|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
konczyl ktos z forum geodezje?? mam zamiar po 3 roku geografii isc dalej na geodezje bo podobno jest taka mozliwosc, orietnuje sie ktos jak to jest dokladnie?? chcialem isc na zaoczne ale podbno drogie studia sa, tak mysle czy isc na dzienne czy zaoczne, kierunek dobry i pozniej mozna ladne kokosy z tego zbijac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Ja w tym kończe ale technikum geodezyjne, więc nie pomogę Ci za bardzo ale chyba samo skończenie studiów nie daje tytułu technika geodety bo my mamy egzamin zawodowy na technika geodetę a bez tego nie da rady zrobić uprawnień zawodowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
hmmm, mysle ze konczac geodezje na studiach napewno ma sie jakis tytul i papier ze masz uprawnienia do pracy jako geodeta, bo jesli nie to po co by takie studia byly.... chyba ze po studiach trzeba zdawac jakies dodatkowe egzaminy ale nie sadze, musze troche polazic i popytac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Denerwuje się dlatego, że zachowują się irracjonalnie. Powiedzieli, że zwrot przyjęli i przelew do mnie poszedł (tak mówią od 2 tygodni), potem mi gościu mówi, że właśnie wysłał mi na maila potwierdzenie przelewu. Nie ma kasy na koncie, nie ma potwierdzeniu na mailu, nie mam towaru. Dzwonie i cały czas to samo - prosze dać maila wyśle potwierdzenie przelewu i znowu to samo, brak potwierdzenia i wciąż brak kasy na koncie. Cuda jakieś? Dziś w ogóle nie odbierał telefonu właściciel. Zobaczymy jutro rano. Dzięki za następne kroki które podałeś odgdog. Kasę oddali poprzez przelew w piątek z inteligo na inteligo czyli w ciągu 1 sekundy. Po co więc przez 2-3 tygodni kłamali, że przelew poszedł i że wysłali mi potwierdzenie?  ech są ludzie i parapety, ale dobrze że w ogóle oddali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Denerwuje się dlatego, że zachowują się irracjonalnie. Powiedzieli, że zwrot przyjęli i przelew do mnie poszedł (tak mówią od 2 tygodni), potem mi gościu mówi, że właśnie wysłał mi na maila potwierdzenie przelewu. Nie ma kasy na koncie, nie ma potwierdzeniu na mailu, nie mam towaru. Dzwonie i cały czas to samo - prosze dać maila wyśle potwierdzenie przelewu i znowu to samo, brak potwierdzenia i wciąż brak kasy na koncie. Cuda jakieś? Dziś w ogóle nie odbierał telefonu właściciel. Zobaczymy jutro rano. Dzięki za następne kroki które podałeś odgdog. Kasę oddali poprzez przelew w piątek z inteligo na inteligo czyli w ciągu 1 sekundy. Po co więc przez 2-3 tygodni kłamali, że przelew poszedł i że wysłali mi potwierdzenie?  ech są ludzie i parapety, ale dobrze że w ogóle oddali. No to dobrze, że oddali  A po co kłamali? żeby Cię spławić. Proste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
witam zaczne od tego, ze mam jakies dziwne problemy z moim netem i download ssie. Jesliby znalazl sie ktos, kto moglby sciagnac z jakichs zrodel (obojetne, ja znalazlem dyskografie na torrentach) "porcupine tree", i uploadnac na jakis serwer, z ktorego moglbym zassac na pewno szybciej... ale nie cala dyske, chodzi mi tylko o album "voyage 34". asap. bede bardzo wdzieczny jesli sie taka osoba znajdzie swoja droga polecam nute pzdr Porcupine Tree _ Voyage 34 _ The Complete Trip _ B... [ sendspace.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Może mi ktoś pomóc poszukać skrypt do tabeli koszykowki, skrypt do gallerii zdjec, bo chcemy wrzucić na stronkę główną Astorii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Pewien program zapisuje mi plik o rozszerzeniu .sth , po otwarciu go notatnikiem zawartosc wyglada przykładowo tak :
