Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Logan #1924517 09/01/2008 06:08
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by Logan
Mozna przez MB, mozna obracac tez po nizszym kursie niz 2.0
No ! uważałbym z takimi "poradami", ja własnie tak zrobiłem obracając po kursach mniejszych niż 2.0 (~1.5), po jednym z wpisów w tym temacie, po czym zleciłem wypłate, z której otrzymałem jedynie swój depozyt 500 zł - na nic były tłumaczenia, że pokazywało mi, że moge wypłacić całość ...

Bonus: Unibet
Conrad #1924983 09/01/2008 07:37
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
A grałeś część swoich zakładów po kursach powyżej 2,00? Ja zrobiłem wymagany obrót w 50% po kursie powyżej 2,00, a w 50% po kursach w +/- 1,7. Po waszych wpisach obawiam się, że zabiorą mi całą kwotę bonusa...

Franky #1924993 09/01/2008 07:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ja zrobilem caly obrot na kursach 1,7-2,5 i nie bylo problemu, przy graniu 1,01 zabiora bonus

Franky #1925045 09/01/2008 07:50
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Franky
A grałeś część swoich zakładów po kursach powyżej 2,00? Ja zrobiłem wymagany obrót w 50% po kursie powyżej 2,00, a w 50% po kursach w +/- 1,7. Po waszych wpisach obawiam się, że zabiorą mi całą kwotę bonusa...

Nic nie zabiorą.

Rozmawiałem z nimi na czacie. Koleś powiedział, że ta granica 2.00 jest umowna. Najważniejsze żebyś nie grał zakładów po kursach 1.01. Gdy grasz kursy powyżej 1.50 to możesz być spokojny o swoją kasę.

Szewa #1926760 09/01/2008 23:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Czyli jak bym tam grał na AO kupony z AKO ok 1.50 składane z takich 1.05 1.10 to mogą być problemy z wypłatą bonusu, tak ?

adingh #1926785 09/01/2008 23:35
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
nie chodzi o to zeby ako bylo cos kolo 1,5 mniej wiecej a nie 1,05 tylko dal samego orbotu czaisz ?

krycha84 #1926798 09/01/2008 23:37
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by krycha84
nie chodzi o to zeby ako bylo cos kolo 1,5 mniej wiecej a nie 1,05 tylko dal samego orbotu czaisz ?
No tak, mam nadzieje, że mi zaliczą smile Chociaż jeszcze nie wiem czy będę u nich tak grał.

adingh #1926852 09/01/2008 23:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by adingh
Czyli jak bym tam grał na AO kupony z AKO ok 1.50 składane z takich 1.05 1.10 to mogą być problemy z wypłatą bonusu, tak ?

Nie będzie problemu. Najważniejsze jest AKO. Ja grałem sporo kuponów po kursach 1.50 - 2.00, powiem nawet, że większość, i nie było problemów z wypłatą.

PS. Na tenisa mają kiepskie kursy wink

Szewa #1926968 10/01/2008 00:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
czy po wpisaniu kodu oferty ma się coś wydarzyć, gdzieś się zapisać? crazy wpisuje ten kod, daje zatwierdź i nic się nie dzieje...

_Korver_ #1926990 10/01/2008 00:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by _Korver_
czy po wpisaniu kodu oferty ma się coś wydarzyć, gdzieś się zapisać? crazy wpisuje ten kod, daje zatwierdź i nic się nie dzieje...

już nieaktualne wink

_Korver_ #1927036 10/01/2008 01:12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Panowie!

Chce skorzystać z tej promocji na Bet365, zastanawiam się tylko w jaki sposób najlepiej jest wpłacić do nich pieniądze. Mam konto w mBanku i na Moneybookers, z tym że to ostatnie jest w Euro a z promocji chce skorzystać w złotówkach. Jaki sposób jest według Was najlepszy i najtańszy??

pszek #1928936 10/01/2008 06:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by pszek
Panowie!

Chce skorzystać z tej promocji na Bet365, zastanawiam się tylko w jaki sposób najlepiej jest wpłacić do nich pieniądze. Mam konto w mBanku i na Moneybookers, z tym że to ostatnie jest w Euro a z promocji chce skorzystać w złotówkach. Jaki sposób jest według Was najlepszy i najtańszy??

Próbowałeś e-kartą ?

Szewa #1929124 10/01/2008 07:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by pszek
Panowie!

Chce skorzystać z tej promocji na Bet365, zastanawiam się tylko w jaki sposób najlepiej jest wpłacić do nich pieniądze. Mam konto w mBanku i na Moneybookers, z tym że to ostatnie jest w Euro a z promocji chce skorzystać w złotówkach. Jaki sposób jest według Was najlepszy i najtańszy??

Próbowałeś e-kartą ?


