|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
rapper20- niczym mnie nie zaskakujesz bo na tej "słynnej" już w świecie fotce widoczna jest gęba kapusia czyli donosiciela.... Ale sam nie zapominaj o tym co mi na pw wypisywałeś i co w tej sytuacji zmuszony jestem adminowi forum mecz.pl wysłać. Godziny wykażą kolejnośc wpisów...a to,że upubliczniasz synku prywatną korespondencję tylko świadczy że jesteś tym który na fotografii jest przytulony do swojego misia-czyli duży dzieciak o nicku rapper20... Do wglądu: http://www.fotka.pl/profil/rapper20/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
edi: juz ci pisalem niewiem po co wklejasz fotki do tego tematu? To jest twoj ojciec? a moze matka?  tylko po co wklejasz to tutaj, jak ma sie to ni jak do tematu? ale oczywiscie modowie milcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11 |
Każdy kolejny wpis nie dotyczący tematu zawartego w pierwszym poscie równa sie ostrzezenie lub ban.
macie PW to sobie tam dyskutujcie na inne tematy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
edi: juz ci pisalem niewiem po co wklejasz fotki do tego tematu? To jest twoj ojciec? a moze matka?  tylko po co wklejasz to tutaj, jak ma sie to ni jak do tematu? ale oczywiscie modowie milcza Wczoraj pisałeś,że to przypadkowa zbieżność nicków...  a więc nie przejmuj się jakimś innym rapperem20.http://www.fotka.pl/profil/rapper20/ Raczej skup się na wywiązaniu się z dostarczenia tu adresu tego światowego wielkiego forum na którym jesteś ponoć trzeci...a w co szczerze wątpię po tym co tu nawypisywałeś nie mając nawet elementarnej wiedzy o bukmacherce i nie wiedząc,że można grać w systemie typy z przestrzeni kilku dni... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jak rozpoznać masówkę? Tzn. czy masóką jest typ, który gra mnóstwo ludzi (jak to sprawdzić? wahaniami kursów?) czy typ, gdzie mamy zdecydowanego faworyta? (kursy ok. 1,3 itp). Prosiłbym o sugestie...
Dzisiejsze spotkania, gdzie na gospodarzy jest kurs ok. 1,3: Anderlecht v RAEC Mons X2 @ 3,11 Sporting Lisabon v Pacos Ferreira X2 @ 3,21 Ecija v Real Jaen X2 @ 2,61 Melilla v Algeciras X2 @ 2,61
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
"rafał08"- już wysłałem Ci przecież na pw informację,że mój wpis nałożył się czasowo z Twoim i nie odbieraj tego jako moją niesubordynacę wobec tego co spostrzegłem dopiero po wysłaniu mego wpisu.
Pzdr.edi8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,564 Likes: 11 |
zreszta nie moge juz patrzec na to co wypisuje edi8 i moonlight, poprostu brak na to slow i na poziom wiedzy ktory posiadaja jest tragiczny. Chociaz edi rzuca jeszcze jakimis haslami i sytemami, tyle ze mu nie wychodzi. Pamietajcie mowa jest srebrem, milczenie zlotem. U was to raczej mowa jest zerem  i jako ze juz nie moge patrzec na wasze glupoty mimo dalszych prowokacji, niezajrze juz tutaj bo to najwidoczniej strata czasu. A krzyż Ci pojebie genetyczny na drogę a coś ciepłego pod celą w tyłek! Wesołych świąt na dołku-ty wsiowy matołku...  Ostrzezenie masz za ten wpis
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Ty nie bądź taki hej do przodu bo teraz szukasz dziury w całym i
na siłę szukasz pseudoargumentu!!!
To cienkim jesteś "rafał08" modem skoro przy poprzedniej swej
tu kontroli-nic do tego wpisu nie miałeś a teraz nagle masz
choć dawałeś informację wybiegającą w przyszłość.
Więc się dobrze młody kolego zastanów co piszesz i co tu na tym
forum robisz-bo tak to możesz swoje dzieci traktować!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
może ktos z fachowców podpowie mi jakim sytstemem ( skróconym lub pełnym )grać zdarzenia o stałym kursie 3,15 przy trafianiu w/w kursu na poziomie 45%
zdarzeń odbywa się codziennie od 3 do 10 na razie grałem singlami ale myślę nad jakimś systemem by było to jeszcze bardziej dochodowe
proszę o pomoc fachowców....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Moderatorzy:
Logan
Ignorator
Experto
nic nie mieli do poprzednio dokonywanych wpisów a Ty
wielki "rafał08" zawracasz kijem Wisłę i skoro nie udało się
tak jak planowałeś-wobec autentycznej sytuacji nałożenia się
mojego wpisu na czas dokonania Twojego-to użyłeś argumentu
tak głupiego że aż wstyd...
