił o odpowiedz
aa i jeszcze jedno; kiedy zaczynamy sezon??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Z powodu braku czasu ,muszę niestety zrezygnować z uczestnictwa w lidze EEL. W poprzednim sezonie wygrałem 3 ligę i awansowałem do 2 ligi ,mój klub to Deportivo La Coruna. Bawiłem sie z Wami przez jeden sezon i z pewnością bedzie mi brakować tej rywalizacji . Niestety są jednak sprawy ważniejsze i dla jasności potwierdzam że nie bedę brał udziału w najbliższym sezonie. Dzięki za grę w poprzednim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ps. Prem zerknij łaskawie na priva jeśli możesz
|
|
|
Link skopiowany do schowka