Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
crossmen #1887259 28/12/2007 20:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
a ile przelew na karte leci?

wyplace Dzis na sylwestra szansa jest?

Bonus: Unibet
_Todd #1887264 28/12/2007 21:00
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
zero szans :)powyzej 3 dni idzie smile

RiKi #1890917 30/12/2007 03:02
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
Czy ten buk robi wypłaty na MB w weekend?

violent #1890930 30/12/2007 03:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by violent
Czy ten buk robi wypłaty na MB w weekend?

tak - błyskawicznie

Mr_Andrew #1892460 30/12/2007 21:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Panowie była promo w bet365 gdzie dawali 100 % do 500 zł. I trzeba było wtedy zrobić obrót na 3000 zł po kursie conajmniej 2.0. Obrót już zrobiłem ale nie po takim kursie, po 2.0 do 3k jeszcze troszke brakuje, ale mam wiadomość że juz wykonałem obrót i mogę wypłacać. Miał ktoś taką sytuacje? Mógł wypłacić, czy to taki haczyk jak bedę próbować wypłacić to mi zabiorą bonus.

Luber0 #1893565 31/12/2007 01:37
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Wypłacaj. Jak masz wątpliwości to poczytaj poprzednie kilka stron tego tematu.

Pozdr

Vader #1898437 02/01/2008 06:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Czy miał ktoś problem z wprowadzeniem kodu oferty ? Dotyczy bonusu świątecznego. Wprowadzam kod, ale ich system nie reaguje.

Szewa #1898498 02/01/2008 07:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
moze juz po czasie? bo juz styczen...najlepiej pisz do nich na czata

yaaho #1898503 02/01/2008 07:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by yaaho
moze juz po czasie? bo juz styczen...najlepiej pisz do nich na czata

Promocja ważna do 7 stycznia.

Jutro napiszę, dzisiaj było już za późno dlatego zadałem to pytanie tutaj smile

Szewa #1898818 02/01/2008 18:40
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Też macie problemy z psotawieniem czegokolwiek? Zalogować się moge, a ptoem gdzie nie klikne to:

Polski

Przepraszamy, pojawił się błąd. Kliknij na ten link, aby powrócić do strony głównej.. W celach bezpieczeństwa, jeżeli byłeś zalogowany, zakończyliśmy Twoją sesję i będziesz musiał zalogować się ponownie. Dodatkowo, jeżeli masz obecnie otwarte okno pop up, kliknij tutaj , by je zamknąć i wróć do strony głównej z głównego okna przeglądarki...



Kameleon #1898822 02/01/2008 18:45
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by Kameleon
Też macie problemy z psotawieniem czegokolwiek? Zalogować się moge, a ptoem gdzie nie klikne to:

Polski

Przepraszamy, pojawił się błąd. Kliknij na ten link, aby powrócić do strony głównej.. W celach bezpieczeństwa, jeżeli byłeś zalogowany, zakończyliśmy Twoją sesję i będziesz musiał zalogować się ponownie. Dodatkowo, jeżeli masz obecnie otwarte okno pop up, kliknij tutaj , by je zamknąć i wróć do strony głównej z głównego okna przeglądarki...
To i tak masz dobrze bo ja nawet zalogować się nie potrafię, ten sam komunikat mi się pojawia podczas logowania.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mam dokładnie ten sam błąd przy logowaniu.

Szewa #1898886 02/01/2008 19:31
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
spróbujcie użyć innej przeglądarki u mnie przełączyłem sie z opery na explorera i pomogło - stronki hulają bez zarzutu

crossmen #1898910 02/01/2008 19:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
a mi wszystko elegancko smigalo na mozillie a teraz sie cos zwalilo:

The system cannot find the file specified.

Szewa #1898917 02/01/2008 19:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Szewa
Czy miał ktoś problem z wprowadzeniem kodu oferty ? Dotyczy bonusu świątecznego. Wprowadzam kod, ale ich system nie reaguje.

Wszystko jasne. Ktoś z mojej sieci skorzystał z tej oferty i ja już nie mogę. Dziwne, bo w przypadku bonusu powitalnego problem nie było. A support jest odporny na wszelkie argumenty. Przecież to nie moja wina, że w sieci liczącej kilka tyś. użytkowników jest więcej fanów bukmacherki... wink

Logan #1898921 02/01/2008 20:00
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
Originally Posted by Logan
a mi wszystko elegancko smigalo na mozillie a teraz sie cos zwalilo:

The system cannot find the file specified.
Wszyscy tak maja, cos im sie wali z serwerami.

Predox #1908046 05/01/2008 02:43
Dołączył: May 2007
Posty: 34
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 34
Jak długo Bet365 rozlicza zakłady na sporty zimowe, np. dzisiejsze biegi narciarskie (sprinty na 1,2km)? Ja do tej pory mam zakład nierozliczony.

apil64 #1916413 07/01/2008 03:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
czy ma ktos taki problem ze w historii pokazuje tylkozaklady za ostatnie 24 h a jak sie chce wziasc wiekszy przedziak czasu to pojawia sie komunikat zmien kryteria wyboru ?

davccio #1917082 07/01/2008 07:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by dave_k.o.
czy ma ktos taki problem ze w historii pokazuje tylkozaklady za ostatnie 24 h a jak sie chce wziasc wiekszy przedziak czasu to pojawia sie komunikat zmien kryteria wyboru ?

Tak, ja mam podobnie smile

Szewa #1918281 07/01/2008 23:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jakby kogos interesowalo jak wygladaja u nich wyplaty w weekend: wczoraj w niedziele o 20 zlecilem wyplate, zaakceptowana zostala dzis o 12, a na MB doszla o 15:40

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1