Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
konczyl ktos z forum geodezje?? mam zamiar po 3 roku geografii isc dalej na geodezje bo podobno jest taka mozliwosc, orietnuje sie ktos jak to jest dokladnie?? chcialem isc na zaoczne ale podbno drogie studia sa, tak mysle czy isc na dzienne czy zaoczne, kierunek dobry i pozniej mozna ladne kokosy z tego zbijac

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Ja w tym kończe ale technikum geodezyjne, więc nie pomogę Ci za bardzo ale chyba samo skończenie studiów nie daje tytułu technika geodety bo my mamy egzamin zawodowy na technika geodetę a bez tego nie da rady zrobić uprawnień zawodowych.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
hmmm, mysle ze konczac geodezje na studiach napewno ma sie jakis tytul i papier ze masz uprawnienia do pracy jako geodeta, bo jesli nie to po co by takie studia byly.... chyba ze po studiach trzeba zdawac jakies dodatkowe egzaminy ale nie sadze, musze troche polazic i popytac

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by dondo
Denerwuje się dlatego, że zachowują się irracjonalnie. Powiedzieli, że zwrot przyjęli i przelew do mnie poszedł (tak mówią od 2 tygodni), potem mi gościu mówi, że właśnie wysłał mi na maila potwierdzenie przelewu. Nie ma kasy na koncie, nie ma potwierdzeniu na mailu, nie mam towaru. Dzwonie i cały czas to samo - prosze dać maila wyśle potwierdzenie przelewu i znowu to samo, brak potwierdzenia i wciąż brak kasy na koncie. Cuda jakieś? Dziś w ogóle nie odbierał telefonu właściciel. Zobaczymy jutro rano. Dzięki za następne kroki które podałeś odgdog.
Kasę oddali poprzez przelew w piątek z inteligo na inteligo czyli w ciągu 1 sekundy. Po co więc przez 2-3 tygodni kłamali, że przelew poszedł i że wysłali mi potwierdzenie? laugh ech są ludzie i parapety, ale dobrze że w ogóle oddali.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by dondo
Originally Posted by dondo
Denerwuje się dlatego, że zachowują się irracjonalnie. Powiedzieli, że zwrot przyjęli i przelew do mnie poszedł (tak mówią od 2 tygodni), potem mi gościu mówi, że właśnie wysłał mi na maila potwierdzenie przelewu. Nie ma kasy na koncie, nie ma potwierdzeniu na mailu, nie mam towaru. Dzwonie i cały czas to samo - prosze dać maila wyśle potwierdzenie przelewu i znowu to samo, brak potwierdzenia i wciąż brak kasy na koncie. Cuda jakieś? Dziś w ogóle nie odbierał telefonu właściciel. Zobaczymy jutro rano. Dzięki za następne kroki które podałeś odgdog.
Kasę oddali poprzez przelew w piątek z inteligo na inteligo czyli w ciągu 1 sekundy. Po co więc przez 2-3 tygodni kłamali, że przelew poszedł i że wysłali mi potwierdzenie? laugh ech są ludzie i parapety, ale dobrze że w ogóle oddali.


No to dobrze, że oddali wink A po co kłamali? żeby Cię spławić. Proste.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by wojkrk
witam
zaczne od tego, ze mam jakies dziwne problemy z moim netem i download ssie. Jesliby znalazl sie ktos, kto moglby sciagnac z jakichs zrodel (obojetne, ja znalazlem dyskografie na torrentach) "porcupine tree", i uploadnac na jakis serwer, z ktorego moglbym zassac na pewno szybciej... ale nie cala dyske, chodzi mi tylko o album "voyage 34". asap.
bede bardzo wdzieczny jesli sie taka osoba znajdzie
swoja droga polecam nute
pzdr

Porcupine Tree _ Voyage 34 _ The Complete Trip _ B... [sendspace.pl]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
dzieki wielkie micha$

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Może mi ktoś pomóc poszukać skrypt do tabeli koszykowki, skrypt do gallerii zdjec, bo chcemy wrzucić na stronkę główną Astorii.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pewien program zapisuje mi plik o rozszerzeniu .sth , po otwarciu go notatnikiem zawartosc wyglada przykładowo tak :

"M020
File rev.1
PRON <12M0
12M0
12M0
12M0
12M0
12M0
12M0
12M0
12M0
12M0
12M0
12M0
PACC ´ 00

