Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20
micha$ #1878148 23/12/2007 21:44
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Jedna ANTY-MASÓWKA już wchodzi...

bo EXCELSIOR-AJAX 2-0 w 49 min.

Bonus: Unibet
[b]tv[/b] #1878152 23/12/2007 21:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Poczekajmy do końca spotkania wink

[b]tv[/b] #1878155 23/12/2007 21:46
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 8
Tzn. może nie są to masówki a granie przeciw przeszacowanym faworytom. Przynajmniej dla mnie masówka to popularny typ z konkretną informacją np. połowa drużyny ma kontuzję

[b]tv[/b] #1878271 23/12/2007 22:25
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by tv
Jedna ANTY-MASÓWKA już wchodzi...

bo EXCELSIOR-AJAX 2-0 w 49 min.

No i słowo ciałem się stało!

Wynik 2-1 więc było do wygrania nawet po kursie=12 na 1 i 3.60 1x

P.s.:prawie nigdy nie idę za tzw.pierwszą myślą i długo analizuję

każdy typ a rano pierwszą myślą było grać to na 1..ale odpuściłem

greg 82 #1878304 23/12/2007 22:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by greg 82
Tzn. może nie są to masówki a granie przeciw przeszacowanym faworytom. Przynajmniej dla mnie masówka to popularny typ z konkretną informacją np. połowa drużyny ma kontuzję

A dla mnie masówka to typ, którzy grają naziemniaki w tasiemcach, żeby mieć ładne ako.

Widzę, że każdy ma inną definicję "masówki".

PS. Jeszcze ManU mogłoby nie strzelić i będzie miło tongue

micha$ #1878385 23/12/2007 23:01
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Z samej nazwy-a nie jej dowolnej interpretacji-wynika,że

"masówka" to coś masowego czyli powszechnego.

Sprowadzając to na grunt bukmacherki są to zakłady na

mecze,które aktualnie zostały przyjęte w największej ilości a

niektóre firmy bukmacherskie przecież prezentują takie wykazy.


Czym innym są jednak własne motywacje graczy do takiego

zagrania niekiedy sprawione wręcz promocją takiego

zagrania-a środki temu służące

mogą być rozmaite(te w/w wykazy popularności,wrzucanie typu jako

9/10 czy 10/10 na duże fore bukmacherskie)-oczywiście jeżeli

rozpatrujemy wariant że

ktoś miał w tym interes aby inni chcieli to zagrać,

bo sam zrobił coś aby wynik był odwrotny od usilnie promowanego.

Ale to tylko bajki-takie rzeczy przecież się nie zdarzają...


[b]tv[/b] #1878474 23/12/2007 23:23
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
no właśnie wyświrować kurs ile się da wink

tak na marginesie - ma się od tego żołnierzy wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
edi: powrociles pod nowym nickiem na forum?

zobaczymy jak sie pokoncza pozostale spotkania, chociaz ze teraz bedzie taki wynik niedowodzi to jeszcze dochodowosci tego sposobu na dluzsza mete

rapper20 #1879094 24/12/2007 01:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
była kiedyś taka strona pod nazwą " High - adrenaline "
nawet zamieszczałem tam typy
ma ktoś może link do tej strony ??
grało się tam przeciwko faworytom po najwyższych kursach
kilku gości mialo tam nawet niezłe wyniki ( nie ukrywam że też mi tam nieźle szło )

ostatnio narzekam na nadmiar wolnej gotówki i chętnie pograłbym z nudów przeciwko faworytom .....

a typy kilku fachowców naprawdę były tam przednie !!!!!!

micha$ #1879134 24/12/2007 02:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by micha$
Widzę, że każdy ma inną definicję "masówki".

"Masowka" to owczy ped ,podobnie jak chwilowa moda na cos.

Z reguly ktos wypuszcza balon probny zachwalajac typ i podajac tak niby-oczywiste argumenty ,ze nie mozna ,na pozor ,z nimi dyskutowac.

Potem podlacza sie drugi ,trzeci ,a potem caly tlum.

Dlaczego ?

Proste ,chciwosc i wizja latwego ,pewnego(sic!) zarobku zaslepia.

"Oni to graja i zarobia ,a ja nie ?
Nie ma glupich...gram".

A potem z reguly rzyganie na QC :D,bluzgi ,a buki zacieraja rece.

Ciekawe jest jeszcze jedno.
Po przegranej "masowce" z reguly nie wiadomo ,kto to pierwszy wymyslil smile

Amkwish #1879200 24/12/2007 02:41
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Sukces ma wielu ojców-porażka jest zawsze sierotą...

Tak samo jest i w odniesieniu do bukmacherki!

majestic #1879277 24/12/2007 02:58
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by majestic
była kiedyś taka strona pod nazwą " High - adrenaline "
nawet zamieszczałem tam typy
ma ktoś może link do tej strony ??
grało się tam przeciwko faworytom po najwyższych kursach
kilku gości mialo tam nawet niezłe wyniki ( nie ukrywam że też mi tam nieźle szło )

ostatnio narzekam na nadmiar wolnej gotówki i chętnie pograłbym z nudów przeciwko faworytom .....

a typy kilku fachowców naprawdę były tam przednie !!!!!!

