Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Wedlug mnie typ na Ahonena bardzo dobry , ale jeszcze lepszym typem wydaje mi sie Ahonen 1-6 po kursie 1.7 w profie , mysle ze Ahonen bez problemu powinnien zakwalifikowac sie do 6 .

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#98 Profesjonał

Thomas Morgenstern zwycięstwo 1.60
Andreas Kuettel - Matti Hautamaeki 1, 1.58

Kurs: ---> 2.53
Stawka: ---> 4000 zł (7 x 500 + 2 x 250)
Pwk: ---> 9108 zł (7 x 1138,50 + 2 x 569,25)




Biegłem do Profesora jak Asafa Powell, żeby to wysłać i się udało grin
Nie zdążyli jeszcze skorygować kursów, po treningach i tak oto załapałem się na promocję. U Kitela widać, że forma rośnie, jest u siebie i gospodarze zawsze w takich konkursach są wysoko. Matti bezbarwny, zbytnio się nie przykłada do tych skoków, chyba myślami już jest przy MŚ w Lotach, gdzie będzie jednym z faworytów.
Morgi po nokaucie na pierwszym treningu, teraz widzę trochę spuścił z tonu. Tu może zbytnio się pospieszyłem, ale zachowuję spokój. Schliri jednak jest coraz mocniejszy i w razie czego skontruję na jego zwycięstwo. Jednak nie zmieniam zdania, że to Morgi jest bitym faworytem, poza dalekimi skokami, również imponuje pięknym stylem, a wysokie noty mogą mieć decydujące znaczenie.

uwaga wer890, weź chłopie przestań robić bałagan, zamiast napisać to w temacie o skokach, to mi tu zamęt wprowadzasz. Jedna prośba - wpisy, które mają małą wartość merytoryczną, są zbędne i sugerowałby ich unikać.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#99 Profesjonał

Gregor Schlierenzauer zwycięstwo 7.00

Kurs: ---> 7.00
Stawka: ---> 900 zł (3 x 300)
Pwk: ---> 5670 zł (3 x 1890)




#100 Profesjonał

Gregor Schlierenzauer miejsce 1-3 1.80
Roman Koudelka - Michael Neumayer 2, 1.33
Andreas Kuettel - Matti Hautamaeki 1, 1.19

Kurs: ---> 2.85
Stawka: ---> 2500 zł (5 x 500)
Pwk: ---> 6412,50 zł (5 x 1282,50)




Chcę z czystym sumieniem obejrzeć konkurs, więc musiałem skontrować na Schliriego grin

To jedna z moich ulubionych skoczni." - mówi "Schlieri". Nie ukrywa, iż chciałby jak w ubiegłym roku odnieść tutaj zwycięstwo. "Chciałbym stanąć na najwyższym stopniu podium i w końcu pokonać Morgiego." - - kończy 17 - latek

Ja mu wierzę, jest super mocny. Powinien dzisiaj przerwać serię Morgiego. Choć dla mnie idealnym wyjściem byłoby 2-gie miejsce za starszym kolegą wink

Wszystkim stawiającym Schliri - Kuettel na 2, życzę dużo szczęścia, bo będziecie go potrzebować grin

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#101 STS

Gregor Schlierenzauer - Tom Hilde 1, 1.50
Adam Małysz - Martin Cikl 1, 1.25

Kurs: ---> 1.88
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 5076 zł (3 x 1692)




STS jako jedyny racjonalnie myślący bukmacher z naziemnych wystawił ofertę do 11.00, więc zagrałem u nich.

Wczoraj w pierwszym skoku u Schliriego wypadek przy pracy, dzisiaj powinno być w normie, czyli minimum podium.
Adam co jak co, ale z Ciklem wygra bez problemu. Nawet przy słabszych warunkach, dramatycznie skoków nie psuje, a w chociaż jednej serii powinien odskoczyć kilka metrów młodemu Czechowi.

Chciałbym jeszcze specjalnie pogratulować firmie Profesjonał - Fortuna. Skoki można było u nich obstawiać do 10.00, a o tej samej 10.00 dopiero otwierają punkty. shocked
Brawo dla 'największego środkowoeuropejskiego dostawcy zakładów bukmacherskich' crazy

Po tym kuponie zrobię podsumowanie tematu.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Podsumowanie po Świętach, teraz zwyczajnie nie mam na to ochoty.

Jak w pewnym momencie miałem dużo szczęścia przy poszczególnych kuponach, tak ostatnie konkursy skoków, to jedno wielkie fatum. Wszystko postaram się streścić w dokładniejszym bilansie po Świętach. Póki co, zapominam o takich sprawach jak bukmacherka i koncentruję się na ważniejszych wartościach.
Zdaję sobie sprawę, że zysku pozostało niewiele, a yield wynosi poniżej 5%, dlatego proszę o przeniesienie tematu do PP. Lubię być uczciwy i nie mam zamiaru siedzieć w EPP na krzywusa.

