|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
w tym temacie postaram się umieszczać moje typy na MŚ 540 urugwaj dania x @3,0 pozdr wieczorem analiza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
remis obu drużyn wydaje się najbardziej prawdopodobny aczkolwiek każdy wynik nie będzie dla mnie niespodzianką. urugwaj to drużyna stawiająca na defensywę stracili najmniej bramek w gr elminacyjnej, urugwaj także posiada świetną ofensywę recoba-nie w pełni sił, morales silva(znakomita gra w maladze)ostatni mecz tych drużyna na MŚ zakończył się wynikem 1:6 dla duńczyków ale przecież to były inne drużyny natomiast dania posiada silny zespół olsen powoli zmienia wartę wprowadza młodych graczy można powiedziec że skutecznie główną bronią duńczyków jest atak, znakomici gracze jak sand czy tomasson dobrze spisują się w swoich klubach urugwaj i dania to zespoły pretendujące do wyjścia z grupy żadna z tych drużyn nie będzie chciała tego meczu przegrać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
trzeci typ który zamieszczę na tym forum 1 francja-senegal 0-1 trafiony 2 urugwaj dania x ?-? będzie: kamerun irlandia 1 @2,4 kamerun drużyna przez wielu uważana za czarnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />konia mistrzostw znakomita drużyna posiadająca dobry atak udowodniła że stać ją na dużo ostatnie mecze: angilia kamerun x dania kamerun 1 austria x argentyna x senegal x mali 2 egipt 2 togo 2 martwi mnie tylko to iż sam trener kamerunu schafer, ktory twierdzi "remis z irlandią zwycięstwo z arabią i remis z niemcami- takie wyniki dadzą nam awans" zobaczymy jak się ułoży natomiast skłucona irlandia bez swojego roya keana nie są faworytami w tym meczu aczkolwiek te MŚ będą obfitowały w nieprzewidywalne wyniki mecz będzie ciężki a sądzę że irlandia grająca dobrze w fazie elminacyjnej gdzie gra się z dużymi odstępami czasu nie poradzą sobie z kamerunem fakt który przemawia za kamerunem jest to iż irlandia w meczu z drużyną z czarnego lądu nigerią przegrała u siebie w meczu towarzyskim 1:2,ale ten wynik jeszcze niczego nie mówi pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
czwarty mecz czyli mecz niemcy arabia saudyjska jest jak każdy mecz MŚ trudny do przewidzenia jednak niemcy drużyna z dużymi tradycjami i z wspaniałymi gwiazdami myślę że się uporają z arabią saudyjską i zaryzykuję stwierdzenie wysoko gdyż patrząc na ostatnie mecze i wyniki jestem pod wrażeniem i rezultatów i sposobu w jaki tego dokonali. przypomnę: hiszpania 4:1 ukraina 4:1 izrael 7:1 do przerwy chyba 1:1 kuwejt 7:0 austria 6:2 takie wyniki nawet w meczach towarzyskich budzą podziw niemcy to drużyna turniejowa i taki zespół jak arabia nie powinna stanąć na przeszkodzie do zdobycia bardzo ważnych pierwszych 3 punktów
arabia dobrze wyszkolona technicznie natomiast gorzej z kondycją i taktyką zespół oparty na graczach z rodzimej ligi, która zaczyna być coraz mocniejsza ogromne premie przewidziane za osiągnięty sukces mogą niewystarczyć aby zniwelować braki w umiejętnościach jedno jest pewne gdyby mecze mistrzostw można by bylo kupić to arabia miała by mistrza świata ostatnie mecze senegal 2:3 urugwaj 2:3 rpa 0:1 estonia 2:0 dania 1:0 brazylia 1:0 a więc nie tak źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale i tak niemcy arabia saudyjska 1 @1,27
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
Oryginalnie wysłał majox: [qb]martwi mnie tylko to iż sam trener kamerunu schafer, ktory twierdzi "remis z irlandią zwycięstwo z arabią i remis z niemcami- takie wyniki dadzą nam awans" zobaczymy jak się ułoży [/qb] a więc trener schafer miał rację remis z irlandią... ciekawe cze dwa następne typy okażą się trafne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
parageaj rpa 1 anglia szwecja 1 lub x jednak 1 argentyna nigeria 1 tym razem bez analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
Oryginalnie wysłał Widzew1981: [qb]Tez obstawiam remis![/qb] jednak nam nie weszło 1:2 ale było blisko 83 minuta- bramka dla duńczyków
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
hiszpania słowenia powinna wejść 1 ale słowenia to zespół niedoceniany i może sprawić niespodziankę remisując z hiszpanią lub też wygrywając <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> może ofensywa słowenii okaże się skuteczna hiszpanii nie zaliczam do faworytów ale w grupie nie powwnni miec problemow i na pewno wyjdą z grupy najtrudniejszy pierwszy mecz tak więc hiszpania słowenia 1 @1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
podsumowanie tygodnia: francja senegal 2 trafiony dania urugwaj 1 nietrafiony kamerun irlandia x nietrafiony niemcy arabia 1 trafiony paragwaj rpa x nietrafiony anglia szwecja x nietrafiony argentyna nigeria 1 trafiony hiszpania słowenia 1 trafiony tak więc 4-4 nie najlepiej
na jutro bez analizy włochy ekwador 1 chorwacja meksyk 1 brazylia turcja x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
polska korea x kostaryka chiny x japonia belgia x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
ale polacy zjebali, ale trzeba przyznać że koreańczycy byli lepsi tylko się q****iłem oglądając ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 148 |
Racja majox, a miałem dać na kore w meczu z polską a dałem na japonię w meczu z belgią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
dania senegal x kamerun arabia 1 francja urugwaj 1 kończę z tym tematem bo chyba tego nikt nie czyta
|
|
|
Link skopiowany do schowka