Coś chyba z Tobą jest jest na odcinku psyche nie tak-bo
wszystkie tu na forum mecz.pl ostrzeżenia dla mnie
pochodzą wyłącznie od Ciebie!!!
Wesołych Świąt życzę!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
dla ścisłości dodam tylko że w jednym dniu wchodzi 7 na 9 typów a wdrugim 2 na 8 a w kolejnym 3 na 3
ale zdarzają się dni 0 na 4
pomózcie opracowac system najbardziej dochodowy chodzi by nie przesadzać ze stawkami ( żeby nie przewyższało 100 PLN na singla ) bo niestety w tym kraju nic sie nie da wysłać za większe stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Jak rozpoznać masówkę? Tzn. czy masóką jest typ, który gra mnóstwo ludzi (jak to sprawdzić? wahaniami kursów?) czy typ, gdzie mamy zdecydowanego faworyta? (kursy ok. 1,3 itp). Prosiłbym o sugestie...
Dzisiejsze spotkania, gdzie na gospodarzy jest kurs ok. 1,3: Anderlecht v RAEC Mons X2 @ 3,11 Sporting Lisabon v Pacos Ferreira X2 @ 3,21 Ecija v Real Jaen X2 @ 2,61 Melilla v Algeciras X2 @ 2,61 Atakuj Seville Rome i PSV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
dla ścisłości dodam tylko że w jednym dniu wchodzi 7 na 9 typów a wdrugim 2 na 8 a w kolejnym 3 na 3
ale zdarzają się dni 0 na 4
pomózcie opracowac system najbardziej dochodowy chodzi by nie przesadzać ze stawkami ( żeby nie przewyższało 100 PLN na singla ) bo niestety w tym kraju nic sie nie da wysłać za większe stawki Kolejny OT, ale co tam. Co to za typki? Z jakiej dziedziny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Moderatorzy: Ignorator
nic nie mieli do poprzednio dokonywanych wpisów a Ty
wielki "rafał08" zawracasz kijem Wisłę i skoro nie udało się
tak jak planowałeś-wobec autentycznej sytuacji nałożenia się
mojego wpisu na czas dokonania Twojego-to użyłeś argumentu
tak głupiego że aż wstyd... Przeoczyłem rzeczywiście jeden twój popis tutaj w temacie i podzielam zdanie rafała08 co do ostrzeżenie. Radzę także nie oceniać działań moderatora od tego jest Conrad. .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
dla ścisłości dodam tylko że w jednym dniu wchodzi 7 na 9 typów a wdrugim 2 na 8 a w kolejnym 3 na 3
ale zdarzają się dni 0 na 4
pomózcie opracowac system najbardziej dochodowy chodzi by nie przesadzać ze stawkami ( żeby nie przewyższało 100 PLN na singla ) bo niestety w tym kraju nic sie nie da wysłać za większe stawki Kolejny OT, ale co tam. Co to za typki? Z jakiej dziedziny? są to typy na wyścigi kurczaków na fermie w Wąchocku  i nie rozumiem co znaczy kolejny OT
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
To był już chyba trzeci OT w tym temacie Anderlecht v RAEC Mons X2 @ 3,11 3:2 Sporting Lisabon v Pacos Ferreira X2 @ 3,21 2:1Ecija v Real Jaen X2 @ 2,61 1:1 Melilla v Algeciras X2 @ 2,61 1:1Zysk: +122% Yield: 30% Na dzisiaj (pogrubione - najpopularnieszje wg różnych źródeł  ): Manchester Utd v Everton X2 @ 2,75 Newcastle v Derby County X2 @ 2,92 Excelsior v Ajax Amsterdam 1X @ 3,05 Panathinaikos v OFI Crete X2 @ 4,77 Fiorentina v Cagliari X2 @ 2,94 Juventus v Siena X2 @ 3,44 RKC Waalwijk v FC Eindhoven X2 @ 2,68 Universidad de Las Palmas v Villa Santa Brigida X2 @ 2,61 Ponferradina v R. Union X2 @ 2,44 Sestao River v Sociedad B X2 @ 2,61
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8 |
Tylko czemu dałeś na te mecze aż takie niskie kursy??!!
Derby County X2 3.40 Nordicbet Ofi X2 5.20 Expekt Cagliari 3.60 Paddy Power Siena 3.77 Nordicbet FC Eindhoven 3.25 Paddy Power R. Union 2.65 Unibet Sociedad B 2.80 Paddy Power
Toż to gigantyczne różnice:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kursy brałem z GB, bo przyzwyczaiłem się do layoutu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8 |
No tak ale trzeba brać najwyższe kursy do testowania systemu (który i tak wypali bo betting against public musi być zyskowne to z logiki wynika)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|