Powracam na T4S, mam nadzieję z większym entuzjazmem i wiarą, że pech w końcu mnie opuści!



Życzę wszystkim Wesołych Świąt w rodzinnym gronie smile

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#79 -5000 zł
#80 -5000 zł
#81 -5000 zł
#82 -1000 zł
#83 -1000 zł
#84 -5000 zł
#85 -2500 zł
#86 +386 zł
#87 +6315 zł
#88 -3500 zł
#89 przez przypadek pominięte confused
#90 -1000 zł
#91 -3000 zł
#92 +4066 zł
#93 +4170,30 zł
#94 -1000 zł
#95 -2000 zł
#96 +2589,90 zł
#97 -2000 zł
#98 +5108 zł
#99 -900 zł
#100 -2500 zł
#101 -3000 zł




Mała analiza tych fatalnych wyników, po kolei:

#79 - Od tego się zaczęło... Właściwie ten link wystarczy za komentarz
Klik [pl.youtube.com]
puke triumph lyubertsy
Pięknego buzzer beater'a dostali od pół-amatorów ze Szwajcarii. Ale druga sprawa to wiedząc, że temat jest tak oklepany postawiłem Ruskich po 1.10 na wyjeździe i to w ULEB-ie.

#80 - Tu zdecydowałem się dosłownie w ostatniej chwili. Choć chodził mi ten mecz po głowie przez dwa dni. Wszyscy wiedzieli o wielkich osłabieniach CSKA. Ostatecznym impulsem, który zadecydował o tym, że postawiłem, był brak Siskauksasa. Wtedy na szybko patrząc na poprzednie mecze CSKA, wydawało się że Ruskie mają tylko 6 pełnowartościowych zawodników do gry. TAU podobno mocne, szczególnie u siebie, mecz w TV, to w końcu postawiłem. No i tu jestem na siebie szczególnie zły, że taki syf obstawiłem. To całe TAU zasrane tak cienkie było, że zmuszony byłem w połowie trzeciej kwarty przełączyć kanał. Jednak wielka padlina, gra na poziomie Puzzli. Messina pokazał temu tłukowi Spahiji, gdzie jego miejsce. Swoją drogą CSKA wszystko siedziało, szczególnie Andersen, nawet młodzi ruscy zadaniowcy robili co chcieli. Ogólnie WIELKIM BŁĘDEM było stawianie tego meczu.

#81 - Tu nie mam pojęcia co się stało. Gdyby cofnąć czas, postawiłbym to samo. Patrząc co się teraz dzieje, wręcz nierealne, że ktoś mógł pokonać Austriaków. Ale niestety z perspektywy czasu widać, że 'skocznia cudów' w Kuusamo zrobiła swoje. No i Loitzl, który zepsuł oba skoki i na nic wysiłki pozostałych. Teraz ten sam Wolfgang jest na 3 miejscu w PŚ. Po prostu sensacja, wielka niespodzianka, takie też się czasem zdarzają.

#82, 83, 84 - Najgorsze co może być, chęć odegrania się po wcześniejszych porażkach, fatalny błąd. Zwłaszcza na konkursie w Kuusamo. Lappi po feralnej 2 serii, do dzisiaj nie może się pozbierać crazy

#85 - Po co zachciało mi się bawić w jakieś kosmiczne handi z żółtymi w ręczną? Nie wiem, głupota totalna.

#88 - Schliri confused Tu zwyczajnie się zdziwiłem...

#90 - Po pierwszej serii Adam w czołówce 92 metry, BER okolice drugiej/trzeciej dziesiątki - 88,5 metra po zachwianym lądowaniu. Różnica ponad 10 pkt. W co chwila przerywanej 2 kolejce Norweg 94,5 m., Adam 89,5 i suma sumarum 0,5 pkt górą Romoeren. Pewne 2286 zł to już wspomnienie.

#91 - Po pierwszym skoku bezpieczna przewaga Kofiego (92 m.) nad Hilde (90,5 m.) plus lepsze noty. W drugiej serii Norweg korzysta z trochę lepszych warunków i ostatecznie jest lepszy o 1 pkt (pół metra). 7047 zł papa

#94 - Pary wyglądały na dobre, okazało się co innego.

