Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1885136 27/12/2007 20:08
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
no wlasnie jak sadzicie. powiem tak ze po licencjacie chce mnie wujek zaciagnac wl;asnie tam. sam jest wojskowym. moze sie ktos wypowie co i jak? laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
dolaczam sie do pytania kolegi smile tez sie zastaawiam od jakiegos czasu jak wyglada praca w wojsku wink interesowalaby mnie praca jako informatyk wink czy ktos moze sie podzielic jakimis doswiadczeniami w tym zakresie? albo chociaz podac jakies wskazowki gdzie szukac informacji na ten temat?

Pozdrawiam. VD.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
http://www.forum.sztab.org/ moze to forum okaze sie przydatne

pzdr

Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
wg mnie słuzby mundurowe są opłacalne - po 15 latach na emeryture.
Szwagier od razu po słuzbie wojskowej, trafił do pracy w Strazy Granicznej.Często opowiada różne historyjki. Wczoraj opowiadał jak mieli nalot na burdel, czy ktos tam nie jest przetrzymywany wbrew jego woli. A kazdy pewnie myśli że to działka policjii. Ha ha

Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
http://www.wso.wroc.pl/

tutaj masz szkole po ktorej mozesz pracowac w wojsku, jest to szkola oficerska, aby sie dostac musisz miec ukonczone studia w odpowiednim kierunku, zdac test sprawnosciowy oraz z jezyka angielskiego
reszte doczytasz na tej stronie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,757
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,757
ja jestem na szkole podoficerskiej wiec jak chcesz cos wiedziec to napisz dokladniej o co Ci chodzi

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
mozesz napisac gdzie jestes?


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, alfa, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1