|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15 |
Podobno faceci którzy mają kota to geje? jak to u was jest drodzy forumowicze? Co robicie z odchodami po waszych zwierzakach? sprzątać po nich !!! chyba ze kloki walą w waszych mieszkaniach, wtedy spoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12 |
Wiesz co draznia mnie twoje posty 2 ostrzezenia albo zaczniesz pisac cos madrego albo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Az strach pomyslec co mowia o ludziach, ktorzy maja slimiaki  Moj zalatwia sie do kuwety, potem do woreczka i do zsypu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15 |
Nie jesteś tutaj nawet moderatorem, możesz sobie dawać ostrzeżenia w pokerze i zapoznaj się z regulaminem, abym cię nie musiał pouczać za co można dawać ostrzeżenia. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12 |
Świetne koty lupus A zdjecie co Vader wkleił extra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12 |
Nie jesteś tutaj nawet moderatorem, możesz sobie dawać ostrzeżenia w pokerze i zapoznaj się z regulaminem, abym cię nie musiał pouczać za co można dawać ostrzeżenia. Pozdrawiam  Dobra BAN idz sobie popisac o kupach w innym miejscu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15 |
Dobra BAN idz sobie popisac o kupach w innym miejscu  Chyba ci woda sodowa uderzyła do głowy. Nie jestem dopiero co zarejestrowanym userem, aby ktoś taki mnie banował za posta, jak śmiecia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12 |
W sprawie gówien wniosłes na to forum bardzo duzo
Gratuluje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 15 |
Poruszyłem poważny problem, pewnie wychodzisz ze swoimi kotami przed blok i nie zbierasz po nich, zabolało, swoje frustracje wyładuj na bliskich a nie na userach tego forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,865 Likes: 12 |
Bedziesz go poruszał w innym miejscu.
P.S nie mam kota niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
@ f4ls0n moja Chromatopelma nieco mniejsza, ale już mi się podoba  Mistrzowskie ma ubarwienie, można być z niej/niego dumnym  ja sie na ten akurat "egzemplarz" zdecydowałem właśnie przez dobów barw ciała  teraz zastanawiam się nas Ptasznikiem Olbrzymim lub Biało-kolanowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Piękne koty Lupus  Aż sobie je na pulpit wrzuciłem  Wrzuć jeszcze foty Astona, bo nie wiem czy te dorosłe kotki też są takie ładne.  Fota (sesja) na zamowienie dzis rano po godzinie 8:00 Kimal jak to rano, szkoda tylko, ze jeszcze o 5 ciagle przychodzi i mnie budzi  Teraz jest cieplo, to sie pcha z rana na balkon, ale ze drzwi mam zamkniete to wskakuje na parapet i macha lapka po zaluzjach. Jak go sciagna pare razy to w koncu ustapi, ledwo sie polozylem ponownie, to juz mi na koldrze lezal i ZzZzzzZZ  Ostatnimi czasy juz rano gdy wraca spac, kladzie sie w plecaku, tak jak ponizej, wtedy jest opiety, ostatnio lezal na plecach, myl sie po brzuchu, ale dzieki temu nie tracil balansu, cwaniak z lotu ptaka ;-) [ i32.tinypic.com] :-) [ i30.tinypic.com] Aston czerwononosy [ i31.tinypic.com] i kolejne foto [ i32.tinypic.com] konczmy ta sesja, daj spac [ i25.tinypic.com] Niestety Aston jak widac srednio przejal sie tym, iz robi sie mu foty, delitaknie mowiac, mial mnie w dupie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Fajny kotek Lupus.Bardzo podobny do kotka którego dokarmiam u mnie w pracy-dzień w dzień przychodzi i miałczy żeby mu coś dobrego do jedzonka dać - dziś dałem mu kabanoska  - zresztą dostaje same dobre rzeczy ... ma małe kocięta i sam zje troszke reszte im zanosi... P.S.ładnie wysprzątałeś pokój 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Wstał godzinę wcześniej przed robotą i posprzątał  A kocur bardzo fajny. Może kiedyś pomyślę nad kupnem takiego zwierza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063 |
a moj kot potrafi mowic ludzkim głosem,powaga
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Trochę lat temu miałem takiego psa: podobno mieszaniec owczarka niemieckiego i charta afgańskiego. Jak dla mnie to był najładniejszy i najinteligentniejszy pies na świecie (choć pewnie tak samo myśli o swoich pupilach większość właścicieli zwierząt  ) PS Jednak jak przemyślałem sprawę, to chyba wcale nie był taki inteligentny: w końcu kilka partii udało mi się z nim zremisować [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Lubelskie: dzieci spaliły psa http://wiadomosci.onet.pl/1783270,11,item.html
K**** pokolenie gg, fotki.pl, youtube'a i telefonów komórkowych.. Spaliłbym też te dzieciaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Lubelskie: dzieci spaliły psa http://wiadomosci.onet.pl/1783270,11,item.html
K**** pokolenie gg, fotki.pl, youtube'a i telefonów komórkowych.. Spaliłbym też te dzieciaki. dodam jeszcze kłejki i inne chujowiny kfjatek masz racje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063 |
Lubelskie: dzieci spaliły psa http://wiadomosci.onet.pl/1783270,11,item.html
K**** pokolenie gg, fotki.pl, youtube'a i telefonów komórkowych.. Spaliłbym też te dzieciaki. efekt bezstresowego wychowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|