#95 - Chciałem za 5k kupon #93, ale panna powiedziała, że system przyjął tylko za 3100. No to zamiast odczekać i jeszcze raz spróbować, to zamieniłem Koflera 1-15 i Loitzla 1-15 na Małysza 1-15 i Damjana 1-15, za pozostałe 2k.
Oczywiście musiał mnie powieźć słoweński krasnoludek, zajmując 17 miejsce. Zawsze skacze świetnie, tylko go obstawię i od razu jest daleko.
Właściwie te 2 konkursy w Villach to było apogeum pecha, aż się nie chce w to uwierzyć blush

#97 - Kupon wyglądał dobrze, ale co się z Jankiem w Engelbergu stało, to nie wiem.

#99 - Kontra na Schliriego, jak się okazało zbędna.

#100 - Schliri zepsuł pierwszy skok i mimo znakomitego drugiego, zabrakło do podium niecałe 2 pkt. Wielka szkoda, bo ten kupon powinien wejść.

#101 - Tu gratuluję STS-owi, nieźle trafili z tym Ciklem. Cieszyłem się, że skaczą w 2 serii jeden po drugim, bo to była gwarancja, że będą w równe warunki. Okazało się to jednak zabójcze. Warunki nie warunki, póki co Adam jest słaby, takie są fakty. Przy tylnim wietrze pewnie by doświadczeniem spokojnie przeskoczył Czecha, ale właśnie przedni wiatr + wyższa belka spowodowały, że tacy zawodnicy jak Cikl mogli odlecieć.



Teraz wystarczy tylko wyciągnąć wnioski... grin

4 skocznie, Australian - powalczymy smile





kasa Bilans po 100 kuponach
Pieniądze postawione: 200 500zł
Pieniądze wypłacone: 207 255,20 zł
Zysk/strata: +6755,20 zł
Yield: +3,3%
Skuteczność kuponów: 59/100 ---> 59%
Skuteczność typów: 283/325 ---> 87%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 148/163 ---> 91%
Skoki 25/43 ---> 58%
kosz 36/40 ---> 90%
siatka 35/37 ---> 94%
futbol 26/26 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
P.Ręczna 1/2 ---> 50%

Dołączył: Dec 2007
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 67
suazo brawo!
Masz super wyniki!
Nie stawiaj skoków (duża loteria) a zrobisz wielką fortunę:D.
Choć i tak w skokach 58% to dużo!

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#101 Toto-Syf

Michael Neumayer - Jernej Damjan 1, 1.55
Janne Ahonen - Wolfgang Loitzl 1, 1.50
Gregor Schlierenzauer - Bjoern Einar Romoeren (seria KO) 1, 1.18

Kurs: ---> 2.74
Stawka: ---> 1700 zł (5 x 200 + 2 x 350)
Pwk: ---> 4192,20 zł (5 x 493,20 + 2 x 863,10)




#102 Toto-Syf

Michael Neumayer - Jernej Damjan 1, 1.55
Janne Ahonen - Wolfgang Loitzl 1, 1.50
Adam Małysz - Andreas Kuettel 1, 1.45
Gregor Schlierenzauer - Bjoern Einar Romoeren (seria KO) 1, 1.18

Kurs: ---> 3.98
Stawka: ---> 300 zł
Pwk: ---> 1074,60 zł




Coś dzisiaj nie mogłem na nic się zdecydować w ofercie profa i sts, więc zagrałem w toto-syfku. Ktoś tam pisał, że taki uczciwy bukmacher bo nie ma kombinacji laugh Chciałem tylko Neumayera i Janka zagrać, to trzeba było dołożyć trzecią kombinację. Powinienem ich olać, ale szkoda mi był straconego czasu i zostania z niczym. Padło więc na Schliriego, choć trochę obaw mam. Wolę nie myśleć, co będzie jak to co chciałem wejdzie, a Szliri by zawalił mad
Jestem jednak optymistycznie nastawiony. Janne na 4 skocznie jak zawsze dobrze przygotowany, Loitzl bardzo stabilny, ale tych paru metrów zawsze mu brakuje.
Neumayer z kolei u siebie powinien być wysoko, ktoś te tłumy Niemców pod skocznią musi ucieszyć. Damjan specjalnej roli odegrać nie powinien.
Na drugim kuponie dołożyłem Adama. Czy wraca do gry? Po części zobaczymy już dziś grin

Podobno strasznie zmienne warunki smirk Trochę loterii będzie, oby nie za dużo...

