Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Ignorator #1880027 24/12/2007 06:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
Czy był to mecz na miarę gigantów światowego futbolu? I tak i nie. Nie, bo brakowało finezji, fajerwerków technicznych (Messi i Ronaldinho), skuteczności w kontratakach (Sneijder, RvN) oraz tempa gry. Było ono szarpane, raz długie piły od pola karnego do pola karnego, potem szybkie wymiany krótkich podań, ale brakowłło mi takiego "rytmu" gry. Z drugiej zaś strony, trzeba przyznać obydwu drożynom, że walka w środku pola była calkiem całkiem. Nikt nie cofał nogi, było wprawdzie przez to kilka głupich, niepotrzebnych fauli (kopnięcia od tyłu, etc.) ale pod tym względem przyjemnie się rozczarowałem.
Ku mojemu zaskoczeniu Real bardzo dobrze zaprezentował sie w tyłach. Kiedy porównam ich mecz z Racingiem Santander a ten z Barcą, to wychodzi, że Barca miała kilka razy mniej sytuacji niż drużyna Ebiego. Żałuję natomiast, że Królewscy bardzo nieskutecznie grali na kontrze, wynik mógł być spokojnie 2 czy 3 razy wyższy (pewnie w tym miejscu podniesiecie głosy, pewnie słusznie), ale i to dałoby więcej szans Barcelonie an zdobycie bramki. BO to, ze Real był dzisiaj lepszy, było zauważalne. Ale chyba wszyscy wolelibyśmy wynik np. 2-3 czy 2:4 niż 0:1.
Być może mecz ten zacznie przekonywać krytyków Pepe do kwoty jaką zapłacił za niego Real. Pepe zagrał co najmniej na takim poziomie jak jego partner z drużyny Cannavaro na Weltmeisterschaft 2007. Spotkanie to pokazało również, że w życiu opłaca sie być cierpliwym, Real, który chciał się pozbyć Baptisty za godne pieniądze (na szczęście nie na siłę) dzisiaj zawdzięcza mu zwycięstwo a także równowagę w środkowej strefie boiska. Bestia pokazał również, że choć nie jest technikiem jak Ronaldinho, to potrafi fajne rzeczy robić z piłką. No i ten niesamowity Robinho, jechał Puyola aż miło i uwaga uwaga wracał się pod własną bramkę nawet. Kibicom Barcelony współczuję natomiast tego, że Rijkaard, podobnie jak trenerzy Realu w altach 2003-2006 za bardzo przywiązał sie do nazwisk. Czemu tak późno wszedł Krkic? Barca nie grała źle, ale brakowało jej tego przyspieszenia i co by tu nie mówić klarownych sytuacji. Solidnie zaprezentował się Yaya Toure, a najjaśniejszym punktem gospodarzy był wspomniany już przez Was, Iniesta, któremu zabrakło wsparcia ze strony chociażby Xaviego (bo, o tym, ze Deco i R10 są nie w formie wiadomo było dosyć dawno).
Mecz, jak na potencjał obydwu drużyn oceniłby na +3, mam nadzieję, że rewanż na Santiago Bernabeu będzie lepszym widowiskiem.
A póki co, to Hala Madrid laugh!
Mec

Bonus: Unibet
Nickel #1880066 24/12/2007 07:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Ja krotko ze swojej strony powiem tak mecz rozczarowal strasznie Barca zagrala bardzo zle i nieudolnie mowilem ze presing to ich specjalnosc ale dzisiaj biegali jakby nogi mieli powiazane.Real takze nic nie pokazal jedna akcja im wyszla i tyle a majac tyle kontr i sposob jaki je rozwiazywali pokazal ze Real jest takze daleki od "formy" ale zwyciezcow sie nie osadza.Najlepsi na boisku to niepodwarzalnie Yaya Toure i Iniesta w 2 polowie.Ronaldinho jak to on aktualnie nie potrafi z pilka nic smutne ale prawdziwe.I jeszcze jedno zagranie z samej koncowki meczu przy lini bocznej Iniesty gdzie podaje gora do Krkica to sie otarlo o geniusz! No i pocieszajace jest ze wpadlo troche grosza na swieta z tego meczu.


Rivaldo #1880164 24/12/2007 08:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988


Pozostaje czekać do 7 maja 2008, kiedy będzie to okazja do rewanżu nad Realem. Wówczas Barca będzie kroczyła po 19. tytuł Mistrza Hiszpanii.
Tymczasem, Wesołych Świąt życzę wszystkim.

!Visca el Barça y Visca el Catalunya!

Koski #1880196 24/12/2007 08:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
[Linked Image]

Jeśli chodzi o La Liga to w tym sezonie nie widzę godnego rywala dla "Królewskich". Powalczyć będzie trzeba za to trochę w Champions League grin ooo

DJ SOSNA #1880202 24/12/2007 08:47
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dobra, dobra. Dosyć tego sarkastycznego pastwienia się nad przegranymi i słabymi "Katalńczykami" crazy

Dziękuję w imieniu wszystkich kibiców Realu na forum za gratulację (również te wysłane na priv.) i życzę wszystkim bez wyjątków Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Dobranoc. Real Campeones!!! futbol

DJ SOSNA #1880339 24/12/2007 18:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Witam, ja na forum od jakiegos czasu sie nie udzielam, a wczesniej to tez niebyt wiele.
Mniejsza o to, nie bede pisal opini na temat tego meczu, gdzy wszystko bylo widoczne...[*]
Mam tylko pytanie do kumatych, czy w jakims naziemnym buku mozna zagrac -koncowego zwyciezce w La Liga? Moze w Milenium? (u nas tylko tego nie ma zakladu).
Naturalnie moj typ - Barcelona, lecz bez szalenstwa wink
Dziekuje i Pozdrawiam.

Śmigło #1880348 24/12/2007 18:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ogolnie mecz stal na niskim poziomie, nie pamietam zadnej groznej akcji/strzalu Barcy. Real wygral ale poziomem nie odstawal od slabej Barcy. 7 punktow straty spokojnie mozna odrobic, ale Barca musi zaczac "cos" grac

Dziabor #1880391 24/12/2007 19:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Mecz niespodzianek jak dla mnie, kto mógłby się spodziewać, że Pepe zagra tak świetny mecz shocked

ROnaldinho pogrążył się tym występem i mooim zdaniem jego odejście z Barcy jest przesądzone...

Bojan jednak dobrze się zaprezentował i to jest dobry materiał na przyszłego najlepszego gracza na świecie...

Julio Baptista pokazał, że jest świetnym zawodnikiem i bardzo dobrze, że wygryzł ze składu Gutiego...

Jednym słowem
HALA MADRID!!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
papa

Wracajdo stolika,moze tam ci lepeij pójdzie.

Wesołych Świąt ,złosliwcze santa grin

Last edited by amkwish; 24/12/2007 22:01.
MazurXP #1880539 24/12/2007 22:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
[Linked Image] [img142.imageshack.us]

u mnie R10 tez sie pograzyl wink

Dziabor #1880542 24/12/2007 22:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dziekując wszystkim za głosy w dyskusji ,zamykam temat.

Wesołych Świat i do zobaczenia na nastepnych meczach La liga smile

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, rafal08, betowiec, ANZELMO, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,832 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1