|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
jest temat o fifie pomyslalem ze mozna by zrobic rowniez temat o tej grze na pewno znajda sie osoby ktore graja w w te znakomita sieciowke. i na samym poczatku mam juz problem worcilem do domu na swieta w krakowie na lapku mam zainstalowana wersje CS Reloaded, tutaj nie przywiozlem jej jednak sciagnalem za to STEAM CS. po zainstalowaniu nie mam pojecia jak mam wlaczyc te gre:/ w ogole nie wiem czy dobrze sciagnalem... moze mi ktos pomoc?? chetnie zagram  czekam na jakis odzew.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
w takim razie prosze o zamkniecie tematu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka