Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
wojtpat #1900465 03/01/2008 03:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by wojtpat
2100 bo dokładałem RAM-u, ale to nie ostateczna cena
Fujitsu-Siemens jeden z najgorszych producento cos podobnego do ACER'a laugh za 1700zl mozna by bylo sie zastanowic.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
kolego raiders powiedz dlaczego najgorszych??( zaznaczam mam innej firmy lapka, mialem drugiego FS)ze akurat trafiles na gorsza partie to sie zdarza,ze ci konfiguracja nie pasowala?-fakt do gotowcow z fabryki brakuje paru elementow smile ale dlaczego Acera jak i FS nazywasz najgorszymi?? CO jakis KS zrobi test boi dostal kaske ze 1 miejsce zdobedzie firma x, to firma y jest najgorsza bo nie dala kasy??

RiKi #1901642 03/01/2008 06:58
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
ja ma 3,5 roku Toshibe i nic mi się nie zepsuło , oprócz bateri. Także polecam.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by wojtpat
2100 bo dokładałem RAM-u, ale to nie ostateczna cena
Fujitsu-Siemens jeden z najgorszych producento cos podobnego do ACER'a laugh za 1700zl mozna by bylo sie zastanowic.

Acer najgorszy? Z jakiej okazji? Mam od dwoch lat i nie moge zlego slowa o tej firmie powiedziec, ani razu mnie nie zawiodl, zero problemow, a stosunek ceny do jakosci najlepszy na rynku.

RiKi #1903851 04/01/2008 02:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by RiKi
kolego raiders powiedz dlaczego najgorszych??( zaznaczam mam innej firmy lapka, mialem drugiego FS)ze akurat trafiles na gorsza partie to sie zdarza,ze ci konfiguracja nie pasowala?-fakt do gotowcow z fabryki brakuje paru elementow smile ale dlaczego Acera jak i FS nazywasz najgorszymi?? CO jakis KS zrobi test boi dostal kaske ze 1 miejsce zdobedzie firma x, to firma y jest najgorsza bo nie dala kasy??
LOL jak kupujesz laptopa to chyab takiego zeby konfiguracaja ci odowiadala i zeby owy lapek "wystarczyl" na wiecej niz 1 rok uzytkowania.

Mowiac " najgorszy" mam na uwadze jakosc wykonania i uzyte elementy ,glownie tyczy sie to obudwoy ,klawiatury (ktora bardzo czesto pada ) toutchpada itp itd.
Mialem praktyki i troche pracowalem w sklepie kompoterowym ktory ma w swojej ofercie dosc duzo modeli laptopow az 6 producento ,Della <Acera ,FS ,california acess,toshiba ,Asusc w roznych cenach.I z doswiadczenia wlasnego wiem co najczesciej jest reklamowane i na co ludzie narzekaja w laptopach.Acer sego czasu byl slynny z tego ze prawie we wszystkich lapkach tego producenta padaly mega szybko klawiatury ,a serwis ACERA to horrror.Siedziba w czechach i wymiana takiej klawiatury trwala od 3-5 tyg gdzie normalnie powinno to zajac max 14 dni.
FS mial natomiast problemy swego casu z bateriami i matrycami. w chyab w 3 modelach FS (nie pamietam juz konkretnie) matryce sie doslownie wypalaly.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
a kolega wie ze FS zmienil producenta beterii ?? teraz (od 1.5 roku) ma takie same jak slabsze modele HP smile

connor #1904835 04/01/2008 04:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Experto
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by wojtpat
2100 bo dokładałem RAM-u, ale to nie ostateczna cena
Fujitsu-Siemens jeden z najgorszych producento cos podobnego do ACER'a laugh za 1700zl mozna by bylo sie zastanowic.

Acer najgorszy? Z jakiej okazji? Mam od dwoch lat i nie moge zlego slowa o tej firmie powiedziec, ani razu mnie nie zawiodl, zero problemow, a stosunek ceny do jakosci najlepszy na rynku.
tu sie nie zgodze co do zdania stosunek ceny do jakosci. Poszukaj takiej zabawki FL90 . Tu dopiero jest mega stosunek ceny do jakosci i wydajnosci. grin

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
sprzedal sie smile ?

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1