Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20
edi8 #1875793 23/12/2007 00:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8
rapper20-

niczym mnie nie zaskakujesz bo na tej "słynnej" już w świecie

fotce widoczna jest gęba kapusia czyli donosiciela....

Ale sam nie zapominaj o tym co mi na pw wypisywałeś i co w tej

sytuacji zmuszony jestem adminowi forum mecz.pl wysłać.

Godziny wykażą kolejnośc wpisów...a to,że upubliczniasz synku

prywatną korespondencję tylko świadczy że jesteś tym który na

fotografii jest przytulony do swojego misia-czyli duży dzieciak

o nicku rapper20...

Do wglądu: http://www.fotka.pl/profil/rapper20/

Bonus: Unibet
edi8 #1875807 23/12/2007 00:16
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
edi: juz ci pisalem niewiem po co wklejasz fotki do tego tematu? To jest twoj ojciec? a moze matka? laugh tylko po co wklejasz to tutaj, jak ma sie to ni jak do tematu? ale oczywiscie modowie milcza

rapper20 #1875831 23/12/2007 00:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,556
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,556
Likes: 11
Każdy kolejny wpis nie dotyczący tematu zawartego w pierwszym poscie równa sie ostrzezenie lub ban.


macie PW to sobie tam dyskutujcie na inne tematy

rapper20 #1875871 23/12/2007 00:27
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by rapper20
edi: juz ci pisalem niewiem po co wklejasz fotki do tego tematu? To jest twoj ojciec? a moze matka? laugh tylko po co wklejasz to tutaj, jak ma sie to ni jak do tematu? ale oczywiscie modowie milcza

Wczoraj pisałeś,że to przypadkowa zbieżność nicków... laugh laugh laugh

a więc nie przejmuj się jakimś innym rapperem20.

http://www.fotka.pl/profil/rapper20/


Raczej skup się na wywiązaniu się z dostarczenia tu adresu tego

światowego wielkiego forum na którym jesteś ponoć trzeci...a w co

szczerze wątpię po tym co tu nawypisywałeś nie mając nawet

elementarnej wiedzy o bukmacherce i nie wiedząc,że można grać w

systemie typy z przestrzeni kilku dni... blush




rafal08 #1875873 23/12/2007 00:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jak rozpoznać masówkę?
Tzn. czy masóką jest typ, który gra mnóstwo ludzi (jak to sprawdzić? wahaniami kursów?) czy typ, gdzie mamy zdecydowanego faworyta? (kursy ok. 1,3 itp). Prosiłbym o sugestie...

Dzisiejsze spotkania, gdzie na gospodarzy jest kurs ok. 1,3:
Anderlecht v RAEC Mons X2 @ 3,11
Sporting Lisabon v Pacos Ferreira X2 @ 3,21
Ecija v Real Jaen X2 @ 2,61
Melilla v Algeciras X2 @ 2,61

edi8 #1875876 23/12/2007 00:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,556
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,556
Likes: 11
edi8

ostrzezenie

rafal08 #1875912 23/12/2007 00:34
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
"rafał08"- już wysłałem Ci przecież na pw informację,że mój
wpis nałożył się czasowo z Twoim i nie odbieraj tego jako moją niesubordynacę wobec tego co spostrzegłem dopiero po wysłaniu mego wpisu.

Pzdr.edi8


edi8 #1875924 23/12/2007 00:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,556
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,556
Likes: 11
Originally Posted by edi8
Originally Posted by rapper20
zreszta nie moge juz patrzec na to co wypisuje edi8 i moonlight, poprostu brak na to slow i na poziom wiedzy ktory posiadaja jest tragiczny. Chociaz edi rzuca jeszcze jakimis haslami i sytemami, tyle ze mu nie wychodzi. Pamietajcie mowa jest srebrem, milczenie zlotem. U was to raczej mowa jest zerem smile i jako ze juz nie moge patrzec na wasze glupoty mimo dalszych prowokacji, niezajrze juz tutaj bo to najwidoczniej strata czasu.


A krzyż Ci pojebie genetyczny na drogę a coś ciepłego pod celą w tyłek!
Wesołych świąt na dołku-ty wsiowy matołku... laugh


Ostrzezenie masz za ten wpis

rafal08 #1875952 23/12/2007 00:44
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Ty nie bądź taki hej do przodu bo teraz szukasz dziury w całym i

na siłę szukasz pseudoargumentu!!!

To cienkim jesteś "rafał08" modem skoro przy poprzedniej swej

tu kontroli-nic do tego wpisu nie miałeś a teraz nagle masz

choć dawałeś informację wybiegającą w przyszłość.

Więc się dobrze młody kolego zastanów co piszesz i co tu na tym

forum robisz-bo tak to możesz swoje dzieci traktować!!!

edi8 #1876011 23/12/2007 01:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
może ktos z fachowców podpowie mi jakim sytstemem ( skróconym lub pełnym )grać zdarzenia o stałym kursie 3,15
przy trafianiu w/w kursu na poziomie 45%

zdarzeń odbywa się codziennie od 3 do 10
na razie grałem singlami ale myślę nad jakimś systemem by było to jeszcze bardziej dochodowe

proszę o pomoc fachowców....

edi8 #1876021 23/12/2007 01:03
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Moderatorzy:

Logan

Ignorator

Experto

nic nie mieli do poprzednio dokonywanych wpisów a Ty

wielki "rafał08" zawracasz kijem Wisłę i skoro nie udało się

tak jak planowałeś-wobec autentycznej sytuacji nałożenia się

mojego wpisu na czas dokonania Twojego-to użyłeś argumentu

tak głupiego że aż wstyd...

