Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Kylo #949990 11/02/2007 10:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blokują też zwroty na kartę, jeżeli są one wyższe od kwoty, którą wpłacaliśmy.

Przykładowo: wpłacamy kartą 100zł do buka.
Po 2 dniach wypłacamy z buka 200zł (choć może być i 101) i na inteligo jest 30-dniowa blokada.

Wtedy trzeba dzwonić, wysyłać im jakieś skany, czy nawet prosić u buka o potwierdzenie, że to od nich ta kasa. Kupa niepotrzebnego zamieszania...

Bonus: Unibet
Bzyku #950106 11/02/2007 11:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ok, dzięki za pomoc. Wybrałem mBank wink

_Korver_ #950411 11/02/2007 13:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
I to jest bardzo dobry wybór

As #979221 21/02/2007 16:51
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Sory ale muszę odświeżyć temat. Mam pytanie, bo skoro mBank jest bankiem internetowym to w jaki sposób wpłacić tam kasę? Mam kończy mi się lokata w jednym banku(nigdy więcej takiej nie założę) i chciałbym przelać kasę do na eKonto. w jaki sposób mam to zrobić? Czy normalnie przez ten bank, w którym mam teraz lokatę czy moze jakimś innym bardziej kosmicznym sposobem?! I jeszcze jedno pytanie, bo przy założeniu eKonta dla osób indywidualnych da sie zaznaczyć "z usługą maklerską". Co to jest?! Czy to znaczy, ze wtedy można przelewać kasę do domów maklerskich czy co?! I jeszcze jedno pytanie jeżeli juz założę konto i przyjadą do mnie z umową i ją podpiszę to jak długo muszę czekać na kartę debetową?! I czy może byc taka sytuacja, że założę konto i nie wpłacę na nie żadnych środków. Czy wtedy płacę jakąś karę? Likwidują mi konto?! czy coś w tym stylu? Z góry dzieki za odpowiedz. pzdr piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Możesz wpłacić kasę w mkioskach, ale te są tylko w kilku większych miastach, albo poprzez zwykły przelew ze swojego dotychczasowego banku.
Co do 2 pytania. Jeśli zaznaczysz, to aktywujesz chyba przy okazji emaklera, czyli otwiera Ci sie normalny rachunek papierów wartościowych obok rachunku ROR, przez który to rachunek możesz dokonywać transakcji na GPW drogą internetową.
Z kartą nie pamiętam ile czasu się czekało, ale chyba nie dłużej niż tydzień.
Nie płaci się żadnych kar, ani nie likwidują oni konta jeśli będzie ono puste.

As #979516 21/02/2007 18:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ok wszystko już czaję. Dzięki As19 piwo Ale mam pytanie co do eMaklera. Czy to znaczy, że mogę sam kupować i sprzedawać akcje GPW?! Jest od tego jakaś prowizja?!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Za prowadzenie i otwarcie emaklera nie płaci się. Płaci sie ewentualną prowizję od transacji(czyli juz przy kupowaniu akcji), która wynosi bodajże 0,3% wartości transakcji, a minimalnie 5 zł.

As #992482 26/02/2007 09:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
czy kurier ktory ma sie zglosic po wypelnieniu wniosku na stronie umawia sie jakos z nami na wizyte czy przychodzi bez zapowiedzi

doyle #992494 26/02/2007 09:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kurier powieien do cebie zadzwonić, umówić się na termin i przyjść w ustalonym terminie. Jednak wielu się umawia i nie przychodzi bo się nie wyrabiają. Możesz jeszcze pojechać do siedziby Siódemki i tam odebrać umowę.

PS. Jakie miasto?

micha$ #992497 26/02/2007 09:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
Jarosław / Rzeszów

doyle #992499 26/02/2007 09:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie wiem jak w Rzeszowie, ale w Łodzi zatrudnili oddzielnych kurierów do samych mbanków. Także zwiększyła się dostarczalność i jakość.
Wg mnie poczekaj na telefon.

Pozdrawiam!

micha$ #992501 26/02/2007 09:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
ok, wielkie dzięki

doyle #1110754 05/04/2007 22:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dla tych, którzy chcieliby założyć konto w mBanku:
Nie polecam składania wniosku w mpunkcie. Poziom i niedoinformowanie ludzi, którzy tam pracują są wręcz porażające.
Dużo osób rezygnuje tylko z tego powodu (musieli się użerać ze sprzedawcami).

micha$ #1110781 05/04/2007 22:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by micha$
Dla tych, którzy chcieliby założyć konto w mBanku:
Nie polecam składania wniosku w mpunkcie. Poziom i niedoinformowanie ludzi, którzy tam pracują są wręcz porażające.
Dużo osób rezygnuje tylko z tego powodu (musieli się użerać ze sprzedawcami).

Zgadza sie.

Przyszedlem do mpunktu z nadzieja, ze kurier juz na mnie czeka.
Pani sprzed komputera zaczela sie burnowato smiac i mowi, ze go jeszcze nie ma. To sie pytam czy w ciagu, 15min powinien dotrzec. Ona do mnie: "Skad mam wiedziec".
Pomyslalem, ty suko jedna i wyszedlem :/
W koncu kurier zadzwonil do mnie z przeprosinami i przyjechal z umowa do mnie do domu. Happy end smile

Kylo #1112510 06/04/2007 04:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
eee, do mnie w końcu zadzwonił po prawie 2 tygodniach :-)

doyle #1902297 03/01/2008 17:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Pytanie

Za co mbank nalicza mi kilkadziesiac zlotych, skoro prowadzenie konta jest darmowe, czy pobieraja jakas oplate za karte ekonta?

Budzetu nie rujnuje, tylko sie zastanawiam.

Kylo #1902354 03/01/2008 18:16
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Originally Posted by Kylo
Pytanie

Za co mbank nalicza mi kilkadziesiac zlotych, skoro prowadzenie konta jest darmowe, czy pobieraja jakas oplate za karte ekonta?

Budzetu nie rujnuje, tylko sie zastanawiam.


Może 20% z zysków z oprocentowania tj. podatek Belki?

AdrBet #1902382 03/01/2008 18:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by AdrBet
Originally Posted by Kylo
Pytanie

Za co mbank nalicza mi kilkadziesiac zlotych, skoro prowadzenie konta jest darmowe, czy pobieraja jakas oplate za karte ekonta?

Budzetu nie rujnuje, tylko sie zastanawiam.


Może 20% z zysków z oprocentowania tj. podatek Belki?

Przez 2 miesiace, nie mialem zadnych pieniedzy tam wplaconych. Poniewaz zgubilem ID do logowania, nie dawno przyslali mi pakiet aktywacyjny ponownie.
Teraz mam -35zl, lada moment przyjdzie przelew z duza sumy pieniedzy, to mysle ze automatycznie odliczy.

Kylo #1902448 03/01/2008 19:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
sprawdz w historii konta, musi tam byc, samo nie zniknelo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by andrzejek_84
sprawdz w historii konta, musi tam byc, samo nie zniknelo

Hmm sprawdzilem:

1,70 PLN 0,00 PLN OPŁATA ZA UBEZPIECZENIE i tak co miesiac czyli wszystko sie zgadza, chodzi o ekarte zapewne, ale z tego co pamietam nie bralem opcji zabezpieczajacej.

Chyba, ze zamawiajac karte samoczynnie, jest ona ubezpieczona i trzeba za nia placic.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, rymoholik, betowiec, alfa, aker, Sensei, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1