|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
a ile przelew na karte leci?
wyplace Dzis na sylwestra szansa jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
zero szans :)powyzej 3 dni idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Czy ten buk robi wypłaty na MB w weekend?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Czy ten buk robi wypłaty na MB w weekend? tak - błyskawicznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 5,186 |
Panowie była promo w bet365 gdzie dawali 100 % do 500 zł. I trzeba było wtedy zrobić obrót na 3000 zł po kursie conajmniej 2.0. Obrót już zrobiłem ale nie po takim kursie, po 2.0 do 3k jeszcze troszke brakuje, ale mam wiadomość że juz wykonałem obrót i mogę wypłacać. Miał ktoś taką sytuacje? Mógł wypłacić, czy to taki haczyk jak bedę próbować wypłacić to mi zabiorą bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Wypłacaj. Jak masz wątpliwości to poczytaj poprzednie kilka stron tego tematu.
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy miał ktoś problem z wprowadzeniem kodu oferty ? Dotyczy bonusu świątecznego. Wprowadzam kod, ale ich system nie reaguje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
moze juz po czasie? bo juz styczen...najlepiej pisz do nich na czata
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
moze juz po czasie? bo juz styczen...najlepiej pisz do nich na czata Promocja ważna do 7 stycznia. Jutro napiszę, dzisiaj było już za późno dlatego zadałem to pytanie tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Też macie problemy z psotawieniem czegokolwiek? Zalogować się moge, a ptoem gdzie nie klikne to:
Polski
Przepraszamy, pojawił się błąd. Kliknij na ten link, aby powrócić do strony głównej.. W celach bezpieczeństwa, jeżeli byłeś zalogowany, zakończyliśmy Twoją sesję i będziesz musiał zalogować się ponownie. Dodatkowo, jeżeli masz obecnie otwarte okno pop up, kliknij tutaj , by je zamknąć i wróć do strony głównej z głównego okna przeglądarki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Też macie problemy z psotawieniem czegokolwiek? Zalogować się moge, a ptoem gdzie nie klikne to:
Polski
Przepraszamy, pojawił się błąd. Kliknij na ten link, aby powrócić do strony głównej.. W celach bezpieczeństwa, jeżeli byłeś zalogowany, zakończyliśmy Twoją sesję i będziesz musiał zalogować się ponownie. Dodatkowo, jeżeli masz obecnie otwarte okno pop up, kliknij tutaj , by je zamknąć i wróć do strony głównej z głównego okna przeglądarki... To i tak masz dobrze bo ja nawet zalogować się nie potrafię, ten sam komunikat mi się pojawia podczas logowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mam dokładnie ten sam błąd przy logowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
spróbujcie użyć innej przeglądarki u mnie przełączyłem sie z opery na explorera i pomogło - stronki hulają bez zarzutu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
a mi wszystko elegancko smigalo na mozillie a teraz sie cos zwalilo:
The system cannot find the file specified.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy miał ktoś problem z wprowadzeniem kodu oferty ? Dotyczy bonusu świątecznego. Wprowadzam kod, ale ich system nie reaguje. Wszystko jasne. Ktoś z mojej sieci skorzystał z tej oferty i ja już nie mogę. Dziwne, bo w przypadku bonusu powitalnego problem nie było. A support jest odporny na wszelkie argumenty. Przecież to nie moja wina, że w sieci liczącej kilka tyś. użytkowników jest więcej fanów bukmacherki... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719 |
a mi wszystko elegancko smigalo na mozillie a teraz sie cos zwalilo:
The system cannot find the file specified. Wszyscy tak maja, cos im sie wali z serwerami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 34 |
Jak długo Bet365 rozlicza zakłady na sporty zimowe, np. dzisiejsze biegi narciarskie (sprinty na 1,2km)? Ja do tej pory mam zakład nierozliczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
czy ma ktos taki problem ze w historii pokazuje tylkozaklady za ostatnie 24 h a jak sie chce wziasc wiekszy przedziak czasu to pojawia sie komunikat zmien kryteria wyboru ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
czy ma ktos taki problem ze w historii pokazuje tylkozaklady za ostatnie 24 h a jak sie chce wziasc wiekszy przedziak czasu to pojawia sie komunikat zmien kryteria wyboru ? Tak, ja mam podobnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Jakby kogos interesowalo jak wygladaja u nich wyplaty w weekend: wczoraj w niedziele o 20 zlecilem wyplate, zaakceptowana zostala dzis o 12, a na MB doszla o 15:40
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|