Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
lupus #1903587 04/01/2008 01:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
NK ma przestać mulić dopiero 8 stycznia, kiedy zakończy sie cały proces instalacji nowych serwerów.

Bonus: Unibet
As #1903631 04/01/2008 01:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
ciekawi mnie ile szkol mecz.pl powstalo laugh

Lupusik zrobil jedna patron Eugenio wink narazie gnije tam sam

Ktos inny zrobil inna patron bodajze WH

kilka osob juz tam jest


blacky82 #1903662 04/01/2008 01:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja to kiedys zrobilem, ale nie umiem sie stamtad wypisac puke

Kylo #1904235 04/01/2008 03:17
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Originally Posted by Kylo
Spoko, spoko ona miała bardziej ciety jezyk wink

Na, ktorym forum dzialasz, jak mozesz priv bo kojarze tylko 1 forum na ktorym ona byla - obst...


no i dokładnie na tym.

lupus #1904692 04/01/2008 04:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ale muli ostro

lupus #1908942 05/01/2008 06:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
Originally Posted by lupus
Ja to kiedys zrobilem, ale nie umiem sie stamtad wypisac puke

wejdź do klasy i po prawej "opcje" papa

berek #1909323 05/01/2008 09:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Koleś przed chwilą na TVN 24:
Podobno już mówi się "Ty się na niczym nie znasz, bo masz najmniej znajomych na naszej klasie.pl".


laugh laugh laugh laugh Co ten portal zrobił z ludźmi

odgdog #1909410 05/01/2008 10:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Taka prawda laugh Na fotce konkurs ocen, a na klasie konkurs znajomych laugh

Randall #1909647 05/01/2008 18:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
dzisiaj wyslala mi zapa jakas 16stka, za h.u.j.a nie wiem kto to laugh jakby byla ladna to bym zaakceptowal...

yaaho #1909729 05/01/2008 19:07
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by polskignom
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe.

mi tam ten serwis w cale nie przeszkadza, a nawet pomaga, dzieki niemu skontaktowalem sie z kumplem, ktory gra w 2 lidze w szwecji w reczna i mam pefki na ta lige teraz laugh

yaaho #1909813 05/01/2008 20:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by polskignom
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe.

mi tam ten serwis w cale nie przeszkadza, a nawet pomaga, dzieki niemu skontaktowalem sie z kumplem, ktory gra w 2 lidze w szwecji w reczna i mam pefki na ta lige teraz laugh


Dlaczego jeszcze nie ma tematu w PP "Pefki z Naszej Klasy"?

odgdog #1909824 05/01/2008 20:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by odgdog
Dlaczego jeszcze nie ma tematu w PP "Pefki z Naszej Klasy"?

bo to bedzie osobny dzial laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by polskignom
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe.

Wlasnie poznalem trzecia osobe ktora nie uczestniczy w tym owczym pedzie wink

Biszop #1909846 05/01/2008 20:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by polskignom
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe.

Wlasnie poznalem trzecia osobe ktora nie uczestniczy w tym owczym pedzie wink


Ale rozumiecie, że tam nie ma lansu jak na fotce, profile nie ociekają bajerami i gadżetami, jak na jakiś fejsbukach czy majspejsach. Strona ta ma prosty i jasny cel: pomóc odnaleźć znajomych z przeszłości. Ja dzięki tej stronie nawiązałem kontakt z osobami, których pewnie bym już nigdy nie zobaczył. Dowiedziałem się, że kumpel wyjechał do Chicago i dzięki temu serwisowi utrzymujemy jako taki kontakt.
Jak zacznie się tam "lans" z profilami, to pewnie będę się stamtąd zwijał.
Nie uważam, żeby ten portal był porównywalny do wspomnianych fejsbuków i majspejsów. Zupełnie inna forma.

odgdog #1909875 05/01/2008 20:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Suchar, suchar i jeszcze raz suchar smirk
Gdzie nie pojde to wszyscy, doslownie wszyscy rozpoczynaja rozmowe lub w jej trakcie wtracaja: Jestes na naszej klasie?? LOL

Jakie jest zdziwienie jak musze odpowiedziec ze nie, nie jestem, malo kto wierzy, totalne zdziczenie, jesli bede chcial kogos z dawnych lat odszukac to zrobie to bez pomocy tego miejsca i nie bedzie wymagalo to ode mnie wielkiego wysilku.

Zwykla moda, ktos to wykreowal, a ludzie podchwycili podniecajac sie jakie to fajne kto ma wiecej "znajomych", kolejny LOL, znajomi z naszej klasy laugh
Wiekszosci ktorzy by mogli mnie zaprosic nie pamietam, a skoro nie pamietam to znaczy ze nie chcialem pamietac, proste.

Niniejszym nie neguje jesli ktos tam ma profil, tylko jesli ja nie mam to co?? jestem smieszny czy inny??

Biszop #1909920 05/01/2008 20:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Biszop
Niniejszym nie neguje jesli ktos tam ma profil, tylko jesli ja nie mam to co?? jestem smieszny czy inny??

Przecież nikt tak nie powiedział, i wątpię żeby ktoś uważał. każdy ma wolną wolę i jego sprawa, czy ma tam konto, czy nie. To tak samo jak z M jak Miłość - ja nie mam nic przeciwko temu żeby moja dziewczyna to oglądała, ona z kolei nie zmusza mnie do oglądania laugh Proste grin

Nie ma co się unosić.

Ja mam konto na NK, ale nigdy nie zaczynam rozmowy od tego tematu. Powiem więcej, gdy zaczyna się taka rozmowa, to próbuję zmienić temat. Po prostu nie ma o czym rozmawiać smile

peace

Szewa #1909937 05/01/2008 20:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Nie mam konta na NK, bo jakoś nie mam za dużej ochoty się ujawniać tam. Nie kręci mnie to. Poza tym tak jak pisze Biszop - tych z którymi chciałbym mieć kontakt to mam, a jeśli z kimś np. z podstawówki kontaktu nie utrzymuję to znaczy, że go utrzymywać nie chcę/nie chciałem.

Ale serwis jest spoko, jak najbardziej smile

Biszop #1909959 05/01/2008 20:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by polskignom
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe.

Wlasnie poznalem trzecia osobe ktora nie uczestniczy w tym owczym pedzie wink


jesli pozwolisz moge byc czwarty?

blacky82 #1910016 05/01/2008 21:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by blacky82
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by polskignom
Kurde, wezcie sie wypisujcie z tego badziewia. Co za zaraza, zebralo sie Wam wszystkim na serwisy spolecznosciowe.

Wlasnie poznalem trzecia osobe ktora nie uczestniczy w tym owczym pedzie wink


jesli pozwolisz moge byc czwarty?
Zaraz wyjdzie na to ze niszczymy taki swietny serwis i zostaniemy wrogami naszej klasy:D

Szewa wiedze ze lubisz byc w opozycji:)
Nie bardzo chyba zrozumiales o co mi chodzi, wiec spiesze z wyjasnieniem, sam zacytowales fragment w ktorym wyraznie napisalem ze nie mam nic do tego jesli ktos ma tam profil.
Chodzi o fakt zdziczenia na punkcie tego miejsca, wiekszosc ludzi ma tam konto, i podnieca sie sie tym ile to nie ma znajomych i bla bla, tylko czy chodzi o to zeby miec jak najwiecej nie dosc ze wirtualnych to jeszcze nijakich, w sensie zazylosci, znajomych??
Wg mnie nie ale oczywiscie zawsze mozesz zanegowac moj poglad;-)
Zreszta to tylko moda, rownie dobrze mozna wypromowac miejsce "odwrotne", wygrywa ten ktory nie bedzie mial ani jednego "znajomego" tylko samych wrogow,
ew. serwis kto zrobil dzis wieksza kupe i za kazdym razem umieszczac jej zdjecie,
mozna dodac kategorie, luzna, normalna, zatwardzenie,
beda tworzyly sie klany zatwardzonych lub luznych, zobacz ile mozna nawiazac nowych znajomosci;-)
Oczywiscie powyzej najglupszy przyklad na jaki moglem wpasc w tej chwili tylko zasada bardzo podobna, kwestia mody i jej odpowiedniego wypromowania, nic wiecej.

Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, Sensei), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1