Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Tak, płaska stawka. 10 j. chba by dobrze sie liczyło.

E. Gulbis - A. Golubev @1.472 pinnacle

Ciężko coś napisać w sylwestra o tym spotkaniu ;> Tak na szybko...Del Potro, Cilic, Gulbis, Young. Młode strzelby, które będą się liczyć w tym sezonie. Golubev pogrywa z sukcesami w challengerach, ale to Gulbis pokazał się z bardzo dobrej strony podczas US Open. Gulbis solidny serwis, dodatkowo porusza się dobrze na korcie.

===2W - 1L === +3.81 j. === 12.7%

wesołego sylwestra all ;>

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Witam.

Ciekawie sie zapowiada mecz Mathieu Banneteau. Pierwszy jest na pewno graczem o klase lepszym i nie sadze zeby dal sobie wydrzec zwyciestwo w tym meczu. Przewiduje jednak, ze Julek powinien go zaskoczyc swoimi umiejetnosciami, ktorych mu nie brakuje, tym bardziej jesli Mathieu poczuje sie zbyt pewnie lub nie bedzie solidnie do meczu przygotowany.
Typ:

Mathieu VS Benneteau - 2:1 @4.00 Expekt


Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
panowie czemu guccione ten drwal co napier-dala serwisem stoi ?? meczyk miałsie rozpocząc o 2.30

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by Bosman_
panowie czemu guccione ten drwal co napier-dala serwisem stoi ?? meczyk miałsie rozpocząc o 2.30


stoi bo jest przerwa techniczna , musi sobie naoliwic stawy barkowe hehe laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
nowy rok, nowy rok hura

Stanislas Wawrinka v Alberto Martin 2:0 @1.61 bet365

Ktoś se tu jaja robi albo prezent na nowy rok laugh W H2H 5:0 dla Staśka, w jedynym meczu na hardzie 6:2 6:2. Martin słaby obecnie na clayu to co tu mówić o hardzie. Jak prawdziwywy ziemniak na szybkich nawierzchniach ma bilansy minusowe (jedynie w hali na plus, ale tam nie grał już od paru lat). Wawrinka łatwo i szybko.

===2W - 1L === +3.81 j. === 12.7%

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by Kameleon
nowy rok, nowy rok hura

Stanislas Wawrinka v Alberto Martin 2:0 @1.61 bet365

Ktoś se tu jaja robi albo prezent na nowy rok laugh W H2H 5:0 dla Staśka, w jedynym meczu na hardzie 6:2 6:2. Martin słaby obecnie na clayu to co tu mówić o hardzie. Jak prawdziwywy ziemniak na szybkich nawierzchniach ma bilansy minusowe (jedynie w hali na plus, ale tam nie grał już od paru lat). Wawrinka łatwo i szybko.

===2W - 1L === +3.81 j. === 12.7%


w bw troche inaczej to wygląda frown

Stanislas Wawrinka (SUI) 1.16
Alberto Martin (ESP) 4.01

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
aaaa 2-0 lub 0-2 to płacą 1.40 smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
przed chwila w unibecie bylo za 1,65

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
R. Ram - Y. Schukin

R. Ram @ 1.641 Pinnacle 7/10

Mecz rozpocznie sie zaraz po parze Zovko - Ascione [juz sa po 1 secie]. Dla Ruska bedzie to pierwsszy wystep na turniejach ATP [mam nadzieje ze to dobrze sprawdzilem]. Poza tym bardzo male doswiadczenie , zeby nie napisac zadne. Ram doswiadczony debilsta i wydaje mi sie ze powinnien latwo pojechac z Schukinem. Jest po sylwestrze wiec moze Rusek troche popil...

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by Ojro
R. Ram - Y. Schukin

R. Ram @ 1.641 Pinnacle 7/10
Jest po sylwestrze wiec moze Rusek troche popil...


wiesz co takie argumenty to na gowno sie zdadzą , a co jeżeli nie popił ?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Ojro
Dla Ruska bedzie to pierwsszy wystep na turniejach ATP [mam nadzieje ze to dobrze sprawdzilem
Schukin grał już na kilku turniejach ATP m.in. Bastad czy Bukareszt.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W Sopocie Shuckin grał kwale, jakoś na hardzie z tym co pokazywał go nie widze.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
Ciekawi mnie podejście Tursunova do nowego sezonu, wiadomo jaka jest miłośc rosjan do wódki a wczoraj był taki uroczysty dzień smile
Montanes nie jest zbyt wymagającym przciwnikem typowy gracz na ziemne korty ale myśle że to nie będzie łatwy przciwnik dla Tursunova a kurs 6 na Montanesa. Nawierzchnia nie jest za szybka wiec może niespodzianka ale to głownie zależy od podejścia Tursunova

