|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Gram dalej.
Lazio Rzym - II liga (spadek).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
Gram dalej II liga (awans) DKS TARGÓWEK
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Ekstraklasa :5gw: Dragon Swinoujscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309 |
FC Barcelona II liga w tym sezonie napewno powalczymy o I lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
WayeThe Unnited również gra w 2 lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Oryginalnie wysłał WayeThe: [qb]WayeThe Unnited również gra w 2 lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam[/qb] Oczywiscie United <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
Preston - a prezes zapomniał o pucharze. II liga.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Chciałbym zgłosić do elitarnych rozgrywek klub Polonia Warszawa. Jestem debiutantem, więc jeżeli taki klub już tu gra - proszę o info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 232 |
Witam!
Wu Tang Clan
Zglaszam wielka chec udzialu w lidze.Co prawda w pucharze wystepuje z ramienia ligii okregowej bo to moja pierwsza edycja w EEL,ale moi chlopcy sa glodni gry i rywalizacji na boiskach i nie moge ostudzic ich zapalalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Domyslam sie ze startowal bym, w 3 lidze,ale to nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Czekam na odzew w razie problemow.Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jak zwykle zwarty i gotowy wiejski klub sportowy - Esmeralda Boys
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Los Pocracos oczywiście planują zrobić miazgę z przeciwników:-) I'm in! PoZdrówko Jędrzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Frycowe w ekstraklasie zapłacaone, taraz jedziemy po mistrza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Newcastle UTD
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602 |
Kalesony Sokratesa II Liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
apofis potwierdzam - Wolverhampton II liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Witam nalogowcow! Bardzo chcialbym wziasc udzial w tych elitarnych rozgrywkach EEL.Mam nadzieje ze chociaz po srednim, ale bardzo zacietym udziale w Pucharze mam szanse pokazac na co naprawde stac moich zawodnikow w lidze na przestrzeni calego sezonu,gdyz nastapila zmiana sponsora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
:zobacz: Dodam tylko ze w pucharze wystepowalismy jako Kaputa Team,a nowy sponsor zazyczyl sobie zmiane nazwy i nowego logo na koszulkach - FC Barcelona.
Licze na pozytywne podejscie do mojego zgloszenia.
Czekam na odpowiedz w razie jakich kolwiek problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam jestem debiutantem i chciałbym się zapisać
Nazwa drużyny Kocierz Burza
Kwas
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki
I liga
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Treviso oczywiście będzie bronić tytułu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka