Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Kylo #1902515 03/01/2008 19:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Żeby wylączyć ubezpieczenie trzeba zadzwonić na mlinię, inaczej nie da rady

Bonus: Unibet
szakira #1902523 03/01/2008 19:55
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by szakira
Żeby wylączyć ubezpieczenie trzeba zadzwonić na mlinię, inaczej nie da rady

No to ja nie dzwonilem na 100%, chociaz teraz lepiej, ze jest.


Kylo #1932707 11/01/2008 07:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
zamowilem karte debetowa 25 grudnia , 27 sciagneli mi za nia oplate roczna 36 zl, powie mi ktos czy to oplata za tamten rok , czy 2008 ?

no i ile czekaliscie na nia ? bo czekam , czekam i huj

micha$ #1933019 11/01/2008 08:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by micha$
Dla tych, którzy chcieliby założyć konto w mBanku:
Nie polecam składania wniosku w mpunkcie. Poziom i niedoinformowanie ludzi, którzy tam pracują są wręcz porażające.
Dużo osób rezygnuje tylko z tego powodu (musieli się użerać ze sprzedawcami).

Ja za to polecam zakładanie kont mBankowych za pośrednictwem www.mbank.ws [mbank.ws] wink

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
zanim cokolwiek zrobicie moze by tak jednak poczytac regulamin i umowe? pytanie "Za co mbank nalicza mi kilkadziesiac zlotych, skoro prowadzenie konta jest darmowe, czy pobieraja jakas oplate za karte ekonta?" jest baaardzo lamerskie....

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
mam e Konto juz od 2 lat i polecam kazzdemu kto chce miec tanie dobre konto .
duzym plusem jest to ze nie trzeba miec stalych wplywow na konto

Za prowadzenie rachunku nie pobieraja oplat
przelewy wewnetrzne 0.00gr ( np. inteligo 0.50gr pko 1 zl )
przelwey po za bank 0.50gr ( inteligo 1 zl)
darmowa karta do bankowmatu
ubezbieczenie karty to 1 zl z groszami na miesiac
Wyplaty z bankomatow euronetu za darmo z innych sieci chyba 1 zl pociagaja

jesli szukasz konto do finansow z bukmacherki to mbank jst bez konkurencyjny ,wogole na polskim rynku m Bank jak narazie nie ma konkurencji jesli chodzi o polaty .

Minusem napewno jest to ze mban nie ma swoich plcowek naziiemnych ,sa tylko mKoski ale to tylko w wiekszych miastach.
Aby wplacic kase np na konto nalezy skorzystac z wplatomatu niestety sa tylko w wiekszych miastach lub mkoosku.Albo pzrelac z innego konta na wlasne.
Ale ogolnie po 2 latach uzyktowanai jestem bardzo zadowolony moja ocena w skali 10 punktowej 8.5 /10
jak by byly wplatomaty dostepne bardziej niz w tej chwili to 10/10

raiders_ #1933892 11/01/2008 21:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W PKO BP inteligo nie ma oplat za przelew na konto w tym samym banku

lupus #1933917 11/01/2008 21:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Co więcej, nie opłat za przelewy do Inteligo i do PKO BP Inteligo.

raiders_ #1933936 11/01/2008 21:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by raiders_
mam e Konto juz od 2 lat i polecam kazzdemu kto chce miec tanie dobre konto .
duzym plusem jest to ze nie trzeba miec stalych wplywow na konto

Za prowadzenie rachunku nie pobieraja oplat
przelewy wewnetrzne 0.00gr ( np. inteligo 0.50gr pko 1 zl )
przelwey po za bank 0.50gr ( inteligo 1 zl)
darmowa karta do bankowmatu
ubezbieczenie karty to 1 zl z groszami na miesiac
Wyplaty z bankomatow euronetu za darmo z innych sieci chyba 1 zl pociagaja

jesli szukasz konto do finansow z bukmacherki to mbank jst bez konkurencyjny ,wogole na polskim rynku m Bank jak narazie nie ma konkurencji jesli chodzi o polaty .

Minusem napewno jest to ze mban nie ma swoich plcowek naziiemnych ,sa tylko mKoski ale to tylko w wiekszych miastach.
Aby wplacic kase np na konto nalezy skorzystac z wplatomatu niestety sa tylko w wiekszych miastach lub mkoosku.Albo pzrelac z innego konta na wlasne.
Ale ogolnie po 2 latach uzyktowanai jestem bardzo zadowolony moja ocena w skali 10 punktowej 8.5 /10
jak by byly wplatomaty dostepne bardziej niz w tej chwili to 10/10
Z Pko Inteligo do innych banków 50 gr, a nie 1 zł smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 51
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 51
Originally Posted by Don Pedro®
Originally Posted by micha$
Dla tych, którzy chcieliby założyć konto w mBanku:
Nie polecam składania wniosku w mpunkcie. Poziom i niedoinformowanie ludzi, którzy tam pracują są wręcz porażające.
Dużo osób rezygnuje tylko z tego powodu (musieli się użerać ze sprzedawcami).

