Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 17 1 2 12 13 14 15 16 17
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by sebkos
Tak...i oto bardzo dobrze grający Niemcy ... nie dali rady po bardzo dobrej i wyrównanej grze Finom grin
No cóż szkoda że już tak blok i zagrywka nie wychodziły. Brawo Finowie.
PS. Tak hrabioooo, Ty jestś za to partnerem ...do dyskusji. Życzę Ci ich jak najwięcej... tylko nie obrażaj ludzi grających z poświęceniem dla Nas.

Dziekuje serdecznie ale oby nie z tobą bo naprawde nie sprawia mi to żadnej przyjemności Bo jeśli uważasz że jesteśmy najlepsi w Izmirze to naprawde nie mamy o czym rozmawiać
Bez odbioru tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Coz , po wyniku meczu Finlandia - Serbia dla mnie sprawa jest prosta. Hiszpania za jednym zamachem spusci polskich frajerow do domu i uniknie Serbii w pojedynku polfinalowym.

wnioski

Holandia - Hiszpania typ 1 kurs 1.6 (wszedzie) stake 10/10

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
A ja moze jestem naiwny ale cos mi sie zdaje ze Hiszpanie nie odpuszczą Pomarańczowym i zagraja dzisiaj o zwyciestwo:) Jesli chca ominac Serbów w polfinale to najlepiej wygrac z przecietna powiedzmy sobie szczerze Holandia...

Ja delikatnie zagram sobie win Hiszpania

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ja trafilem 1.8 na Holendrow i zagralem.

Nikt tu nie pisal o ustawkach...po prostu Hiszpanie ten mecz odpuszcza, albo zagraja druga szostka, co na jedno wyjdzie. A Lozano nie zadzwoni do rodaka, bo to by byla dla niego plama na honorze.

Nie rozumiem jak mozna wylewac zale na Zagumnego, ze rozgrywa o Gruszki przy przyjeciu na 3 m przez Murka (bedacego w drugiej linii, wylaczonego z ataku) i majacego kontuzjowany bark Swiderskiego, ktory praktycznie pod koniec juz nie MOGL atakowac.
I na koniec jak wylewac pomyje na Gruszke, kiedy Holendrzy jeszcze przed rozegraniem wiedzieli, gdzie pojdzie pilka...tego tylko nie wiedzial Lozano (Swiderek to tylko figurant, nie ma nic do powiedzenia). Nie rozumiem w koncu jak mozna KUR.. wylewac zale na Swiderskiego, ktory dalby sie pokroic za koszulke z Orzelkiem...opamietajcie sie!!

PS. Podzielam zdanie Sebkosa. Polska jest najmocniejsza ekipa na tym turnieju i tylko frajerstwu zawdziecza taka, a nie inna sytuacje.
Poziom turnieju jest slaby, ekipy sa przygotowane slabo, brakuje wieu zawodnikow. Ale tak to bedzie wygladac, jesli ktos nie pojdzie po rozum do glowy, graja 2-3 w tygodniu, organizmy sa przemeczone, bol jest na porzadku dziennym.

W takiej sytuacji Sebkos 1 luzny mecz dla Hiszpanow jest jak zdrowie wink
dawanie z siebie 100% w kazdym meczu odeszlo od sportu wraz z przyjscieym setek milionow dolarow. Dzis sie robi za duzo show.

Moim zdaniem slabej Hiszpanii, przypadkowemu ME zagrozic moga tylko Serbia i Polska. A Hiszpania to przypadkowy ME, efekt obnizenia poziomu meskiej siatki na Starym Kontynencie.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
U co drugiego kolegi widze Polska to najlepszy zespol w Izmirze. Jak to się moglo stac ze wypadlo tak wspanialemu zespolowi żebrac teraz litosci u Hiszpanow. Ciekawe czy Hiszpanie pamietaja kto misiac temu spuscil hiszpanskie pilkarki reczne z rundy finalowej ME. Jesli to pamietaja to biada nam oj biada :-)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by polskignom
Polska jest najmocniejsza ekipa na tym turnieju i tylko frajerstwu zawdziecza taka, a nie inna sytuacje.


czyli sobie? grin

w sporcie liczy się wynik.
kto opórcz Polaków sądzi że jesteśmy najmocniejsi na turnieju?
czy w życiu pamięta się o ''luzerach''? odpowiedź: NIE.

przepraszam ale jeśli już doszło do czasów w których chwalimy naszych i twierdzimy że jesteśmy najlepsi, to coś jest nie tak skoro mamy w trzech spotkaniach dwa utopione mecze.

