|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 187 |
Mam pytanie do tych co bardziej siedzą w bukmacherce , ostatnio na czas MŚ w totomixie idzie obstawiac czy dany zawodnik strzeli gola czy nie, chcialbym sie zapytac czy zagraniczni bukmacherzy też mają w ofercie coś takiego na np zwykłe ligowe mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Maja czy nie strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tak powaznie to moga miec, z tym ze nie na zwykle ligowe mecze a na niezwykle ligowe mecze. (chociaz nie jestem zbyt kompetentny do udzielania takich informacji gdyz u bukow zagranicznych siedze zbyt krotko)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
b&w na Bundeslige 1st Scorcerow mial.
NA MŚ bardzo popularne zaklady i dostepne u wiekszosc bukow.
Hill ma na Premiership strzelców.
Expekt nieraz zablysnie na Finlandie jak jest jakis ciezki mecz - to wystawia Zawodnikow do strzelania.
Raczej kroluje 1st I Last Scorcer niz czy strzeli nie strzeli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka