Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
Podobno faceci którzy mają kota to geje? jak to u was jest drodzy forumowicze?

Co robicie z odchodami po waszych zwierzakach? sprzątać po nich !!! chyba ze kloki walą w waszych mieszkaniach, wtedy spoko smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
Wiesz co draznia mnie twoje posty

2 ostrzezenia

albo zaczniesz pisac cos madrego albo papa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Az strach pomyslec co mowia o ludziach, ktorzy maja slimiaki cool

Moj zalatwia sie do kuwety, potem do woreczka i do zsypu smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
Originally Posted by rafal08
2 ostrzezenia
Nie jesteś tutaj nawet moderatorem, możesz sobie dawać ostrzeżenia w pokerze i zapoznaj się z regulaminem, abym cię nie musiał pouczać za co można dawać ostrzeżenia.

Pozdrawiam smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
Świetne koty lupus

A zdjecie co Vader wkleił extra piwo


Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
Originally Posted by karols6
Originally Posted by rafal08
2 ostrzezenia
Nie jesteś tutaj nawet moderatorem, możesz sobie dawać ostrzeżenia w pokerze i zapoznaj się z regulaminem, abym cię nie musiał pouczać za co można dawać ostrzeżenia.

Pozdrawiam smile

Dobra

BAN

idz sobie popisac o kupach w innym miejscu papa

Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
Originally Posted by rafal08
Dobra

BAN

idz sobie popisac o kupach w innym miejscu papa

Chyba ci woda sodowa uderzyła do głowy. Nie jestem dopiero co zarejestrowanym userem, aby ktoś taki mnie banował za posta, jak śmiecia.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
W sprawie gówien wniosłes na to forum bardzo duzo

Gratuluje

Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
Poruszyłem poważny problem, pewnie wychodzisz ze swoimi kotami przed blok i nie zbierasz po nich, zabolało, swoje frustracje wyładuj na bliskich a nie na userach tego forum papa

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817
Likes: 12
Bedziesz go poruszał w innym miejscu.

P.S nie mam kota niestety

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by Killa Boom
@ f4ls0n moja Chromatopelma nieco mniejsza, ale już mi się podoba smile Mistrzowskie ma ubarwienie, można być z niej/niego dumnym tongue

ja sie na ten akurat "egzemplarz" zdecydowałem właśnie przez dobów barw ciała smile teraz zastanawiam się nas Ptasznikiem Olbrzymim lub Biało-kolanowym smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Damianoon
Piękne koty Lupus smile

Aż sobie je na pulpit wrzuciłem tongue
Wrzuć jeszcze foty Astona, bo nie wiem czy te dorosłe kotki też są takie ładne. grin

Fota (sesja) na zamowienie dzis rano po godzinie 8:00

Kimal jak to rano, szkoda tylko, ze jeszcze o 5 ciagle przychodzi i mnie budzi grin
Teraz jest cieplo, to sie pcha z rana na balkon, ale ze drzwi mam zamkniete to wskakuje na parapet i macha lapka po zaluzjach.
Jak go sciagna pare razy to w koncu ustapi, ledwo sie polozylem ponownie, to juz mi na koldrze lezal i ZzZzzzZZ wink

Ostatnimi czasy juz rano gdy wraca spac, kladzie sie w plecaku, tak jak ponizej, wtedy jest opiety, ostatnio lezal na plecach, myl sie po brzuchu, ale dzieki temu nie tracil balansu, cwaniak cool

z lotu ptaka ;-) [i32.tinypic.com]

:-) [i30.tinypic.com]

Aston czerwononosy [i31.tinypic.com]

i kolejne foto [i32.tinypic.com]

konczmy ta sesja, daj spac [i25.tinypic.com]


Niestety Aston jak widac srednio przejal sie tym, iz robi sie mu foty, delitaknie mowiac, mial mnie w dupie... ooo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Fajny kotek Lupus.Bardzo podobny do kotka którego dokarmiam u mnie w pracy-dzień w dzień przychodzi i miałczy żeby mu coś dobrego do jedzonka dać - dziś dałem mu kabanoska smile - zresztą dostaje same dobre rzeczy ... ma małe kocięta i sam zje troszke reszte im zanosi...
P.S.ładnie wysprzątałeś pokój tongue

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Wstał godzinę wcześniej przed robotą i posprzątał wink
A kocur bardzo fajny. Może kiedyś pomyślę nad kupnem takiego zwierza smile

Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
a moj kot potrafi mowic ludzkim głosem,powaga

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Trochę lat temu miałem takiego psa: podobno mieszaniec owczarka niemieckiego i charta afgańskiego.
Jak dla mnie to był najładniejszy i najinteligentniejszy pies na świecie (choć pewnie tak samo myśli o swoich pupilach większość właścicieli zwierząt tongue )

PS
Jednak jak przemyślałem sprawę, to chyba wcale nie był taki inteligentny: w końcu kilka partii udało mi się z nim zremisować grin



[Linked Image]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Lubelskie: dzieci spaliły psa
http://wiadomosci.onet.pl/1783270,11,item.html

K**** pokolenie gg, fotki.pl, youtube'a i telefonów komórkowych.. Spaliłbym też te dzieciaki.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by kfjatek
Lubelskie: dzieci spaliły psa
http://wiadomosci.onet.pl/1783270,11,item.html

K**** pokolenie gg, fotki.pl, youtube'a i telefonów komórkowych.. Spaliłbym też te dzieciaki.
dodam jeszcze kłejki i inne chujowiny


kfjatek masz racje

Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Originally Posted by kfjatek
Lubelskie: dzieci spaliły psa
http://wiadomosci.onet.pl/1783270,11,item.html

K**** pokolenie gg, fotki.pl, youtube'a i telefonów komórkowych.. Spaliłbym też te dzieciaki.

efekt bezstresowego wychowania blush

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, $-man, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, kamel), 874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1