Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 17 1 2 15 16 17
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Wybiera się ktoś z Was jutro do media markt albo do saturna?

Mam prośbę: jeżeli ktoś się wybiera to czy może zobaczyć w jakiej cenie jest taka karta pamięci (SD): http://www.ceneo.pl/129201 albo taka http://www.ceneo.pl/967570 i ładowarka do bateri AAA ??


Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
więc tak: mam Outlook Express 6 i chciałbym wyeksportować wszystkie wiadomości i potem zgrać je na nowego kompa, ale gdy wchodzę w Plik > Eksportuj > Wiadomości to wyskakuje mi informacja: "Ta operacja wyeksportuje wiadomości z programu Outlook Express do programu Microsoft Outlook lub Microsoft Exchange" i mogę kliknąć OK lub Anuluj, i koniec, dalej nic się nie pokazuje :/ ..jak inaczej to jasnej cholery mogę to zrobić, niestety e-maili nie zapisują mi się na poczcie na onecie mam je tylko na kompie, a nie chcę ich stracić :/ ...jak dobrze pamiętam to kiedyś to już robiłem i działało tak jak powinno, teraz nie mam pojęcia o co chodzi ;/

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by gnacik
więc tak: mam Outlook Express 6 i chciałbym wyeksportować wszystkie wiadomości i potem zgrać je na nowego kompa, ale gdy wchodzę w Plik > Eksportuj > Wiadomości to wyskakuje mi informacja: "Ta operacja wyeksportuje wiadomości z programu Outlook Express do programu Microsoft Outlook lub Microsoft Exchange" i mogę kliknąć OK lub Anuluj, i koniec, dalej nic się nie pokazuje :/ ..jak inaczej to jasnej cholery mogę to zrobić, niestety e-maili nie zapisują mi się na poczcie na onecie mam je tylko na kompie, a nie chcę ich stracić :/ ...jak dobrze pamiętam to kiedyś to już robiłem i działało tak jak powinno, teraz nie mam pojęcia o co chodzi ;/


[Linked Image]

przekopiuj go gdzies a potem zamien jak bedzie trzeba

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Obszedlem dzis 10 sklepow, duzych i mniejszych.
I nigdzie nie moglem dostac grenadiny.

Ktos wie gdzie mogblym to cholerstwo kupic :|

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Na pewno w necie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Net odpada, brak czasu.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Na pewno w Warszawie smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Lupus może Real albo inny hipermarket


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by John Boone
Na pewno w Warszawie smile

Widze, zarty sie trzymaja ;]


Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by lupus
Originally Posted by John Boone
Na pewno w Warszawie smile

Widze, zarty sie trzymaja ;]

to może do Krakowa pojedź bo zdaje się masz bliżej niż do stolycy

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Nie jestem zorietowany gdzie więc mi podpowiedz ;-). No chyba, że w Maine to nic Ci nie poradzę.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ide jutro do Czech sie przejsc, jak tam nie bedzie to boks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Na pewno w barach i restauracjach możesz zapytać, może tam dadzą Ci namiar na sklep.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
U mnie nie ma hipermarketow, ale w supermarketach nie bylo, babki robily tylko wielkie oczy, gdy zadawalem im to pytanie (slyszaly ta nazwe chyba pierwszy raz).

Jutro przejde sie do Czeskiego Cieszyna, mam nadzieje, ze pepiki mnie nie zawioda wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by vindom
Lupus może Real


Spójrz na podpis pod nickiem Lupusa. Myślisz, że on mógłby robić zakupy w realu??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by vindom
Lupus może Real


Spójrz na podpis pod nickiem Lupusa. Myślisz, że on mógłby robić zakupy w realu??

Jasne. Do Cieszyna też pewnie by nie doszedł.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Lupus nie chodzi na zakupy do reala, to real przychodzi do niego tongue

Strona 17 z 17 1 2 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, forty, aker, betowiec, bukma, rymoholik, Lukasz111, burbon, alfa, $-man, 11kera11), 2,733 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1