Coś chyba z Tobą jest jest na odcinku psyche nie tak-bo

wszystkie tu na forum mecz.pl ostrzeżenia dla mnie

pochodzą wyłącznie od Ciebie!!!

Wesołych Świąt życzę!!!

majestic #1876028 23/12/2007 01:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
dla ścisłości dodam tylko że w jednym dniu wchodzi 7 na 9 typów
a wdrugim 2 na 8
a w kolejnym 3 na 3

ale zdarzają się dni 0 na 4

pomózcie opracowac system najbardziej dochodowy
chodzi by nie przesadzać ze stawkami ( żeby nie przewyższało 100 PLN na singla ) bo niestety w tym kraju nic sie nie da wysłać za większe stawki

micha$ #1876056 23/12/2007 01:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Originally Posted by micha$
Jak rozpoznać masówkę?
Tzn. czy masóką jest typ, który gra mnóstwo ludzi (jak to sprawdzić? wahaniami kursów?) czy typ, gdzie mamy zdecydowanego faworyta? (kursy ok. 1,3 itp). Prosiłbym o sugestie...

Dzisiejsze spotkania, gdzie na gospodarzy jest kurs ok. 1,3:
Anderlecht v RAEC Mons X2 @ 3,11
Sporting Lisabon v Pacos Ferreira X2 @ 3,21
Ecija v Real Jaen X2 @ 2,61
Melilla v Algeciras X2 @ 2,61

Atakuj Seville Rome i PSV

majestic #1876313 23/12/2007 02:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by majestic
dla ścisłości dodam tylko że w jednym dniu wchodzi 7 na 9 typów
a wdrugim 2 na 8
a w kolejnym 3 na 3

ale zdarzają się dni 0 na 4

pomózcie opracowac system najbardziej dochodowy
chodzi by nie przesadzać ze stawkami ( żeby nie przewyższało 100 PLN na singla ) bo niestety w tym kraju nic sie nie da wysłać za większe stawki

Kolejny OT, ale co tam. Co to za typki? Z jakiej dziedziny?

edi8 #1876333 23/12/2007 02:18
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by edi8
Moderatorzy:
Ignorator

nic nie mieli do poprzednio dokonywanych wpisów a Ty

wielki "rafał08" zawracasz kijem Wisłę i skoro nie udało się

tak jak planowałeś-wobec autentycznej sytuacji nałożenia się

mojego wpisu na czas dokonania Twojego-to użyłeś argumentu

tak głupiego że aż wstyd...

Przeoczyłem rzeczywiście jeden twój popis tutaj w temacie i podzielam zdanie rafała08 co do ostrzeżenie. Radzę także nie oceniać działań moderatora od tego jest Conrad.

.::Think Twice::. Ignorator.

micha$ #1876719 23/12/2007 04:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Originally Posted by micha$
Originally Posted by majestic
dla ścisłości dodam tylko że w jednym dniu wchodzi 7 na 9 typów
a wdrugim 2 na 8
a w kolejnym 3 na 3

ale zdarzają się dni 0 na 4

pomózcie opracowac system najbardziej dochodowy
chodzi by nie przesadzać ze stawkami ( żeby nie przewyższało 100 PLN na singla ) bo niestety w tym kraju nic sie nie da wysłać za większe stawki

Kolejny OT, ale co tam. Co to za typki? Z jakiej dziedziny?


są to typy na wyścigi kurczaków na fermie w Wąchocku laugh

i nie rozumiem co znaczy kolejny OT

majestic #1877626 23/12/2007 11:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
To był już chyba trzeci OT w tym temacie smile

Anderlecht v RAEC Mons X2 @ 3,11 3:2
Sporting Lisabon v Pacos Ferreira X2 @ 3,21 2:1

Ecija v Real Jaen X2 @ 2,61 1:1
Melilla v Algeciras X2 @ 2,61 1:1


Zysk: +122%
Yield: 30%

Na dzisiaj (pogrubione - najpopularnieszje wg różnych źródeł wink ):
Manchester Utd v Everton X2 @ 2,75
Newcastle v Derby County X2 @ 2,92
Excelsior v Ajax Amsterdam 1X @ 3,05
Panathinaikos v OFI Crete X2 @ 4,77
Fiorentina v Cagliari X2 @ 2,94
Juventus v Siena X2 @ 3,44
RKC Waalwijk v FC Eindhoven X2 @ 2,68
Universidad de Las Palmas v Villa Santa Brigida X2 @ 2,61
Ponferradina v R. Union X2 @ 2,44
Sestao River v Sociedad B X2 @ 2,61

micha$ #1878069 23/12/2007 21:25
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8
Tylko czemu dałeś na te mecze aż takie niskie kursy??!!

Derby County X2 3.40 Nordicbet
Ofi X2 5.20 Expekt
Cagliari 3.60 Paddy Power
Siena 3.77 Nordicbet
FC Eindhoven 3.25 Paddy Power
R. Union 2.65 Unibet
Sociedad B 2.80 Paddy Power

Toż to gigantyczne różnice:)

greg 82 #1878137 23/12/2007 21:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kursy brałem z GB, bo przyzwyczaiłem się do layoutu wink

micha$ #1878145 23/12/2007 21:43
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8
No tak ale trzeba brać najwyższe kursy do testowania systemu (który i tak wypali bo betting against public musi być zyskowne to z logiki wynika)

Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,404 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,180
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1