"M020 File rev.1 PRON <12M0 12M0 12M0 12M0 12M0 12M0 12M0 12M0 12M0 12M0 12M0 12M0 PACC ´ 00 M021 M022 M02M M0M0 M0M1 M0M2 M0MM M100 M101 M102 M10M M110 M111 M112 M11M M120 M121 M122 M12M M1M0 M1M1 M1M2 M1MM M200 M201 M202 M20M M210 M211 M212 M21M M220 M221 M222 M22M M2M0 M2M1 M2M2 M2MM MM00 MM01 MM02 MM0M MM10 MM11 MM12 MM1M MM20 MM21 MM22 MM2M MMM0 MMM1 MMM2 MMMM SGEN MM BB GG MMM BBB TTT GGG MMMM BBBB TTTT QQQQ GGGG PARI DISP 6 GTOT L FASC ’ ;¹Ę 㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀㲀• r©• ²eÕ t]Õ á1Õ ^¶Õ †®Õ „µ V= Q f µ‚ 5Ą ±½Ą TaĄ ćVĄ ‹Ą ®Zå pnå â²å j% R% ‚;% ä„% te™ ²]™ ^1™ á¶™ ®™ îUÙ r±Ù €6Ù Q©Ù ±5 ½ TV âj v‹ Vµ© ä=© Q© µf© ‚‚© ^é ké ´é ´µ) Pd) ˆ) pZ9 49 µ» =» „Q» Vf» v5Ý â«Ý aÝ ±VÝ ºÝ P… ´m T áe ^] ¶ €µ 6í q‚í à[í hí °:- r^- ®b- Q»- T>= ‹= €M à5‘ T½‘ ±a‘ V‘ ‚‘ µ=Ń VQŃ äfŃ µŃ p„Ń e á] 1 ¶¶ ´U· j· î®· R‹á †4á …! ~º! ‚m1 Q2A €XA v`A ° ®…¹ p²¹ >Ú ~kÚ ć´Ú †a °^ „ R¸ ¶ª :ª P0ę t8* à: R: ¶;: d: †J âPJ Qm© µ°Ę T¾ 2Þ °»Þ ~> n® ˆ® ć…î ²1î t°î †]. U> ±> ^j> ±®N àbN ¸N äZ® ¶d® €€® :Î q[Î µX vX› ‚TÛ 0« ²†+ [+ à¸+ ćn; ®8; qµK aK R5‹ ~«‹ †º‹ €eË T‚Ë p1 b ć2# v½3 „†3 °h3 P±C ZC >ƒ rbƒ ዃ Ã ²º ^ V„ ¶4 q04 ®½D ¶RD ^„ î4„ h„ °«Ä RZÄ ä»Ä „jL ;L ~TL »Ś ‚¶Ì 8Ì « R`
Czy można takie cos jak wyzej odczytac ? Jesli tak , to jakim programem aby zamiast tych kwadracików i krzaczków pojawil sie normalny tekst ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
mam prosbe poniewaz sformatowalem dysk na lapku i ksaizka Obudź w sobie olbrzyma poszla w diabli i nie moge znaleźć teraz tego na necie. Moze ktoś mi to udostępnić??
prosze o kontakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
mam prosbe poniewaz sformatowalem dysk na lapku i ksaizka Obudź w sobie olbrzyma poszla w diabli i nie moge znaleźć teraz tego na necie. Moze ktoś mi to udostępnić??
prosze o kontakt chyba wypadałoby na forum poszukać najpierw, co? link do książki jest w temacie na 2 stronie tematów w TiO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
Niewie ktoś jak przywrócić czcionki do normalnych rozmiarów bo na niektórych stronach web ( bwin , betexplorer i jeszcze paru ) stały się małe i rozmazane jak na zdjęciu rozdzielczość mam zawsze 1024 na 768 wygląda to tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f12a65b62c44150.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
nacisnij CTRL i pokręć scrollem na myszce  u mnie tak to działa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
poszukuje adresów bramek SmS sieci komórkowych w UK
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Wpisz w google uk sms gate.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
oko , dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie potrzebuje pare zdan w jezyku niemieckim: Cos w stylu: Hej Kuba. Co tam u Ciebie? Jedziemy dzis do miasta? Ania i Kamila beda? Dzieki wielkie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|