Strona o którą pytasz nie istnieje od kwietnia? 2005 roku...

Mam coś co Cię może zainteresuje:

Strona z typami na ligi angielskie a posiada też dział

pt."5 High risk" oraz na ich bazie kupon "BIG treble".

Dla mniej odważnych jest tam "5 Medium risk" i weekends treble.

http://www.weekendfootball.co.uk/football/


[b]tv[/b] #1879385 24/12/2007 03:28
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
a czy samą masówką nie jest tez granie pilki noznej, jako dysycpliny ktora cieszy sie najwiekszym zainteresowaniem wsrod grajacych?
przeciez tylko pilka nozna jest uznawana jako masowka
znaczy sie ostatnie Wasze przyklady ograniczaja sie tylko do tego
czy rzeczywiscie pilka nozna jest az tak ulubionym sportem wielu, zeby inwestowac w nia swoja kase?
moze warto odwrocic sie od bukmacherksiej pilki i przeruzcic sie na cos innego?

dlaczego pod wzgledem gry jest pilka i dlugo nic
no tak ktos powie ze jest tenis, ale nie oszukujmy sie za masowosc pilki sprawia ze sa niespodzianki

Feel-Tsu #1879453 24/12/2007 03:44
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Na piłce-(uważają że...)znają się wszyscy-bo każdy kiedyś trochę

ganiał przecież kiedyś za gałą.

Z innymi dyscyplinami już gorzej bo są i takie które zna się

tylko z oglądania w telewizji lub w necie.

I powyższe przekłada się na obstawianie-dlatego taką dominującą

pozycję ma piłka w ilości przyjmowanych zakładów.

Ale nie zapominajmy ,że jest to też pochodna ilości piłki w

ofercie buków-nieporównywalna z żadną inną dyscypliną sportu.


[b]tv[/b] #1879470 24/12/2007 03:49
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
no dobra oferta nieporownywalna ale czasem wystarczy przeciez kilka zdarzen z tej innej dysycpliny
jesli znasz sie na czyms i nagle okazuje sie ze Twoj typ (lub kilka typow) ma zadowalajacy Cie kurs to wystarczy
i wtedy grasz cos niszowego
czytaj: malo popularnego
i zapobiegasz masowce = proste
tylko jak znalezc ten swoj zloty srodek, te dyscypliny, ktore buki zle oceniaja a sa nie-masowe


Feel-Tsu #1879508 24/12/2007 03:57
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Taka jest chyba właśnie jak piszesz najwłaściwsza droga:poprzez

ucieczkę w mniej eksplorowane przez graczy dyscypliny bo i uwaga

sił mogących zakłócać wyniki-wobec mniejszej na danych rynkach

krążącej kasy-też może być czynnikiem istotnym....

Czyli wchodzimy w obszary wąskiej specjalizacji.

[b]tv[/b] #1879536 24/12/2007 04:01
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
no tak - wąska specjalizacja....
czyli hasło z gatunku - nikt prochu nie wymyslil
pozostaje tylko pytanie: jakie kroki podjac w kierunku specjalizacji i co zrobic, a by np. osoba ktora dotasd grala tylko pilke nozna nagle przeruzcila sie na tenis
czy istnieje wtedy jakies ABC dla takiego rookie?

ja sam myslalem kiedys nad odejsciem i pojsciem gdzies, gdzie nie stanela ludzka stopa (czytaj dyscyplina niszowa)
tylko co wtedy wybrac i jak sie tego nauczyc i w ile czasu?

Feel-Tsu #1879616 24/12/2007 04:14
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
W życiu liczą się dobrzy nauczyciele-bo to co sami mamy od

podstaw opanować ucząc się po drodze na własnych błędach-można

poprzez pryzmat doświadczenia i wiedzy kogoś opanować w o wiele

mniej bolesny sposób...

A mając taką bazę można dodać potem i swoje z własnego IQ

wynikające wstawki-bo:"cóż warty jest uczeń,ktory nie przerósł

swego mistrza?"(Leonardo da Vinci).

[b]tv[/b] #1879634 24/12/2007 04:17
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
ja niestety swojej nie wykorzystalem
jak rok temu albo juz nawet dwa lata temyu
tajniki NHL chcial przekazac mi wujek Lemex
oj to byl moj blad, moze bylbym teraz dalej niz jestem
ale mi sie na wspomnienia i podsumowania zebralo w ten CZAS

ale cos chce zmienic i wierze ze cos uczynie w tym kierunku
jakem Leszek K. smile

Feel-Tsu #1879714 24/12/2007 04:31
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Może to i dobrze-bo z jednej masówki na drugą byś się przesiadł-

bo w prawdziwej ojczyźnie McDonalda a przybranej gubernatora

Kalifornii toć przecież hockey jest masówką...


Strona 19 z 20 1 2 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1