|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
hahahha, nie wierze 32$, 4 razy trafiłem !!  wiec nie jest tak źle !! :D:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
PokerNordica- jest tam przyszlosc  Teraz gralem 10$ wejscie 900$ z jednym rebuyem, taki troche deepstackowy, poziom nie jest jakis mega wysoki, gralbym normalnie, to bym cos ugral 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
bron boze tego ktory wplaci swoje pieniadze do Everest Poker!! najwieksze gowno na swiecie... tam sie nie da grac!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
bron boze tego ktory wplaci swoje pieniadze do Everest Poker!! najwieksze gowno na swiecie... tam sie nie da grac!! Co takiego jest w Everescie?? Dla mnie największe gówno to www.pokerducks.com [ pokerducks.com] :-D z czysto estetycznych względów nie zamierzam patrzeć na dwa kaczorki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
to ze tam sa jaja gorsze niz w B2B w turniejach... ;x do tego dzis om soft czesto padal i wogole ciezko sie gralo ale to nie o to chodzi... chodzi o te magiczne rozdania... nie wieze z taka czestotliwoscia potrafia sie dziac takie cuda na kiju... to jest nienormalne... ;x
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: May 2007
Posty: 190 |
czy ktoś otrzymał kasę za wyeliminowanie gracza B24 ile się czeka na te pieniądze bo jeszcze nie mam ich na koncie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
z tego co pamietam mi przyznali na nastepny dzien wieczorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Wyplacal ktos z PokerNordica? Bo jutro sie umowilem z wkurzajacym typem na Nl100 i musialbym kase wplacic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371 Likes: 11 |
Ja właśnie coś sobie chciałem wpłacic karta i za Chiny nie moge  .Chyba pierwszy raz mam takie coś. A w poniedziałek jest free10K tylko trzeba mieć 1 RH ugrane  .No nic pozostaje wygrać ten tur z 10 000 osób o 19:00 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
to ze tam sa jaja gorsze niz w B2B w turniejach... ;x do tego dzis om soft czesto padal i wogole ciezko sie gralo ale to nie o to chodzi... chodzi o te magiczne rozdania... nie wieze z taka czestotliwoscia potrafia sie dziac takie cuda na kiju... to jest nienormalne... ;x porozdawaj sobie troche na żywo i zobaczysz, że cuda to nie cuda Taki jest hold'em - ciężko tu o przewagę większą niż 65% do 35% pre-flop, a standardem są sytuacje na 80% do 20% post-flop; co wcale nie jest miażdzącą przewagą. Dlatego go tak bardzo lubimy, hehe :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371 Likes: 11 |
Moze coś żle wpisuje  Co tu trzeba wpisać ? Cardholder Name i tu Issuing Bank or Company
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Wyplacal ktos z PokerNordica? Bo jutro sie umowilem z wkurzajacym typem na Nl100 i musialbym kase wplacic  w ciagu 48 godzin wypłacają
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Cardholder - to wlasciciel karty (dane znajdujące się na karcie) Issuing Bank pozostawiasz puste o ile pamietam, to dotyczy tylko wybranych kart... ale ja zawsze pozostawialem to pole puste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371 Likes: 11 |
Dzieki
To moze w tym tkwi błąd bo ja tam wpisywałem nazwe banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371 Likes: 11 |
To nie to niestety.Dobra pies ich trącał jak nie chca żeby im coś wpłacić to ugram w jakims free 
|
|
|
Link skopiowany do schowka