PS. Numeracja kuponów od #101, żeby się wszystko zgadzało.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#101 Toto-Syf

Michael Neumayer - Jernej Damjan 1, 1.55 7 miejsce - 14 miejsce piwo
Janne Ahonen - Wolfgang Loitzl 1, 1.50 3 miejsce - 6 miejsce hura piwo
Gregor Schlierenzauer - Bjoern Einar Romoeren (seria KO) 1, 1.18 136 m (145,8 pkt) - 121,5 m (108,2 pkt) grin

Kurs: ---> 2.74
Stawka: ---> 1700 zł (5 x 200 + 2 x 350)
Pwk: ---> 4192,20 zł (5 x 493,20 + 2 x 863,10)

+2492,20 zł hura

Mistrzowski skok tej drugiej serii, dzięki Janek! hura

Kupon bardzo dobry, a wydawałoby się, że ten wyskok Loitzla z niczego, znowu przekreśli sprawę. Jest na szczęście druga seria i jest Janek fajter grin
99 miejsce na podium w karierze, szacunek piwo

[Linked Image]



Originally Posted by Suazo
#102 Toto-Syf

Michael Neumayer - Jernej Damjan 1, 1.55 7 miejsce - 14 miejsce piwo
Janne Ahonen - Wolfgang Loitzl 1, 1.50 3 miejsce - 6 miejsce hura piwo
Adam Małysz - Andreas Kuettel 1, 1.45 17 miejsce - 10 miejsce papa
Gregor Schlierenzauer - Bjoern Einar Romoeren (seria KO) 1, 1.18 136 m (145,8 pkt) - 121,5 m (108,2 pkt) grin

Kurs: ---> 3.98
Stawka: ---> 300 zł
Pwk: ---> 1074,60 zł

-300 zł smirk



Dzięki Adaś, po raz kolejny dałem się nabrać smirk Pierwszy skok średni, jeszcze był do zrozumienia, ale w drugiej serii liczyłem, że pójdzie na całość. Dobrze, że sparzony poprzednimi kuponami, dałem tylko tak lekko na Adama. A tak prawdę mówiąc miałem dać z Koflerem, ale chyba zadziałała klątwa tego sezonu wink

Villach #1, Adam - Romoeren ... 2286 zł papa
Engelberg #2, Adam - Cikl ... 5076 zł papa
Oberstdorf, Adam - Kuettel ... 1074,60 zł papa

8436,60 zł się nazbierało shocked mad

Adaś wierzę, że dasz jeszcze to odrobić w tym sezonie laugh



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 202 500zł
Pieniądze wypłacone: 211 447,40 zł
Zysk/strata: +8947,40 zł
Yield: +4,41%
Skuteczność kuponów: 60/102 ---> 59%
Skuteczność typów: 286/329 ---> 87%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 148/163 ---> 91%
Skoki 28/47 ---> 60%
kosz 36/40 ---> 90%
siatka 35/37 ---> 94%
futbol 26/26 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
P.Ręczna 1/2 ---> 50%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#103 Tipsport

Klasyfikacja Generalna TCS
Martin Cikl - Daiki Ito 2, 4.19

Kurs: ---> 4.19
Stawka: ---> 200 zł
Pwk: ---> 754,20 zł




#104 Tipsport

Konkurs Ga-Pa
Dmitry Vassiliev miejsce 1-15 2.00
Janne Ahonen - Wolfgang Loitzl 1, 1.40

Kurs: ---> 2.80
Stawka: ---> 700 zł
Pwk: ---> 1764 zł




#105 Toto-Syf

Ivan Ljubicic - Stefan Koubek 1, 1.45
Gregor Schlierenzauer - Wolfgang Loitzl 1, 1.20
Thomas Morgenstern - Tom Hilde 1, 1.17
Vera Zvonareva - Sacha Jones 1, 1.05
Rafael Nadal - Mathieu Montcourt 1, 1.03

Kurs: ---> 2.20
Stawka: ---> 600 zł (2 x 300)
Pwk: ---> 1188 zł (2 x 594)





Na zakończenie roku, takie wynalazki smile

Od początku zaciekawił mnie zakład na Ito w pojedynku z Ciklem. Japończyk swoją nieobecność w 50 konkursu w Oberstdorfie, może w dużym stopniu zrzucić na Tepesa, który po raz kolejny po części wydrukował wyniki. Podobny los spotkał nieźle przecież skaczących Korniłova i Kasai'ego. Cikl ledwo, ledwo dostał się do konkursu, ale jest ogólnie słabiutki. Engelberg to chyba był jednorazowy wyskok. Przed nami jeszcze 3 konkursy, dlatego ten kurs uważam za wzięty z kosmosu. Teraz równie dobrze Ito może wejść do 2 serii, a Czech wylądować poza 50 i sytuacja obróci się o 180 stopni. Chciałem spróbować za 1000, to cykory z tipsportu zgodziły się tylko za 200. I jeszcze spadł kurs z 4,66 na 4,19. Kiedyś lubiłem u nich grać, ale teraz niestety robi się podobne bagno jak toto-syf.