 M021
 M022
 M02M
 M0M0
 M0M1
 M0M2
 M0MM
 M100
 M101
 M102
 M10M
 M110
 M111
 M112
 M11M
 M120
 M121
 M122
 M12M
 M1M0
 M1M1
 M1M2
 M1MM
 M200
 M201
 M202
 M20M
 M210
 M211
 M212
 M21M
 M220
 M221
 M222
 M22M
 M2M0
 M2M1
 M2M2
 M2MM
 MM00
 MM01
 MM02
 MM0M
 MM10
 MM11
 MM12
 MM1M
 MM20
 MM21
 MM22
 MM2M
 MMM0
 MMM1
 MMM2
 MMMM
 SGEN  MM
 BB
 GG
 MMM
 BBB
 TTT
 GGG
 MMMM
 BBBB
 TTTT
 QQQQ
 GGGG
 PARI   DISP 6  
GTOT L FASC &#8217; ;¹Ę ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;ć²&#8364;&#8226; r©&#8226; ²eÕ t]Õ á1Õ ^&#182;Õ &#8224;®Õ &#8222;&#181; V= Q f µ&#8218; 5Ą &#177;½Ą TaĄ ćVĄ &#8249;Ą ®Zå pnå â²å j% R% &#8218;;% ä&#8222;% te&#8482; ²]&#8482; ^1&#8482; á&#182;&#8482; ®&#8482; îUÙ r&#177;Ù &#8364;6Ù Q©Ù &#177;5 ½ TV âj v&#8249; V&#181;&#169; ä=&#169; Q&#169; µf&#169; &#8218;&#8218;&#169; ^é &#129;ké ´é ´µ) Pd) &#136;) pZ9 49 &#181;» =» &#8222;Q» Vf» v5Ý â«Ý aÝ &#177;VÝ ºÝ P&#8230; ´m T áe­ ^]­ &#182;&#129;­ &#8364;µ­ 6í q&#8218;í à[í hí °:- r^- ®b- Q&#187;- T>= &#8249;= &#8364;M à5&#8216; T½&#8216; &#177;a&#8216; V&#8216; &#8218;&#8216; µ=Ń VQŃ äfŃ µŃ p&#8222;Ń e á] 1 &#182;&#182; ´U· j· î®· R&#8249;á &#8224;4á &#8230;! ~º! &#8218;m1 Q2A &#8364;XA v`A °&#129; ®&#8230;¹ p²¹ >Ú ~kÚ ć´Ú &#8224;a °^ &#8222; R¸ &#182;ª &#129;:ª P0ę t8* à&#129;: R: &#182;;: d: &#8224;J âPJ Qm© µ°Ę T¾ 2Þ °&#187;Þ ~> n&#174; &#136;&#174; ć&#8230;î ²1î t°î &#8224;]. U> &#129;&#177;> ^j> &#177;®N àbN ¸N äZ® &#182;d® &#8364;&#8364;® :Î q[Î µX vX&#8250; &#8218;TÛ 0&#171; ²&#8224;+ [+ à¸+ ćn; ®8; q&#181;K aK R5&#8249; ~«&#8249; &#8224;º&#8249; &#8364;eË T&#8218;Ë p1 b ć2# v½3 &#8222;&#8224;3 °h3 P&#177;C ZC >&#131; rb&#131; á&#8249;&#131; &#129;à ²º ^ V&#8222; &#182;4 q04 ®½D &#182;RD &#129;^&#8222; î4&#8222; h&#8222; °«Ä RZÄ ä&#187;Ä &#8222;jL ;L ~TL &#187;Ś &#8218;&#182;Ì 8Ì &#129;« R`        

        



Czy można takie cos jak wyzej odczytac ?
Jesli tak , to jakim programem aby zamiast tych kwadracików i krzaczków pojawil sie normalny tekst ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
mam prosbe poniewaz sformatowalem dysk na lapku i ksaizka Obudź w sobie olbrzyma poszla w diabli i nie moge znaleźć teraz tego na necie. Moze ktoś mi to udostępnić??

prosze o kontakt

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
* OBUDZ W SOBIE OLBRZYMA

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by $port
mam prosbe poniewaz sformatowalem dysk na lapku i ksaizka Obudź w sobie olbrzyma poszla w diabli i nie moge znaleźć teraz tego na necie. Moze ktoś mi to udostępnić??

prosze o kontakt

chyba wypadałoby na forum poszukać najpierw, co?

link do książki jest w temacie na 2 stronie tematów w TiO

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Niewie ktoś jak przywrócić czcionki do normalnych rozmiarów bo na niektórych stronach web ( bwin , betexplorer i jeszcze paru )
stały się małe i rozmazane jak na zdjęciu rozdzielczość mam zawsze 1024 na 768

wygląda to tak
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f12a65b62c44150.html

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
nacisnij CTRL i pokręć scrollem na myszce smile u mnie tak to działa smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Originally Posted by gnacik
nacisnij CTRL i pokręć scrollem na myszce smile u mnie tak to działa smile

laugh laugh laugh dzięki działa , a ja się tyle okombinowałem piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
poszukuje adresów bramek SmS sieci komórkowych w UK

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wpisz w google uk sms gate.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
oko , dzięki piwo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Panowie potrzebuje pare zdan w jezyku niemieckim:
Cos w stylu:

Hej Kuba. Co tam u Ciebie? Jedziemy dzis do miasta?
Ania i Kamila beda?

Dzieki wielkie piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by HAGIi
Panowie potrzebuje pare zdan w jezyku niemieckim:
Cos w stylu:

Hej Kuba. Co tam u Ciebie? Jedziemy dzis do miasta?
Ania i Kamila beda?

Dzieki wielkie piwo


http://niemiecki.nauka.pl/index.php/id=index/dept=53/cath=254/news=347/view=1

Może to Ci trochę pomoże wink

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1