Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Mafia Spirytusowa II LIGA ( awans z III )

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
Piast II Gliwice (awans do 2 ligi) jezeli to mozliwe to chcialbym zmienic nazwe na Piast Gliwice bo pierwsza druzyna Piasta juz chyba nie gra.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał wrobel_9:
[qb]Witam nalogowcow!
Bardzo chcialbym wziasc udzial w tych elitarnych rozgrywkach EEL.Mam nadzieje ze chociaz po srednim, ale bardzo zacietym udziale w Pucharze mam szanse pokazac na co naprawde stac moich zawodnikow w lidze na przestrzeni calego sezonu,gdyz nastapila zmiana sponsora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

:zobacz:
Dodam tylko ze w pucharze wystepowalismy jako Kaputa Team,a nowy sponsor zazyczyl sobie zmiane nazwy i nowego logo na koszulkach - FC Barcelona.

Licze na pozytywne podejscie do mojego zgloszenia.

Czekam na odpowiedz w razie jakich kolwiek problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Czytaj uważniej posty innych - FC Barcelonę mamy w EEL od samego początku i menedżeruje jej Dany - musisz sobie wybrać inną nazwę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Witam!!

Fatycznie nie zauwazylem!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze dlatego ze jestem tutaj nowy! Tak wiec po ponownym rozpatrzeniu decyzji zarzadu co do "bylego" trenera postanowilismy utrzymac z nim wspolprace!
Takze wracajac do nazwy Kaputa Team wiemy ze bedziemy musieli przy niej zostac i mamy nadzieje ze nie bedzie mialo to wplywu na przyjecie nas do EEL! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Drużyna Arki z chęcią wystąpi w IV edycji EEL, prezes jest dobrej myśli i chętnie by się założył z jakimś innym prezesem I ligowego klubu o to czyj klub będzie wyżej w kwalifikacji końcowej. Ciekawe czy znajdzie się ktoś chętny na mały zakładzik. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
TOTTENHAM HOTSPUR II LIGA ( awans z III )

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Quote
Oryginalnie wysłał Arko:
[qb]Drużyna Arki z chęcią wystąpi w IV edycji EEL, prezes jest dobrej myśli i chętnie by się założył z jakimś innym prezesem I ligowego klubu o to czyj klub będzie wyżej w kwalifikacji końcowej. Ciekawe czy znajdzie się ktoś chętny na mały zakładzik. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
HAS-y kontra Arka. Co Ty na to ??

Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Quote
Oryginalnie wysłał amRO:
[qb][QUOTE]HAS-y kontra Arka. Co Ty na to ??[/qb]
Zakład przyjmuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Zaproponuj stawkę zakładu (najlepiej na priv) , z mojej strony nie ma limitów.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
Quens Park Rangers II liga (awans z III ligi)

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Quote
Oryginalnie wysłał Arko:
Zaproponuj stawkę zakładu (najlepiej na priv) , z mojej strony nie ma limitów.[/QB]
Priv.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Arko ja tez chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Nie ma sprawy lok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , prezes Arki jest się gotów założyć z każdym. W tym sezonie szykujemy w Gdyni takie wzmocnienia, że wszystcy zostaniecie w tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wrzuć na priv stawkę zakładu.

A może by zrobić jakąś zbiorową zrzutkę i zwycięzca EEL miałby dodatkową satysfakcję finansową .

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
FC Kolejorz Rzeszów tez przygotowywuje sie do nowego sezonu - 2 liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Anthrator Uznam powalczy o awans do 1 ligi.
Gram chyba w 2 lidze,chyba że już awansowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
witam. oczywiscie zglaszam swoja druzyne
FC Sarzyna City,
ktora w II lidze pelnic bedzie role beniaminka ... pozdrawiam i powodzenia w nadchodzacym sezonie

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
GKS TYCHY - zgłasza się i niestety gramy w II lidze. (no cuż gdyby Van Nistelrooy strzelił karngo z Arsenalem w 92 minucie byłaby pierwsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
URANIA Ruda Śląska
III liga

Pozdro

Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Prem$ jesli znajdzie sie jeszcze miejsce dla kopciuszka to chetnie poprawadze druzyne

Manchester United

mialem juz przyjemnosc brac udzial w 1 edycji z teog co pamietam nawet jakeis palyoffy osiagnalem. niestety brak czasu spowodowal ze zmuszony bylem zaprzestac.

jak wnioskuje obowizuje ten Regulamin

pozdr

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
potwierdzam swój udział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

poprzednio grałem w III lidze a zespół nazywał się Pomorzanin a teraz chciałbym zmienić nazwę na (poprostu) PELE

P.S. nie wiem tylko czy jest taka możliwość i czy może być taka nazwa drużyny; bardzo bym prosił o odpowiedz

aa i jeszcze jedno; kiedy zaczynamy sezon??

Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Z powodu braku czasu ,muszę niestety zrezygnować z uczestnictwa w lidze EEL. W poprzednim sezonie wygrałem 3 ligę i awansowałem do 2 ligi ,mój klub to Deportivo La Coruna. Bawiłem sie z Wami przez jeden sezon i z pewnością bedzie mi brakować tej rywalizacji . Niestety są jednak sprawy ważniejsze i dla jasności potwierdzam że nie bedę brał udziału w najbliższym sezonie. Dzięki za grę w poprzednim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ps. Prem zerknij łaskawie na priva jeśli możesz

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec), 1,787 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1