Drugi kupon był spontaniczny, na miejscu tworzony. Vassiliev coraz lepiej sobie poczyna, uważam, że ma bardzo duże szanse na czołową 15. Dlatego po niezłym kursie postanowiłem zaryzykować. Janne wczoraj wyciągnął mi kupon z krytycznej sytuacji, widać że jest mocny, dalej na niego stawiam. Loitzl bardzo dobrze sobie radzi, ale nie zmieniam zdania, że na Janka to za mało.

Trzeci kupon obstawiłem przed chwilą. Po prostu chciałem znowu poczuć smak tenisika grin Lubię Ljubę, broni on tutaj punktów za zwycięstwo, pierwszą rundę powinien przejść. Pozostałe pozycje wyglądają na formalności, ale zobaczymy.



Jakie Ga-Pa, taki cały rok laugh
Także wszystkiego najlepszego, oby ten początek i cały 2008 był udany piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#104 Tipsport

Konkurs Ga-Pa
Dmitry Vassiliev miejsce 1-15 2.00 13 miejsce ooo
Janne Ahonen - Wolfgang Loitzl 1, 1.40 2 miejsce - 10 miejsce smile

Kurs: ---> 2.80
Stawka: ---> 700 zł
Pwk: ---> 1764 zł

+1064 zł smile

[Linked Image]


Originally Posted by Suazo
#105 Toto-Syf

Ivan Ljubicic - Stefan Koubek 1, 1.45 6:4 6:4 [Linked Image]
Gregor Schlierenzauer - Wolfgang Loitzl 1, 1.20 1 miejsce - 10 miejsce [Linked Image]
Thomas Morgenstern - Tom Hilde 1, 1.17 6 miejsce - 8 miejsce [Linked Image]
Vera Zvonareva - Sacha Jones 1, 1.05 6:0 6:1 [Linked Image]
Rafael Nadal - Mathieu Montcourt 1, 1.03 6:2 6:4 [Linked Image]

Kurs: ---> 2.20
Stawka: ---> 600 zł (2 x 300)
Pwk: ---> 1188 zł (2 x 594)

+588 zł smile

[Linked Image]



Piękny skok w Nowy Rok [Linked Image]

Jest coraz lepiej, nareszcie skoki wchodzą jak należy. Kupon z tipsportu bardzo dobry, był wart nawet większych pieniędzy. Dmitry w 15 to był świetny typ, gdyby jeszcze przyjaciel z Rasiji nauczył się co to telemark, to nawet mała niepewność przed drugą serią, byłaby zbędna. Janek ponownie pokazał klasę, ale Schliri zaskoczył wszystkich błyskiem geniszu w drugim skoku smile

Setne miejsce na podium Janne, to też naprawdę wyczyn niesamowity! Tyle lat na najwyższym poziomie [Linked Image]
Życzę mu tego bezprecedensowego 5-ego triumfu w TCS. Schliri ma jeszcze czas, a Morgi trochę przesadza z pewnością siebie.

Drugi kupon, raczej spisałem na straty, za bardzo nie wierzyłem, że Hilde tak zepsuje drugi skok, ale tylko się cieszyć smile Oprócz dobrych typów, właśnie to szczęście musi być! grin Tenisik na początek bez problemów, Ljuba nie zawiódł.

Ho ho, nawet yield jest powyżej 5% wink Nie pozostaje nic innego, jak z rozbudzonym apetytem czekać na Innsbruck.



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 203 800zł
Pieniądze wypłacone: 214 399,40 zł
Zysk/strata: +10 599,40 zł
Yield: +5,2%
Skuteczność kuponów: 62/104 ---> 60%
Skuteczność typów: 293/336 ---> 87%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 151/166 ---> 91%
Skoki 32/51 ---> 63%
kosz 36/40 ---> 90%
siatka 35/37 ---> 94%
futbol 26/26 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
P.Ręczna 1/2 ---> 50%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#106 Tipsport

Klasyfikacja Generalna TCS
Janne Ahonen miejsce 1-3 1.40
Gregor Schlierenzauer miejsce 1-3 1.10
Adam Małysz - Jernej Damjan 1, 1.22

Kurs: ---> 1.88
Stawka: ---> 5000 zł (10 x 500)
Pwk: ---> 8460 zł (10 x 846)




