|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
no wlasnie jak sadzicie. powiem tak ze po licencjacie chce mnie wujek zaciagnac wl;asnie tam. sam jest wojskowym. moze sie ktos wypowie co i jak? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
dolaczam sie do pytania kolegi  tez sie zastaawiam od jakiegos czasu jak wyglada praca w wojsku  interesowalaby mnie praca jako informatyk  czy ktos moze sie podzielic jakimis doswiadczeniami w tym zakresie? albo chociaz podac jakies wskazowki gdzie szukac informacji na ten temat? Pozdrawiam. VD.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
http://www.forum.sztab.org/ moze to forum okaze sie przydatne pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
wg mnie słuzby mundurowe są opłacalne - po 15 latach na emeryture. Szwagier od razu po słuzbie wojskowej, trafił do pracy w Strazy Granicznej.Często opowiada różne historyjki. Wczoraj opowiadał jak mieli nalot na burdel, czy ktos tam nie jest przetrzymywany wbrew jego woli. A kazdy pewnie myśli że to działka policjii. Ha ha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 877 |
http://www.wso.wroc.pl/tutaj masz szkole po ktorej mozesz pracowac w wojsku, jest to szkola oficerska, aby sie dostac musisz miec ukonczone studia w odpowiednim kierunku, zdac test sprawnosciowy oraz z jezyka angielskiego reszte doczytasz na tej stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,757 |
ja jestem na szkole podoficerskiej wiec jak chcesz cos wiedziec to napisz dokladniej o co Ci chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
mozesz napisac gdzie jestes?
|
|
|
Link skopiowany do schowka