próbuję sobie przenieść tę sytuację na niwę mego ukochanego sportu - futbolu. gramy, jesteśmy najlepsi ale mamy pecha i dlatego nie wygraliśmy laugh spróbowalibyście takie coś powiedzieć np. 200mln Brazylijczyków po ostatnim mundialu grin

zeby nie było - nie jest to post krytyki wymierzony w Ciebie polskignomie piwo

ja absolutnie wziąłem w bet365 Hiszpanów po 2,62.
przepraszam ale to że Oranję ''muszą'' a Hiszpanie nie, to wcale nie znaczy że tulipany, które ograly slabą Polskę i dostały łomot od słabych Wlochów mają się przejechać po nienajgorszych wcale Hiszpanach

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
polskignom nie zgodze sie z Toba ze Hiszpania to przypadkowy mistrz i efekt obnizania poziomu siatkowki na Starym kontynencie. Hiszpania to solidna druzyna i jej mistrzostwo to efekt wyrównywania sie poziomu siatkówki w Europie. Czy mistrzem zawsze musza byc Rosjanie, Włosi czy Serbowie...?

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
przypomnijcie mi którzy atakujący byli na zgrupowaniu przed impreza

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
to że nie jest to przypadkowy mistrz to oczywista oczywistość

a poza tym czy to wina Hiszpanów że inni grali slabiej a poziom w Europie się wyrównał??? NIE.

grają swoje. od Holendrów są na pewno mocniejsi. Niemiaszki przeżyły prawdziwy ofensywny szturm i bardzo dobrze.
wcześniej mogli kalkulować by ominąć Serbów, teraz wystarcz set ale wątpie by puścili im mecz caly

wyobraźcie sobie co byście pisali jakby Polska była w takiej sytuacji? grają rezerwowi Kurek, Wika czy inni i kładą się na parkiecie przed, powiedzmy sobie szczerze - slabszym rywalem?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by eclipse1977
przypomnijcie mi którzy atakujący byli na zgrupowaniu przed impreza

W szerokiej kadrze znaleźli się:

Rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Bartłomiej Neroj
Libero: Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Paweł Rusek
Atakujący: Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański, Robert Prygiel, Bartosz Kurek
Przyjmujący: Michał Winiarski, Sebastian Świderski, Piotr Gruszka, Michał
Bąkiewicz, Marcin Wika, Dawid Murek, Krzysztof Gierczyński
Środkowi: Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Łukasz
Kadziewicz, Wojciech Jurkiewicz

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Czy znany jest już skład Hiszpanów przed meczem z Holendrami?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by santiago
polskignom nie zgodze sie z Toba ze Hiszpania to przypadkowy mistrz i efekt obnizania poziomu siatkowki na Starym kontynencie. Hiszpania to solidna druzyna i jej mistrzostwo to efekt wyrównywania sie poziomu siatkówki w Europie. Czy mistrzem zawsze musza byc Rosjanie, Włosi czy Serbowie...?

Poziom sie wyrownal, tu nei zaprzecze, a dlaczego?

Bo Serbia, Rosja, Wlochy, Francja, Polska, Bulgaria poszly w dol od MŚ w Japonii.

Hiszpania to taka Grecja pilki noznej. Dlaczego Grekow uwaza sie za przypadkowych, a Hiszpanow nie?

A to jak ten cel zarowno Grecja w noga, jak i Hiszpania w siatke osiagnela to juz inna sprawa.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by zegarek
U co drugiego kolegi widze Polska to najlepszy zespol w Izmirze. Jak to się moglo stac ze wypadlo tak wspanialemu zespolowi żebrac teraz litosci u Hiszpanow. Ciekawe czy Hiszpanie pamietaja kto misiac temu spuscil hiszpanskie pilkarki reczne z rundy finalowej ME. Jesli to pamietaja to biada nam oj biada :-)

juz Ci pisze dlaczego tak jest...sa 3 grupy obserwujace ten turniej:

1) ogladaja w TV przede wszystkim siatkowke.
2) ogladaja w TV siatkowke przez pryzmat swojego kuponu (gdy druzyna na ktora sie gra zalicza przestoj w TB, to chyba latwo takie cos zapamietac, co? grin )
3) sledza turniej na tablicy swietlnej Bwin.

Teraz odp. sobie, ktora grupa uwaza, ze Polska grala najlepsza siatkowke w tym turnieju.

PS. Mura, tak, Polska swoja sytuacje zawdziecza tylko i wylacznie sobie, nikomu innemu. Nie bylo ekipy, ktora byla lepsza od Polski i Polska dlatego przegrala...nie traktuje Twojego postu jako atak na mnie. Dopoki nie leca w moja strone obelgi, tak go traktowac nie bede.

