|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Wybiera się ktoś z Was jutro do media markt albo do saturna? Mam prośbę: jeżeli ktoś się wybiera to czy może zobaczyć w jakiej cenie jest taka karta pamięci (SD): http://www.ceneo.pl/129201 albo taka http://www.ceneo.pl/967570 i ładowarka do bateri AAA ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
więc tak: mam Outlook Express 6 i chciałbym wyeksportować wszystkie wiadomości i potem zgrać je na nowego kompa, ale gdy wchodzę w Plik > Eksportuj > Wiadomości to wyskakuje mi informacja: "Ta operacja wyeksportuje wiadomości z programu Outlook Express do programu Microsoft Outlook lub Microsoft Exchange" i mogę kliknąć OK lub Anuluj, i koniec, dalej nic się nie pokazuje :/ ..jak inaczej to jasnej cholery mogę to zrobić, niestety e-maili nie zapisują mi się na poczcie na onecie mam je tylko na kompie, a nie chcę ich stracić :/ ...jak dobrze pamiętam to kiedyś to już robiłem i działało tak jak powinno, teraz nie mam pojęcia o co chodzi ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
więc tak: mam Outlook Express 6 i chciałbym wyeksportować wszystkie wiadomości i potem zgrać je na nowego kompa, ale gdy wchodzę w Plik > Eksportuj > Wiadomości to wyskakuje mi informacja: "Ta operacja wyeksportuje wiadomości z programu Outlook Express do programu Microsoft Outlook lub Microsoft Exchange" i mogę kliknąć OK lub Anuluj, i koniec, dalej nic się nie pokazuje :/ ..jak inaczej to jasnej cholery mogę to zrobić, niestety e-maili nie zapisują mi się na poczcie na onecie mam je tylko na kompie, a nie chcę ich stracić :/ ...jak dobrze pamiętam to kiedyś to już robiłem i działało tak jak powinno, teraz nie mam pojęcia o co chodzi ;/ [ Linked Image] przekopiuj go gdzies a potem zamien jak bedzie trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Obszedlem dzis 10 sklepow, duzych i mniejszych. I nigdzie nie moglem dostac grenadiny.
Ktos wie gdzie mogblym to cholerstwo kupic :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Na pewno w Warszawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Lupus może Real albo inny hipermarket
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na pewno w Warszawie  Widze, zarty sie trzymaja ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Na pewno w Warszawie  Widze, zarty sie trzymaja ;] to może do Krakowa pojedź bo zdaje się masz bliżej niż do stolycy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Nie jestem zorietowany gdzie więc mi podpowiedz ;-). No chyba, że w Maine to nic Ci nie poradzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ide jutro do Czech sie przejsc, jak tam nie bedzie to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Na pewno w barach i restauracjach możesz zapytać, może tam dadzą Ci namiar na sklep.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
U mnie nie ma hipermarketow, ale w supermarketach nie bylo, babki robily tylko wielkie oczy, gdy zadawalem im to pytanie (slyszaly ta nazwe chyba pierwszy raz). Jutro przejde sie do Czeskiego Cieszyna, mam nadzieje, ze pepiki mnie nie zawioda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Spójrz na podpis pod nickiem Lupusa. Myślisz, że on mógłby robić zakupy w realu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Spójrz na podpis pod nickiem Lupusa. Myślisz, że on mógłby robić zakupy w realu?? Jasne. Do Cieszyna też pewnie by nie doszedł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Lupus nie chodzi na zakupy do reala, to real przychodzi do niego 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|