Czas powrócić do gry grubiej. Trzeba wreszcie przełamać serię wtop na wysokich stawkach, a ten kupon wydaje się być do tego idealny.
Grałem to rano, potem okazało się, że w Innsbrucku nici ze skakania. Jutro konkurs, także poważnie zagrożony, zobaczymy czy się odbędzie. Nawet jak tak, to prawdopodobnie bez KO, więc konkurenci w walce o podium dla Janne i Schliriego, będą skakać w bardzo podobnych warunkach. Jeśli w ogóle można mówić o jakimś zagrożeniu, bo takowego nie widzę w chimerycznym TomTomie Hilde (22,1 pkt starty do Janne - ponad 12 metrów), ani tym bardziej w Neumayerze, Ammannie czy Loitzlu (wszyscy około 20 metrów z tyłu).
Janek, o czym wielokrotnie już pisałem, to jest klasa sama w sobie. Założył sobie cel wygrać TCS i konsekwentnie do niego dąży. Skacze znakomicie, jest w świetnej formie i ma ogromne doświadczenie, co jest w takim turnieju niezwykle ważne. Ma duże szanse by wygrać, a jak sztuka ta mu się nie uda, to chociaż na pocieszenie zostanie mu miejsce na podium.
Schliri z kolei nabiera coraz większego tempa. Mógł już zwyciężyć w Oberstdofie, ale przeszkodziły warunki. Wszyscy widzieli - Morgi 0,0 i 0,2 pod narty, Gregor 1,4 i 1,7 w plecy shocked W Ga-Pa udowodnił, że ma aspiracje na zwycięstwo, drugi skok był perfekcyjny. Jak sam mówi, chce powtórzyć wyczyn Ahonena sprzed 3 lat, czyli wygrać 3 konkursy TCS z rzędu. Jeśli wiatr nie będzie rozdawał kart, uważa swoją wygraną w Innsbrucku, za bardzo realną, co byłoby dopełnieniem jego marzeń. Przewaga nad pozostałymi jeszcze o 3,4 pkt większa niż Janne.
Jako trzecie zdarzenie, mimo wszystko Adam wink Co jak co, ale tym razem naprawdę nie może zawieść. Jego przewaga nad Damjanem to 16,2 pkt, czyli dokładnie 9 metrów. Adaś, raz lepiej, raz gorzej, ale zawsze przyzoity poziom trzyma. Nie zdarza mu się psuć skoków. A gdy skoczy trochę lepiej, to od razu odskakuje kilka metrów, takim zawodnikom jak Damjan. Słoweniec ustabilizował się w okolicach 15 miejsca i wielkich perspektyw na wyższe lokaty nie ma. Przyzwoicie, ale brakuje metrów. Także Małysz, nawet jak zacznie cieniować, to najwyżej utrzyma te ok. 15 pkt przewagi, a jak znowu wskoczy na swój dobry poziom, to odleci krasnalowi kolejne dobrych kilka metrów.
Myślę, że jedynym zagrożeniem, mogłoby by coś takiego, jak rok temu w Kuusamo, gdzie chyba tylko Morgi z czołowej 15, wszedł do drugiej serii wink Ale to jest TCS, na żadne cuda Hofer nie może sobie pozwolić, więc najwyżej konkurs zostanie odwołany.
Jest pomysł rozegrania 2 konkursów w Bischofshofen, wtedy byłbym zupełnie spokojny. Jedna z najbardziej przewidywalnych skoczni, gdzie ciężko zepsuć skok.

Trzeba czekać na rozwój wydarzeń i zobaczymy co los przyniesie.

Ja o swój kupon jestem spokojny smile

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#107 STS

Bischofshofen - 1 konkurs
Dmitry Vassiliev - Martin Schmitt 1, 1.60
Thomas Morgenstern - Adam Małysz 1, 1.20

Kurs: ---> 1.92
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 5184 zł (3 x 1728)




Na opis czasu brak.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#107 STS

Bischofshofen - 1 konkurs
Dmitry Vassiliev - Martin Schmitt 1, 1.60 4 miejsce - 11 miejsce
Thomas Morgenstern - Adam Małysz 1, 1.20 2 miejsce - 9 miejsce

Kurs: ---> 1.92
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 5184 zł (3 x 1728)

+2184 zł



Originally Posted by Suazo
#103 Tipsport

Klasyfikacja Generalna TCS
Martin Cikl - Daiki Ito 2, 4.19 38 miejsce - 56 miejsce stop

Kurs: ---> 4.19
Stawka: ---> 200 zł
Pwk: ---> 754,20 zł

-200 zł



Originally Posted by Suazo
#106 Tipsport

Klasyfikacja Generalna TCS
Janne Ahonen miejsce 1-3 1.40 1 miejsce [Linked Image]

Gregor Schlierenzauer miejsce 1-3 1.10 12 miejsce puke
Adam Małysz - Jernej Damjan 1, 1.22 4 miejsce - 18 miejsce

Kurs: ---> 1.88
Stawka: ---> 5000 zł (10 x 500)
Pwk: ---> 8460 zł (10 x 846)

-5000 zł


Ja pier dolę, czy po czymś takim, jakikolwiek komentarz jest jeszcze potrzebny?

Nie do wiary, NIE - DO - WIA-RY.

