|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
A gdzie w tej przypowiastce jesteś ty PIOSTAR ?? może ktoś dopisze dalszy ciąg tej legendy
ale i tak doskonała robota , ty powinieneś ksiązki pisać a nie podawać typy
ten temat przejdzie do historii mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Mi się zdaje, że posty majestica podszyte są bardzo dużą ilością ironii, bo inaczej musiałbym stwierdzić, że to komletny idiota 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Yieldos Rapperos  Nie no, leze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
PIOSTAR rzadzisz  hahahahahah no do lez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719 |
Bajka o trzech takich owakichDawno dawno temu, za siedmioma górami za siedmioma rzekami w krainie zwanej STS w miejscowości Totomixos żyło trzech mężczyzn: Don Rafter Superos Typeros, jego giermek i największy wyznawca Sanczo El Majestic oraz wielki największy rywal Don Raftera młody i niepokorny Juan de la Rapper zwany potocznie Yieldos Rapperos. W krainie tej wielką tradycją było przeprowadznie igrzysk w typowaniu i zakładach. Gawiedź zakłada się dosłownie o wszystko: o to ile jabłek jest na drzewie, o to ile liści spadnie w ciągu godziny, ile spadnie śniegu w dzień itp. Wielkim niedoścignionym mistrzem był Don Rafter, którego bogactwo było powszechnie znane. Mówiono też potajemnie o workach złota w piwnicach jego ogromnego zamczyska (notabene też wygranego w zakładzie). Jego największy rywal Yieldos Rapperos nie mógł znieść popularności Don Raftera wyzywał go na szereg pojedynków typerskich, które często kończyły się jego porażkami. Zbliżały się igrzyska, jako że były to igrzyska krwawe a nienawiść obu rywali ogromna założyli się oni który z nich zrobi większą kupę. Zwycięzca zjadał swojego rywala pozbywając się go na wieki i zdobywał panowanie w miasteczku Totomixos. Gdy doszło do pojedynku zdenerwowany Yieldos Rapperos nabawił się rozwolnienia z nerwów (gdyż jego sława była mniejsza a bogactwa nikt nie widział) przez co jego kupa była mała i rzadka i przegrał ten pojedynek. Don Rafter natychmiast pożarł swego rywala. Gdy tak Yieldos Rapperos pływał w jego brzuchu spotkał w nim Sanczo El Majestica. Zdziwiony zapytał giermka czy ten też został pożarty, na co mu giermek odpowiedział: Nie, ja tu wszedłem drugą stroną  Puentę i przesłanie jaka niesie ta bajeczka niech każdy sam sobie znajdzie   "Ja tu wszedlem druga strona"  Respect Piostar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Mi się zdaje, że posty majestica podszyte są bardzo dużą ilością ironii, bo inaczej musiałbym stwierdzić, że to komletny idiota  wyrzucil z tego forum dj schiego teraz ma zamiar to samo zrobic z rafterem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
majestic już nie raz się tłumaczył że nie szydzi z Raftera ... więc chyba jest tak jak napisał domi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Temat lepszy niż nie jedna komedia  Szacuneczek dla głównego aktora RAFTERA i dla całej reszty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[b] Nie, ja tu wszedłem drugą stroną  Este paje llamaban "El Lisonjero Majestuoso" ,pero en realidad era un loco inofensivo  Que cuenta perfecta ! Sr Piostar ,un respeto para Usted 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
BOŻE , płacze, łzy mi leca jak dziecku, ale ubaw, z 10 lat tak sie nie uśmiałem, Piostar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
o kurde Piostar, to żeś dorzucił do pieca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Fajny wierszyk piostar oby tak dalej. Jedno mam slowo ,jako ze podjalem sie pokazania jak robic kase to dokoncze to co zaczalem.Jedna zecz mnie tylko zastanawia,i jest to bardzo ciekawe zreszta tak czesto bywa np w randkach na czacie.Nie da sie ukryc ze troche rozumu w mojej niby pustej glowie jest moze nawet wiecej niz wam sie wydaje.Wlasnie zmierzam do tago ze zaakceptowalem ton i roznego rodzaju kpiny.Bo jestem czlowiekiem bardzo tolerancyjnym ktorego z rownowagi nie wyprowadza nic nawet bankrut.Jednak ci co mnie znaja osobiscie a na forum aktywnych jest tylko 2 osoby ktore mialy przyjemnosc mnie poznac wiedza ze forum a zeczywistosc(moja osobowosc) to dwie rozne sprawy .Chce powiedziec ze wchodzac do cyrku ciezko nie robic za clowna.Mi to pasuje wrecz preferuje zycie na luzie ,dlatego poprostu ciesze sie ze wszyscy sie dobrze bawimy mimo ze temat jest bardzo powazny bo jest realny. ok tyle na ten temat .Majestic bardzo dobrze ze wrociles naprawde bo zaczynam cie lubic dlatego nie wyjezdzaj juz na dluzej niz 24 godziny.
A teraz interesy kolejny typ na dzisiaj ktory zagralem to:
CHELSEA-EVERTON(ilosc zutow roznych w meczu)typ(5-7) kurs 5.5 Stawka 10euro.
