Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
hahahha, nie wierze 32$, 4 razy trafiłem !! laugh

wiec nie jest tak źle !! :D:D:D

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
PokerNordica- jest tam przyszlosc laugh Teraz gralem 10$ wejscie 900$ z jednym rebuyem, taki troche deepstackowy, poziom nie jest jakis mega wysoki, gralbym normalnie, to bym cos ugral wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
bron boze tego ktory wplaci swoje pieniadze do Everest Poker!! najwieksze gowno na swiecie... tam sie nie da grac!!

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by mielone
bron boze tego ktory wplaci swoje pieniadze do Everest Poker!! najwieksze gowno na swiecie... tam sie nie da grac!!

Co takiego jest w Everescie??

Dla mnie największe gówno to www.pokerducks.com [pokerducks.com] :-D
z czysto estetycznych względów nie zamierzam patrzeć na dwa kaczorki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
to ze tam sa jaja gorsze niz w B2B w turniejach... ;x do tego dzis om soft czesto padal i wogole ciezko sie gralo ale to nie o to chodzi... chodzi o te magiczne rozdania... nie wieze z taka czestotliwoscia potrafia sie dziac takie cuda na kiju... to jest nienormalne... ;x

Dołączył: May 2007
Posty: 190
H
member
member
H Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 190
czy ktoś otrzymał kasę za wyeliminowanie gracza B24
ile się czeka na te pieniądze bo jeszcze nie mam ich na koncie???

Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
z tego co pamietam mi przyznali na nastepny dzien wieczorem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Wyplacal ktos z PokerNordica? Bo jutro sie umowilem z wkurzajacym typem na Nl100 i musialbym kase wplacic laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371
Likes: 11
Ja właśnie coś sobie chciałem wpłacic karta i za Chiny nie moge confused .Chyba pierwszy raz mam takie coś.

A w poniedziałek jest free10K tylko trzeba mieć 1 RH ugrane laugh.No nic pozostaje wygrać ten tur z 10 000 osób o 19:00 laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by mielone
to ze tam sa jaja gorsze niz w B2B w turniejach... ;x do tego dzis om soft czesto padal i wogole ciezko sie gralo ale to nie o to chodzi... chodzi o te magiczne rozdania... nie wieze z taka czestotliwoscia potrafia sie dziac takie cuda na kiju... to jest nienormalne... ;x

porozdawaj sobie troche na żywo i zobaczysz, że cuda to nie cuda
Taki jest hold'em - ciężko tu o przewagę większą niż 65% do 35% pre-flop, a standardem są sytuacje na 80% do 20% post-flop; co wcale nie jest miażdzącą przewagą. Dlatego go tak bardzo lubimy, hehe :-)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371
Likes: 11
Moze coś żle wpisuje confused

Co tu trzeba wpisać ?
Cardholder Name

i tu

Issuing Bank or Company

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by codi
Wyplacal ktos z PokerNordica? Bo jutro sie umowilem z wkurzajacym typem na Nl100 i musialbym kase wplacic laugh


w ciagu 48 godzin wypłacają

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Cardholder - to wlasciciel karty (dane znajdujące się na karcie)
Issuing Bank pozostawiasz puste o ile pamietam, to dotyczy tylko wybranych kart... ale ja zawsze pozostawialem to pole puste.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371
Likes: 11
Dzieki

To moze w tym tkwi błąd bo ja tam wpisywałem nazwe banku

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,371
Likes: 11
To nie to niestety.Dobra pies ich trącał jak nie chca żeby im coś wpłacić to ugram w jakims free tongue

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,696 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1