Jakbym wywołał tę sytuację z Kuusamo. A wystarczyłoby, żeby Schliri wszedł tylko do 30 shocked
Pomijając te pier... warunki i Tepesa idiotę, to tak się kończy pajacowanie. Na pytanie od Hellera, jak zamierza odrobić straty, odpowiada, że 150 metrów z telemarkiem, to żaden problem. Sodówka uderza do głowy blush A właśnie te warunki były testem mocy. Janek przeszedł go w mistrzowskim stylu, Morgi wyszedł obronną ręką, a Gregorek niestety dał ciała.

"Pod koniec pierwszej serii warunki były bardzo ciężkie i niezwykle trudno było o dobry skok. Ja miałem niestety dodatkowo problem z wiązaniem. Przy wybiciu jedno z wiązań nie zadziałało tak jak trzeba, co zaważyło na całym locie. Przez cały czas jedna narta nie szła równo i musiałem z tym walczyć, co niestety nie do końca mi się udało" - tłumaczy Schlierenzauer.

"Ten skok nie był najlepszy w moim wykonaniu, ale w głównej mierze zawiniło wiązanie. Cóż mogę rzec, za tydzień kolejny konkurs i zamierzam dalej walczyć" - zakończył Austriak.


Faktycznie, jak oglądam jeszcze raz ten SKOK [youtube.com] , to strasznie ściągało mu tą lewą nartę, coś było na rzeczy. Gdyby nie to, te 5 metrów dalej byłoby realne i awans do drugiej serii, co by mi w zupełności wystarczało. A tak kasa, którą już wczoraj w głowie zaksięgowałem i cieszyłem się ze znacznego odrobienia start, w ułamku sekundy pozostała wspomnieniem. A miałem grać tylko Janne i Adama, to pomyślałem, że Schliri przecież bez problemu będzie na podium, to można dorzucić. Do tego brak systemu KO, a gdyby były pary, to nawet przy takim skoku, awans do drugiej serii to formalność.

Widocznie tak miało być puke Kur... pech.

Niezłą niespodziankę Gregor sprawił sobie, kibicom i typującym na 18-naste urodziny, które obchodzi dzisiaj, czyli 7 stycznia. Weź chłopie tyle nie kozacz, skoncentruj się na dalekich skokach, to dasz jeszcze trochę kasy zarobić i samemu dużo osiągniesz.



Tymczasem, pozostaje w fatalnym nastroju, czekać na kwale do AO.




kasa Bilans
Pieniądze postawione: 212 000zł
Pieniądze wypłacone: 219 583,40 zł
Zysk/strata: +7583,40 zł
Yield: +3,57%
Skuteczność kuponów: 63/107 ---> 59%
Skuteczność typów: 297/342 ---> 87%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 151/166 ---> 91%
Skoki 36/57 ---> 63%
kosz 36/40 ---> 90%
siatka 35/37 ---> 94%
futbol 26/26 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
P.Ręczna 1/2 ---> 50%

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Rzeczywiście Impossible jest nothing. Także to, że nie pozamykali nam kuponów Schliri, Loitzl i Ammann(ci dwaj to już mi tylko, z czego Loitzl do spółki z Gregiem a Ammann solo:|), gdzie wystarczyło wejść do 30.

Powodzenia.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Miałem chwlę czasu i akurat natrafiłem na Twój temat.
Gdyby nie te skoki to chyba mógłbyś sobie żyć z bukmacherki.
Rezultaty super. A skoki to można sobie pograc za grosze co chyba dobitnie pokazał ostatni konkurs czterech skoczni.
Pozdrawiam Teo

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#108 Tipsport

Prokom Trefl Sopot - Virtus VidiVici Bolonia 1, 1.58
Yanina Wickmayer - Katie O'Brien 1, 1.54
Turcja - Serbia 2, 1.30
Ekaterina Bychkova - Seiko Okamoto 1, 1.20

Kurs: ---> 3.79
Stawka: ---> 1000 zł (3 x 300 + 100)
Pwk: ---> 3411 zł (3 x 1023,30 + 341,10)




Buszmen, widziałem Twoje kupony na generalkę, typowane na początku Turnieju. Typy świetnie wyselekcjonowane, wielka szkoda, wielu ten deszcz w Bischofshofen zapamięta na długo. Jeszcze dużo konkursów przed nami, także nie można składać broni. Również życzę powodzenia przy kolejnych konkursach, bo typy są dobre, tylko ten pech... mad