Właśnie nie, ponieważ wydaje mi się, że nie przejdzie. Już kiedyś próbowałem nią zapłacić za bilet i się nie dało. Gościu z Bet365 powiedział, że to czy da się daną kartą zapłacić w necie zależy od banku, ale wydaje mi się, że ta podstawowa karta mBanku z delfinem nie daje takiej możliwości.

pszek #1929159 10/01/2008 07:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
bo to nie jest ekarta, ekartę zamawiasz osobno kiedys to kosztowało chyba 11 zł na rok.

pszek #1929173 10/01/2008 07:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by pszek
Właśnie nie, ponieważ wydaje mi się, że nie przejdzie. Już kiedyś próbowałem nią zapłacić za bilet i się nie dało. Gościu z Bet365 powiedział, że to czy da się daną kartą zapłacić w necie zależy od banku, ale wydaje mi się, że ta podstawowa karta mBanku z delfinem nie daje takiej możliwości.

Ja nie mówię o karcie debetowej, tylko o e-karcie. Poczytaj na stronie mBanku. W skrócie, to karta posiadająca właściwości podobne do karty kredytowej. Nie wszystkie buki ją obsługują, ale mimo wszystko jest dosyć przydatna.

http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/wirtualne/eKARTA/

Szewa #1932548 11/01/2008 06:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
To znowu ja smile

Wpłacał ktoś z Was do nich przelewem złotówkowym na ich konto ??
Jaki opłaty pobierają, ile w sumie mniej więcej wyniósł koszt przelewu??

pszek #1933177 11/01/2008 09:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Originally Posted by pszek
To znowu ja smile

Wpłacał ktoś z Was do nich przelewem złotówkowym na ich konto ??
Jaki opłaty pobierają, ile w sumie mniej więcej wyniósł koszt przelewu??


Bukmacher nic nie pobiera, wszystko zależy od banków. Ja się orientowałem jeżeli chodzi o bzwbk. Na ich stronie jest kalkulator kosztów przelewu zagranicznego. W opcjach zaznaczyłem, że koszty ponosi zleceniodawca i wyskoczyło mi 59,5 zł (przy kwocie 500 zł). Z tego co się orientuję bph pobiera 65 zł.

Qubi #1934269 12/01/2008 00:08
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
dokladnie to posrednik pobiera oplate a nie bukmacher

RiKi #1934358 12/01/2008 01:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Pierwszy tenisowy turniej Wielkiego Szlema w tym roku, rozpocznie się w poniedziałek 14 stycznia - Australian Open w Melbourne. Królujący zwycięzcy - Roger Federer i Serena Williams, powrócą aby bronić tytułu. Federer jest silnym faworytem, natomiast Williams jest drugą faworytką po Justine Henin.

bet365 będzie transmitować Australian Open jako część Serwisu Przekaz na Żywo!

. 240 gier na żywo w Twoim komputerze
. 6 kortów jednocześnie
. Każdy mecz z kortów pokazowych
. Minimum 14 rynków na żywo w KAŻDYM meczu włączając sumę gemów, następny set, następny gem i następny punkt!
. Zakłady meczowe, setowe oraz kto wygra pierwszy set dostępne w zakładach przedmeczowych dla każdej gry.

Więcej przekazów na żywo, więcej rynków na żywo, więcej rozrywki - bet365 jest jedynym miejscem, które odwiedzisz, aby obejrzeć wszystkie wydarzenia w tenisie.

WAŻNA UWAGA:

Aby spełnić wszystkie wymagania prawne, przekaz na żywo w tym Turnieju bedzie tylko dostępny jako subskrypcja. Aby otrzymać subskrypcję, kliknij link przekaz na żywo znajdujący do góry na stronie głównej. Wybierz opcję 'Australian Open' i kliknij przycisk 'Subskrypcja'. 50 ZLOTY zostanie pobrane z Twojego konta, a wtedy będziesz miał dostęp do wszystkich naszych Przekazów na Żywo w Australian Open. Dokonamy ZWROTU tej opłaty, kiedy postawisz 50 ZLOTY lub więcej w zakładach w Australian Open. To może być pojedynczy zakład, akumulowany lub seria zakładów.

Gdy już tego dokonasz, wyślij do nas e-mail, a zasilimy Twoje konto. Konta zostaną zasilone w ciagu 48 godzin.

Jeżeli potrzebują Państwo dalszych informacji w tej sprawie, lub innej; prosimy o kontakt z naszym polskim Biurem Obsługi Klienta, które dostępne jest od 10:00 do 23:00 (czasu polskiego) poprzez Czat, Email, lub pod numerem 00800 12 365 365. Nasi doradcy z przyjemnością udzielą Państwu wszelkiej pomocy.

Ciesz się z wydarzeń w Australii!

Zespół bet365

Logan #1934395 12/01/2008 01:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dla mnie bomba smile

Niestety nie mam eurosportu obecnie, a nie oglądać tego turnieju, to grzech smile

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1