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Michael Russell v Benjamin Becker @1.8 betsson

Powiedzmy, ze to spotkanie zostanie rozegrane około godziny 5 naszego czasu, akurat w tym okresie w Adelaidzie mamy największe upały. Russel lubi upał, a już na pewno radzi sobie lepiej w takich warunkach niż Becker. Ciekawie również wygladają statystyki ze spotkania Amerykanina z DelPotro. Mimo bardzo dobrego serwisu Argentyńczyk musiał bronić aż 13 BP. W H2H 2:0 dla Russela, który powinien ten rok zacząć podobnie jak poprzedni czyli bardzo dobrze :]

Michael Berrer v Thomas Johansson @1.474 pinio

Berrer już pewnie ponad 100 kilo ma czyli obierze taktyke by wbić piłeczke w kort. Zawodnik tak doświadczony jak ToJo nie powinien mieć problemów w tym spotkaniu. Po drugiej stronie siatki stanie przecież grajek, którego największym sukcesem był ćwierćfinał w słabo obsadzonym turnieju na trawie. Szwed rozegrał dobry mecz z Andreevem, teraz wystarczy to powtórzyć.

Philip Kohlschreiber v Filippo Volandri 2:0 @1.72 bet365

Kiedyś jak oglądałem Volandriego to stwierdizłem, że to jeden z lepszych gaczy w tourze tongue Młody byłem, głupi. Akurat grał turniej na clayu i tylko an niego trafiałem w tv. Potem okazało się, że to sprzedawczyk a dodatkowo jego serwis przypomina kobiecy. Miał szczęście, że w pierwszej rundzie trafił na gracza również preferujacego clay. Teraz już tak łatwo by choćby pokryć handi nie będzie. Niemiec może nie jest graczem z czołówki, ale na pewno jest solidny. Będzie atakował serwis Pippo i jakoś nie widze tu szans na to by Włoch urwał przeciwnikowi seta.

===5W - 1L === +19.63 j. === 32.7% [/quote]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Michael Berrer v Thomas Johansson 0:2 @2 bet365

Jak wyżej, Nie widze Niemca kompletnie w tym meczu. Ociężały i słaby. Głównie to on będzie musiał latać po korcie i moim zdaniem seta nie urwie. @2 wygląda fajnie :]

Dołączył: Dec 2007
Posty: 94
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 94
Ivan Ljubicic - Janko Tipsarevic Ljubicic 2:0 @1.72 bet365
Ljuba zawsze jest w dobrej formie na początku sezonu i musi zdobyć jak najwięcej punktów na hardzie bo na clayu to już nie ten sam Ivan wink Janko jest dobry, ale nie na tyle, by odprawić Chorwata z kwitkiem. H2H 2-0 dla Ljuby.

Thomas Johansson - Michael Berrer under 22,5 gemów @1.85 unibet
Podobnie jak Leon uważam, że Niemiec nie ma szans w konfrontacji z ToJo, który sezon zaczął dobrze i widać, że prezentuje niezłą formę wink Nie przewiduję dwóch tb, a nie chcę powtarzać tych samych typów co poprzednik wink

Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
Tomas Cibulec/Lovro Zovko : Harel Levy/Rajeev Ram
1 1,56
Cibulec i Zovko pokazali ze sa dobrymi deblistami w turnieju w Moskwie gdzie doszli do finalu pokonujac po drodze m.in Dlouhego i Viznera czy Cermaka i Friedla- bardzo dobrych deblistow.
Marat Safin/Dmitry Tursunov Tomas Cibulec/Lovro Zovko 6-4 6-2 Final
Tomas Cibulec/Lovro Zovko Frantisek Cermak/Leos Friedl 4-6 6-4 10-3 1/2
Tomas Cibulec/Lovro Zovko Lukas Dlouhy/Pavel Vizner 6-2 6-2 1/4
Tomas Cibulec/Lovro Zovko Justin Gimelstob/Stephen Huss 7-6(3) 6-1 First

Po tym turnieju Zovko wraz z Kubotem hehe pokonali Erlicha i Rama w duzym tb, dochodzac do finalu
Carpet Sebastien Grosjean/Jo-Wilfried Tsonga Lukasz Kubot/Lovro Zovko 6-4 6-3 Final
Carpet Lukasz Kubot/Lovro Zovko Jonathan Erlich/Andy Ram 7-6(4) 4-6 10-5 1/2
Carpet Lukasz Kubot/Lovro Zovko Jordan Kerr/Jamie Murray 7-6(5) 7-6(3) 1/4
Carpet Lukasz Kubot/Lovro Zovko Jeff Coetzee/Rogier Wassen 6-1 6-4 First

wszystkie te mecze sledzilem, bo sam je obstawialem i wchodzily po ladnych kursach smile Zovka bardzo ciezko jest przelamac, kilka asow dzisiaj powinien zasadzic, Cibulec rozgrywa w debla mnostwo meczy wiec ograny jest na pewno. o przeciwnikach duzo napisac sie nie da, dosc daleko doszli na Wimblu, i tylko wtedy bodajze grali razem, w innych parach tez zadko wystepuja.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Kudryavatsev/Youzhny-Ratiwatana/Ratiwatana 2-1,93