Ja za to polecam zakładanie kont mBankowych za pośrednictwem www.mbank.ws [mbank.ws] wink

ja chcialem zalozyc konto przez neta ale sie pomylilem i cos zle wpisalem. potem wypelnilem jeszcze raz ale te barany nie chca mi zalozyc juz konta. nie polecam tego banku. niekąpetentni ludzie tam są

dmucha #1933939 11/01/2008 22:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by dmucha
Originally Posted by Don Pedro®
Originally Posted by micha$
Dla tych, którzy chcieliby założyć konto w mBanku:
Nie polecam składania wniosku w mpunkcie. Poziom i niedoinformowanie ludzi, którzy tam pracują są wręcz porażające.
Dużo osób rezygnuje tylko z tego powodu (musieli się użerać ze sprzedawcami).

Ja za to polecam zakładanie kont mBankowych za pośrednictwem www.mbank.ws [mbank.ws] wink

ja chcialem zalozyc konto przez neta ale sie pomylilem i cos zle wpisalem. potem wypelnilem jeszcze raz ale te barany nie chca mi zalozyc juz konta. nie polecam tego banku. niekąpetentni ludzie tam są
I tyle w tym temacie wink

Radek_89 #1933944 11/01/2008 22:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
niekąpetętni sie pisze

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Teraz to nie wiem, czy serio piszesz, czy sobie jaja robisz.

Radek_89 #1934182 11/01/2008 23:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Gorąco polecam wink

mam tam konto bodajże 4 lata i zero problemów, nawet mały kredycik sobie załatwiłem, wszystko w jak najlepszym porządku a używam praktycznie codziennie i do wszystkiego

Piostar #1934230 11/01/2008 23:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ja wczoraj wniosek przez neta złożyłem. Długo teraz trzeba czekać aż załatwią te wszystkie formalności?

dmucha #1934250 11/01/2008 23:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by dmucha
ja chcialem zalozyc konto przez neta ale sie pomylilem i cos zle wpisalem. potem wypelnilem jeszcze raz ale te barany nie chca mi zalozyc juz konta. nie polecam tego banku. niekąpetentni ludzie tam są

Pewnie w banku namierzyli, że założyłeś lewe konto na naszej-klasie i stąd odmowa założenia konta laugh

https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...&topic=0&Search=true#Post1930264

dmucha #1934254 12/01/2008 00:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by dmucha
ja chcialem zalozyc konto przez neta ale sie pomylilem i cos zle wpisalem. potem wypelnilem jeszcze raz ale te barany nie chca mi zalozyc juz konta. nie polecam tego banku. niekąpetentni ludzie tam są

musisz zadzwonic na mLinię... a nuz sie na jakieś ruchanko umówisz wink

KeeP #1934284 12/01/2008 00:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by KeeP
Originally Posted by dmucha
ja chcialem zalozyc konto przez neta ale sie pomylilem i cos zle wpisalem. potem wypelnilem jeszcze raz ale te barany nie chca mi zalozyc juz konta. nie polecam tego banku. niekąpetentni ludzie tam są

musisz zadzwonic na mLinię... a nuz sie na jakieś ruchanko umówisz wink

laugh laugh laugh

KeeP #1934288 12/01/2008 00:22
Dołączył: Jan 2008
Posty: 51
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 51
Originally Posted by KeeP
Originally Posted by dmucha
ja chcialem zalozyc konto przez neta ale sie pomylilem i cos zle wpisalem. potem wypelnilem jeszcze raz ale te barany nie chca mi zalozyc juz konta. nie polecam tego banku. niekąpetentni ludzie tam są

musisz zadzwonic na mLinię... a nuz sie na jakieś ruchanko umówisz wink

no i co do warszawy mam jezdzic. to sie nie opyla

dmucha #1934378 12/01/2008 01:13
Dołączył: Jan 2008
Posty: 51
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 51
nie mozna edytowac
ale sie nie smiejcie. w czestochowie bzykanko jest zawsze a najlepiej jak przychodzi pielgrzymka to potem trzeba robic oklady na fiuta
laski głodne i same wchodza na kapucyna. troche fryz przyrzeluje, minolte na szyje powiesze, ciemny okular i juz majom mokro. a latem to marynare na gołe ciało, troche futra na klacie pokazesz. najlepsze są z warszawy jak stary biznesy kreci i baby nie umie dobrze posunać
a ja im nie żaluje, bo wole bzykanko niż siedzieć na lajfie i obstawiac

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1