TEO - nie traktuję bukmacherki, jako rzeczy, z której miałbym żyć. Gdybym się uparł, to pewnie by się udało, ale wtedy musiałbym grać dużo rzadziej i bardzo ostrożnie. Kasa, którą tu obracam jest w całości wygrana u buków, dlatego choć każda przegrana boli, to wielkiej presji nie ma. Po prostu założyłem sobie kilka celów, które chcę osiągnąć dzięki zakładom, a do tego są mi potrzebne duże pieniądze. Dlatego często gram ryzykownie. Może kiedyś zmienię podejście, ale póki co chcę spróbować to zrealizować.
Mówisz, żeby unikać skoków. Otóż w moim wypadku to nierealne, bo uwielbiam ten sport smile Jak na ironię, rok temu właśnie na TCS trafiłem kupon z STS na generalkę z AKO ponad 5, który był początkiem gry z dużymi stawkami. W poprzednim sezonie naprawdę, większość konkursów wchodziła jak w masło. Nie ma to jak obstawić kupon i obejrzeć skoki, dlatego w życiu bym z tego nie zrezygnował grin Drugą dyscypliną jest oczywiście tenis. Resztę lubię okazyjnie zagrać, jak tylko 'czuję' jakiś mecz.

Jako ten wspomniany cel uznałbym kwotę 50k w tym temacie na czysto grin Mało realne? Może i tak, ale warto spróbować, najwyżej część pieniędzy wróci do buka, a ja na minusie w przekroju całej gry i tak nie będę smile

Na dzisiaj wrzuciłem na kupon, to co z całej oferty wpadło mi w oko. Znając życie pewnie jedno nie wejdzie, ale AKO dość wysokie, także można zaryzykować.

Pozdrawiam.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#108 Tipsport

Prokom Trefl Sopot - Virtus VidiVici Bolonia 1, 1.58 79:59
Yanina Wickmayer - Katie O'Brien 1, 1.54 6:4 3:6 6:8 puke
Turcja - Serbia 2, 1.30 1:3
Ekaterina Bychkova - Seiko Okamoto 1, 1.20 6:2 6:4

Kurs: ---> 3.79
Stawka: ---> 1000 zł (3 x 300 + 100)
Pwk: ---> 3411 zł (3 x 1023,30 + 341,10)

-1000 zł



No i tak jak się spodziewałem, jedno nie weszło.

Zamiast ostrzej przyłożyć Prokom i Serbię, bo to faktycznie były pewniaki, to dołożyłem ogórek vs ogórek, z kwali kobiet do AO i tak to się musiało skończyć.

Zamiast być niezły grosz do przodu, znowu jest wtopa confused Szkoda słów na to wszystko...



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 213 000zł
Pieniądze wypłacone: 219 583,40 zł
Zysk/strata: +6583,40 zł
Yield: +3%
Skuteczność kuponów: 63/108 ---> 58%
Skuteczność typów: 300/346 ---> 87%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 152/168 ---> 90%
Skoki 36/57 ---> 63%
kosz 37/41 ---> 90%
siatka 36/38 ---> 95%
futbol 26/26 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
P.Ręczna 1/2 ---> 50%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#109 Fortuna

Martin Cikl - Sebastian Colloredo 2, 1.67
Thomas Morgenstern - Gregor Schlierenzauer 1, 1.35

Kurs: ---> 2.25
Stawka: ---> 4000 zł (8 x 500)
Pwk: ---> 8100 zł (8 x 1012,50)




Obstawione rzutem na taśmę, po upewnieniu się w serii próbnej skokami Cikla i Colloredo, które ostatecznie rozwiały wątpliwości.

Ale wracam i cóż widzę shocked Chory Gregorek, chyba faktycznie ma bardzo wysoką gorączkę, że tak skoczył. Jak on dzisiaj wygra, to będzie szczyt puke

Morgi, pokaż temu młodemu cwaniaczkowi miejsce w szeregu!

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#109 Fortuna

Martin Cikl - Sebastian Colloredo 2, 1.67 37 miejsce - 23 miejsce
Thomas Morgenstern - Gregor Schlierenzauer 1, 1.35 4 miejsce - 18 miejsce

Kurs: ---> 2.25
Stawka: ---> 4000 zł (8 x 500)
Pwk: ---> 8100 zł (8 x 1012,50)

+4100 zł [Linked Image]

[Linked Image]

Colloredo piwo
Morgi piwo

Tym razem konkurs na wodzie szczęśliwy.

I don't give up grin



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 217 000zł
Pieniądze wypłacone: 227 683,40 zł
Zysk/strata: +10 683,40 zł
Yield: +4,92%
Skuteczność kuponów: 64/109 ---> 59%
Skuteczność typów: 302/348 ---> 87%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 152/168 ---> 90%
Skoki 38/59 ---> 64%
kosz 37/41 ---> 90%
siatka 36/38 ---> 95%
futbol 26/26 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
P.Ręczna 1/2 ---> 50%

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1