Ruski debel to niewiadoma, Michaił wiadomo umie grać w debla(z różnym powodzeniem) ale jego młodszy kolega to żółtodziub. Przeciwnicy nie są jakimiś mistrzami, ale w ubiegłym roku zanotowali kilka efektownych zwycięstw(w tym zwycięstwo u siebie w turnieju w Bangkoku). Stawka rano wynosiła 2,17 spadła do 1,93 a więc nie tylko ja tak uważam.

Ljubcic-Tipsarevic 1set 1-1,35

Taki mecz dodałem by sklecić dubla, h2h 2-0 dla Chorwata, dobrze mu sie gra w Doha(historia meczy tu rozgrywanych 14-2 , przy 6-3 Serba).Serwis Ivana funkcjonuje dość dobrze miał bodajże 10 asów z Koubkiem 6-4 6-4 i choć raz dał się złamać zwycięstwo było zasłużone. Tipsarevic na hardzie gra nieprzekonywująco dla mnie, tutaj pokonał w 3setach Venture więc wynik średni.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Nikolay "wałek" Davydenko - Fabrice "Magic" Santoro
Kiedy spojrzałem na kurs na Francuza trochę się zdziwiłem. Nie jest to taki ogórek jak Dorsch czy inny młody zawodnik, którego Denko ogra nawet wtedy jak będzie chciał przegrać laugh . Owszem widziałem h2h (4-0 dla ruska), ale wiele razy się już przekonałem że h2h nie decyduje o wyniku (w innym przypadku każdy z nas siedziałby na Hawajach :P). Poza tym Denko jeśli odpuszcza turniej (a turniej w Doha zdecydowanie jest w gronie tych, w których może "nie trafić z formą" laugh )to odpada w 1 lub 2 rundzie. Grałem wczoraj Dorscha i w pierwszym secie postraszył Nikołaja, niech dzisiejszy typ "na czysto" na Fabrice'a będzie swojego rodzaju progresją na 2 pierwsze rundy przeciwko Dence. Dla mniej odważnych proponuję handicap +5,5 który według mnie Francuz spokojnie pokryje. Zaraz ktoś powie, że Santoro nie wytrzyma upałów. Skądże znowu ! Magik im starszy tym lepszy smile .

Santoro @5.4 2/10 unibet
Santoro +5,5 @1.8 4/10 pinnacle

[Linked Image] DO BOJUUUUUUUUUUU boks

H.T. Lee - Calleri
Tutaj krótko bo nie chcę mi się pisać. Calleri to cipka (pamiętacie mecz z Koubkiem w Sopocie ? laugh ), a przeciwnik według mnie to solidny gracz. Hard nie jest ulubioną nawierzchnią Agustina w przeciwieństwie do skośnego, który gra na niej najczęściej. Dla mnie dodatkowo kurs przesadzony dlatego gram mocniej.

Lee @2.15 5/10 unibet


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Mischa Zverev v Vincent Spadea @1.83 pinio

Jej...nie lubie gry Spadei i tyle. Im starszy tym słabszy, pierwsze rundy jeszcze jakoś myka ale potem zazwyczaj klapa. Zverev młody, głodny gry. Świetny serwis Niemca z Rosji (lub odwrotnie), nie dał nawet Mayerowi powąchać BP. Amerykanin męczył się z Groszkiem, łamali się jak baby. Pewnie odbije się to też na jego kondycji. Znowu te upały laugh laugh Miszka odpoczywał dodatkowo dzień dłużej.

Lleyton Hewitt v Jose Acasuso 2:0 @1.6 betsson

Czuczo zaczął kiedykolwiek dobrze sezon? No tak..teraz, ograł Faje, statsy ze spotkania w tajemniczy sposób znikneły ale z tego co pamiętam to troche się tam chłopaki łamały. Nie pamiętam tak dobrego wsytępu Jose w Australii :] no , ale dobra jutro koniec. Hewitt nie ta półka, szczególnie Hewitt na swoich śmieciach. Jedyna nadzieja Australijczyków na suckes w tegorocznym nie może stracić seta. Rozprawił się już bez problemów z Selą teraz czas na Acasuso.

===8W - 2L === +31.57 j. === 31.57%


Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, forty), 664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1