Do poludnia podam jeszcze jeden typ bo robie selekcje z trzech mozliwosci. Co do tego ktos napisal ze matematyki nie oszukam i musi sie zdazyc 10 serii wtop.Nic nie musi to po pierwsze,po drugie jak da sie zauwazyc nie gram do skutku az trafie po za tym moja filozofia gry oparta jest na tygodniach i niewazne jak mi pojdzie danego tygodnia kolejny rozpoczynam od innych stawek tzn nie gram progresja by odrobic natychmiast.Zas argument ktory obala ta teorie tylko dlatego bo jest to logiczne i w co mocno wierze to to ze wlasnie liczy sie typ a nie matematyka.Ktos wierzy w matematyke niech nawet nie mysli o progresji bo juz w nia nie wierzy na samym starcie a co tu mowic jeszcze o podswiadomosci ktora pieknie mu zrobi serie 10 hybien.Ja wiem ze sport ma zalozmy dwa wyniki wygra/przegra wieze i udowadniam to ze wybierac mozna to dobre zdarzenie szczegolnie jesli jeszcze mamy jakies prawdopodobienstwo po swojej stronie a to tez matematyka.Liczy sie wybor zdazenia ktore wchodzi .A nawet jesli by wierzyc ze taka seria nadejdzie tylko kiedy .Ja wiem ze nadejdzie wtedy kiedy jej na to pozwole np jak zakoncze przygode z bukmacherka i przestanie mnie to obchodzic,albo jak przejde na emeryture w tym zawodzie.Wiara tworzy fakty i to jest to w co mocno wierze.Nie znaczy to jednak ze wybieram mecz bo uwierzylem ze wejdzie opieram sie na logice pozniej dolaczam magie i doswiadczenie. pozdrawiam zawsze o 5 nad ranem chodze do wc wiec czasami pisze sobie o tej godzinie to co zrobil bym pozniej. A teraz spac do uslyszenia niebawem panowie,grunt to spokuj umyslu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Bo jestem czlowiekiem bardzo tolerancyjnym ktorego z rownowagi nie wyprowadza nic nawet bankrut. Jak się już leży to trudno stracić równowagę... Chce powiedziec ze wchodzac do cyrku ciezko nie robic za clowna. Nie zapominaj,że w cyrku są także małpy.... zawsze o 5 nad ranem chodze do wc wiec czasami pisze sobie o tej godzinie to co zrobil bym pozniej. Mam prośbę abyś pisał o 5. już w drodze powrotnej z WC to wtedy Twoje teksty będą mniej rozrzedzone....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
zrobiłem Rafter male podsumowanie od początku tematu - ale bez stawek ( raz są w euro raz w złotówkach ) i może każdy wyciągnie sobie jakieś wnioski
i wyszło
typów oddanych 28
średni kurs " Typa" 2,33
typów trafionych 17
nietrafionych 11
średni kurs trafionych typów 1,78
średni kurs nietrafionych 2,33
skuteczność 60.7 % przy kursie 1,78 to daje dobre widoki na przyszłość każdy może teraz sobie wyciągnąc wnioski
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
tak sobie czytam ten temat i widzę, że tu jest ładna komedia ( albo dramat). W tym temacie więcej ludzi pisze niż w najpopularniejszych topicach w T i O... Muszę też ogłosić konkurs na osobę co by mi robiła podsumowania  Ale ja tu zbyt słaby jestem, żebym miał takich fanów jak RAFTER.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Widzisz Vader, dziś takie czasy, że moda na głupote (vide Jolka z BigBrother), ale kurde przecież to już trwa 7 rok ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
witam kolejny typ jaki zagralem:
gasquet-tursunov 1 1.4 korelev-minar 1 1.57 akumulator aku(2.2) stawka 20euro typ na cornersy jak i te wszystko ladbrokes.
Jesli chodzi o podsumowania tygodnia to zrobilem je sam ,majestic zas lubi konkretniejsze statystyki wiec je tu przytoczyl.Zreszta robie ten temat tylko do konca marca bo po co mi to ?sam sie nad tym zastanawiam owszem jest smiesznie czasami czlowiek staje sie weselszy czytajac niktore glupoty tutaj jednak zaczynam sadzic ze trace czas a nie lubie tego robic.Po za tym jak wyobrazacie sobie temat gdzie podaje typ i robie wypad -to nie ja ja juz taki jestem ze lubie dyskusje ,bo uwazam jakie by one nie byly zawsze sa ciekawe i pokazuje wiele zeczy. A ty dondo nawet nie wiesz co to glupota ,nie chce ci dosrac bo nie robie tego nigdy nawet najwiekszego wroga nalezy szanowac bo ma zawsze jakies plusy.Powiem ci jednak mylisz sie kolego i tyle wystarczy.Jeszcze jedno moge zmienic przeciez prowadzenie tego tematu na bardziej powazne ale nie zrobie tego bo powaznie to sie lezy w trumnie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...mam takie pytanie do was czy eurobet to nie to samo co coral? Mam zamiar zalozyc konto w coralu tylko nie jestem pewien czy to nie jedna i ta sama firma jak ktos wie to skrobnij infoformacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
ta sama firma ale są różnice w kursach, sposobach wpłaty itp. ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Obaj bukmacherzy należą do jednej grupy. Coś jak Renault i Dacia  Coral jest przeznaoczony na rynek brytyjski, Eurobet na rynek europejski. W Coralu kursy są przedstawione w systemie ułamkowym, w Eurobecie dziesiętnym (ale pewnie da się to gdzieś tam zmienić). Możesz założyć konto w obu bukach. Nie mam pojęcia gdzie są korzystniejsze kursy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|