PS 2. udalo mi sie obejrzec wszystkie mecze Polakow (Holandia nie w calosci), a wiekszosc pozostalych spotkan ogladalem fragmentami.

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
Originally Posted by marcen87
Originally Posted by eclipse1977
przypomnijcie mi którzy atakujący byli na zgrupowaniu przed impreza

W szerokiej kadrze znaleźli się:

Rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Bartłomiej Neroj
Libero: Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Paweł Rusek
Atakujący: Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański, Robert Prygiel, Bartosz Kurek
Przyjmujący: Michał Winiarski, Sebastian Świderski, Piotr Gruszka, Michał
Bąkiewicz, Marcin Wika, Dawid Murek, Krzysztof Gierczyński
Środkowi: Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Łukasz
Kadziewicz, Wojciech Jurkiewicz


czyli powołał w kolejności:
a) kontuzjowanego
b) wiecznie obrażonego nr 2
c) tego którego w ogóle nie zamierzał brać (bo skoro przed
wyjazdem wiedział że a) i b) nie jadą to WYPADAŁO BY GO
ZABRAĆ, BO
d) gra na codzień na zupełnie innej pozycji

a jak to był problem wziąść na zgupowanie
1. Józefackiego
2. Rybaka
3. Jańczaka
4. Grygla
skoro mógł potem każdego z nich odesłać z powrotem ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 51
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 51
Originally Posted by mura
Originally Posted by polskignom
Polska jest najmocniejsza ekipa na tym turnieju i tylko frajerstwu zawdziecza taka, a nie inna sytuacje.

w sumie wyjdzie 3 miejsce wiec niezle
szkoda ze w grupie ale makarony za nami

Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Originally Posted by krycha84
djkomos ty wogole sledzisz mecze naszej ligi ? widziales kiedys bakiewicza zeby gral zagrzal lawke w tej skrze na lawce i jest slaby jak cholera wiec co ty tutaj pierd..(zaprzeproszeniem ale poprostu niektorych rzeczy sie nie da wytrzymac czytajac takie bzdury)ze jego brak jest jakims oslabieniem czlowieku ogarnij sie troszke albo zamilknij.

"zeby gral zagrzal lawke" sprecyzuj kryśka o co ci chodzi bo to jakoś tak nie po polskiemu brzmi, buhahaha laugh
"zaprzeproszeniem" moim zdaniem sie pisze osobno ale ty kryśka chyba znowu wiesz lepiej... laugh
Zanim po raz kolejny stwierdzisz że ktoś pier... zastanów się najpierw czy inna osoba nie może mieć innego zdania. Co do meczów PLS-u oglądam, jakbyś durna pało dokładniej czytał to zauważyłbyś że napisałem "A co do Bąkiewicza...wprawdzie nie był to zawodnik pierwszego składu, jednak przez wiele lat wchodząc z ławki niejednokrotnie podrywał zespół do walki (oznacza to że zdaje sobie sprawę że ostatnio jest w słabszej dyspozycji). Poza tym podszkól się w pisaniu (bo masz z tym problem)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Holandia 3-1 smile kasa

Kto mądry ten zarobił.

Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 2,015
Originally Posted by djkomos
Originally Posted by rudyfcb
Oczywistym jest, że trener Hiszpanów da odpocząc podstawowym zawodnikom i wpuci tych którzy na tym turnieju grali mniej. To jest turniej i trzeba umiejętnie szachowac siłami. Pytanie jak ci zawodnicy sie zaprezentują. Mój scenariusz to Holandia 3-1 lub 3-2

raczej holandia 3-0 lub 3-1 bo jakoś nie moge sobie wyobrazić żeby hiszpanom chcialo sie grac kolejne 5 setów. W sumie do zera też chłopcy z Płw. Iberyjskiego nie powinni przegrać więc najbardziej prawdopodobny będzie wynik 3-1 dla holandi.
grin piwo

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
A mam pytanie z ciekawości... komu się udało? tzn kto, jaki buk oferował dziś największy kurs na czyste zwycięstwo Orange?:)

Ja dorwałem na samym początku w partybets po 1,87... potem spadało... aż do 1,55.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Borczi
A mam pytanie z ciekawości... komu się udało? tzn kto, jaki buk oferował dziś największy kurs na czyste zwycięstwo Orange?:)

Ja dorwałem na samym początku w partybets po 1,87... potem spadało... aż do 1,55.

dokladnie tyle - 1,87 w gamebookers (czyli brat blizniak partybets)

Strona 14 z 17 1 2 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1