Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
odnosnie mojego poprzedniego posta o Outlook Express, dalej nie działa, wprawdze skopiowałem te pliki, ale Microsoft Poczta (nastepca Outlooka w Windows Vista) nie wykrywa tych plików frown uotafak ? frown

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
z jakiejś bramki można wysyłać smsy do plusa bez limitów?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Witam,
Mam pytanko dotyczące opłat notarialnych. Poczytałem trochę na temat nowych stawek, ale trochę pogubiłem sie w tym.
Moja sprawa dotyczy darowizny mieszkania o wartości 190tys synowi. Ile będzie mnie kosztowało sporządzenia aktu notarialnego?
Jest tu ktoś kumaty w tych sprawach?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kupilem grenadine smile

Czesi jesli chodzi o alkohol i wszytko co w jakis sposob z nim powiazane nie maja sobie rownych.
Jeszcze mnie nigdy nie zawiedli smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
To dodatek jak sok do piwa? Czym sie rozni od zwyklego soku, i jakie ma dzialanie ;p

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by odgdog
z jakiejś bramki można wysyłać smsy do plusa bez limitów?


www.text.plusgsm.pl [text.plusgsm.pl]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by odgdog
z jakiejś bramki można wysyłać smsy do plusa bez limitów?


www.text.plusgsm.pl [text.plusgsm.pl]


" Liczba wiadomości wysyłanych z formularza podlega limitom."

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Jakie są orientacyjne ceny wynajmu kortu tenisowego?

Pytam tak ogólnie, jesli ktoś ma jakąś wiedze na ten temat to zapraszam na priv piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Kylo grenadina to dodatek w sumie do wszystkiego do czego mozna dodac slodki sok ;] cos jak malinowy. Grenadinki mozna uzywac do lodow, do drinkow (bardzo popularne) i do piwa jesli ktos lubi to czemu nie
Dzialanie jedynie smakowe :]

ja grenadine kupilem w jakims sklepie internetowym, razem z arsenalem innych sokow ;P

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
jaki program(kodeki i odtwarzacz) nalezy zainstalowac aby zobaczyc film w formacie RMVB?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ja mam Real Alternative

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by _Way_
Ja mam Real Alternative
Dokladnie, innych nawet nie instaluj.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by RaJ2005
Jakie są orientacyjne ceny wynajmu kortu tenisowego?

Pytam tak ogólnie, jesli ktoś ma jakąś wiedze na ten temat to zapraszam na priv piwo


W wakacje na mączce wynająłem na godzinę za 10zł chyba.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by shane
Originally Posted by RaJ2005
Jakie są orientacyjne ceny wynajmu kortu tenisowego?

Pytam tak ogólnie, jesli ktoś ma jakąś wiedze na ten temat to zapraszam na priv piwo


W wakacje na mączce wynająłem na godzinę za 10zł chyba.

W Gdyni: latem 20zł (mączka)
zimą: pod balonem 50 zł za godzine (carpet wink )

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by donbagino
Witam,
Mam pytanko dotyczące opłat notarialnych. Poczytałem trochę na temat nowych stawek, ale trochę pogubiłem sie w tym.
Moja sprawa dotyczy darowizny mieszkania o wartości 190tys synowi. Ile będzie mnie kosztowało sporządzenia aktu notarialnego?
Jest tu ktoś kumaty w tych sprawach?


nie znam sie na tym, ale rok temu mialem troche z tym do czynienia

pierwsza sprawa to mozesz znacznie obnizyc wartosc mieszkania w akcie notarialnym, u mnie mieszkanie blisko centrum, 64m2, jest wycenione w akcie na 60tys zl, pozniej tylko zeby skarbowka sie nie przyczepila to musialem sie przemeldowac

dwa, czy od tego roku darowizny nie sa zwolnione z podatku? cos tak gdzies slyszalem, jak tak to wtedy zaplacisz tylko za kserowanie i potwierdzenie
http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,52983,3828535.html

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
nie, jednak widze, ze przez ten rok sie calkiem pozmienialo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
ANKIETA
„Sklep z pamiątkami piłkarskimi”
Celem ankiety jest określenie preferencji osób, które będą w przyszłości chciały dokonywać zakupów w naszym sklepie.
Prosimy o udzielenie szczerych odpowiedzi, ponieważ będzie to miało wpływ na jakość oferowanych usług oraz asortyment w sklepie z pamiątkami piłkarskimi, który powstanie w niedalekiej przyszłości.
Możliwe jest zaznaczenie tylko jednej odpowiedzi, stawiając przy niej krzyżyk (X).

PYTANIE 1
Jak często Pani/Pan kupuje gadżety piłkarskie?

a. Raz na tydzień
b. Dwa razy na miesiąc
c. Raz na rok
d. Raz na 10 lat
e. Nie kupuje żadnych gadżetów

PYTANIE 2
Jakiego rodzaju gadżety Pani/Pan kupuje w sklepie z pamiątkami piłkarskimi?

a. Stroje piłkarskie
b. Szaliki reprezentacji narodowych lub klubów piłkarskich
c. Długopisy, kubki, naszywki, smycze
d. Flagi klubowe lub reprezentacyjne
e. Książki i czasopisma piłkarskie
f. Nigdy jeszcze nic nie kupiłem
g. Inne

Jak tak to jakie?
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

PYTANIE 3
Czy dla Pani/Pana ma znaczenie dogodna lokalizacja sklepu?

a. Tak b.Nie c. Nie mam zdania



PYTANIE 4
Gdzie dokonuje Pani/Pan zakupów tego rodzaju?
a. Przez internet
b. W znanych sklepach o uznanej marce
c. W sklepach wielobranżowych
d. Nigdzie
PYTANIE 5
Jakie czynniki są dla Pani/Pana najważniejsze przy wyborze konkretnego sklepu?

a. Asortyment sklepu
b. Sprawna i miła obsługa klienta
c. Niska cena
d. Wysoka jakość
e. Cos innego
Jak tak to co?
..................................................................................................................................................................................................................................................................
PYTANIE 6
Czy reklama ma dla Pani/Pana istotne znaczenie przy wyborze danego sklepu?
a. Tak b.Nie c.Nie mam zdania

PYTANIE 7
Jaką najważniejszą cechą powinien charakteryzować się sklep z gadżetami piłkarskimi?
a. Szeroki asortyment
b. Niskie ceny
c. Wysoka jakość
d. Miła i sprawna obsługa klienta

PYTANIE 8

W jakim rodzaju sklepów Pani/Pan najczęściej dokonuje zakupów?
a. hipermarket
b. sklepy ogólne
c. sklepy internetowe
d. sklepy posiadające wyspecjalizowane działy w wielu dziedzinach

PYTANIE 9
Ile wydaje Pani/Pan pieniędzy rocznie na gadżety piłkarskie?
a. Do 30 zł
b. Od 30 zł do 100 zł
c. Od 100 zł do 500 zł
d. 500 zł i więcej
e. W ogóle nie kupuje żadnych gadżetów piłkarskich


Dane o respondencie:

Płeć

a. kobieta
b. mężczyzna

Wiek

a. Do 18 lat
b. Od 18 do 24 lat
c. Od 24 do 35 lat
d. 35 lat i więcej


Serdecznie dziękujemy za udział w ankiecie!!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Potrzebne mi to na uczelnie.Mam nadzieje że jest tu kilka osób któtym bedzie się chciało poświęcić 3 minuty i wypełnić to. Będe bardzo wdzięczny.
wystarczy wpisać w pytaniach 1-9 ktoras z odpowiedzi a,b ,c ,d...


wzór do wypełnienia:
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
Płeć:
Wiek:

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1