Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
planeta hazardu
planeta sportu
planet sports24hours smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
sport 24

the game

jedenastka

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Klub Kibica

adingh #1925024 09/01/2008 07:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
GOL

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
ewentualnie po angielsku GOAL

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Balla13
Miejsce gdzie będzieci mogli wypić piwo podawane przez atrakcyjne kelnerki.


kij z nazwa, jak będziesz przyjmował kelnerki umieść foty to będziemy doradzać wink


Chata kibica fajna, tak swojsko

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
mi sie podoba 'Arena'. Z tymi kelnerkami racja, dawaj zdjecia to wybierzemy kandydatki laugh

Adammm #1925743 09/01/2008 13:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Z wymienionych tutaj zdecydowanie wg mnie - Arena, mozna to urozmaicic np jako Fan Arena.

Druga ktora mi sie podobala to Maracana.

A od siebie dodam - Jednosc

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
Originally Posted by pacyfista
Balla13 fajny pomysl na biznes ,w jakim miescie chcesz otworzyc ten sport bar.
Moze jakis sponsor, w Niemczech widzialem wiele takich lokali
Premiere sport bar,wiec moze Canal plus sport bar lub tym podobne
Fajnie jak bedziesz mial mozliwosc zawarcia zakladow sportowych
wtedy sukces gwarantowany.
Mam nadzieje ,ze wkrotce powstanie wiecej takich lokali
bo ile mozna sie (palowac)przed monitorem

Dzieki! Wiem, znam Premiere, mam w domu. Ale jednak Polska to Polska. Obdzwonilem C+, N, i Polsat. Zadna stacja na to sie nie zgadza, ba- zabrania. Nie ma pozowolenia. Mimo to iedza ze wszyscy robia to nielegalnie ale nie maja jak walczyc.

Mam moim zdaniem rewelacyjny pomysl na wystroj i mysle ze drugiego takiego w Polsce nie bedzie poki co, chociaz nie chce mowic ze na 100% nie ma bo nie wiem a nie chce obrażać. Ale tak mi się wydaje.

Do miesiąca, może 1,5 miesiąca będe miał nazwę to podam na forum z większą ilościa informacji. A od czerwca będe zapraszał, mam nadzieje że zacznę od meczu Polska- Niemcy smile

Dziękuje wszystkim za pomysły, niektóre są bardzo fajne. Piszcie dalej. Łącznie ze swoimi mam już 44 nazwy.

Kto jest zainteresowany, aby mi pomóc w dalszym wyborze (będe tworzył ankietę), tego proszę o jakiś kontak gg 649303

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
W jakim mieście masz zamiar otworzyć ten pub ?

Szewa #1929319 10/01/2008 08:50
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10
Między Wadowicami a Bielskiem- Biała

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Balla13
Między Wadowicami a Bielskiem- Biała

Trochę daleko, ale jak będę w pobliżu, to nie omieszkam zajrzeć smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Balla13
Między Wadowicami a Bielskiem- Biała

Coś mi się wydaje, że to może być kiepska lokalizacja na taki lokal. Jaka liczebność miasta? Jakieś większe miasto w takiej odległości, żeby można było wrócić w nocy do domu?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
Originally Posted by Balla13
Między Wadowicami a Bielskiem- Biała

Ciekawe, mieszkam tam smile To gdzie konkretnie?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785







Dzieki! Wiem, znam Premiere, mam w domu. Ale jednak Polska to Polska. Obdzwonilem C+, N, i Polsat. Zadna stacja na to sie nie zgadza, ba- zabrania. Nie ma pozowolenia. Mimo to iedza ze wszyscy robia to nielegalnie ale nie maja jak walczyc.

laugh przeciez to dla nich najtansza reklama,chca walczyc z czlowiekim ktory za ciezko zarobione pieniadze otwiera sport bar,
poniewaz pokazuje mecze ich stacji.To kochani widze ,ze my z tej emigracji tak szybko nie wrocimy papa








Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Balla13 i jeszcze chyba najwazniejszy aspekt, ktory ma znaczenie ... to laski (kelnerki), ktore musza byc niczego sobie wink

Linc #1931228 11/01/2008 02:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
1.01


Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, $-man, Sensei, rafal08, alfa, rymoholik), 853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1